27 Mart 2015 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
O Ses Türkiye Ağlattı - O Ses Türkiye can alıcı bölüm full izle (youtube)
20 Aralık 2011 Salı 18:32

O Ses Türkiye Ağlattı - O Ses Türkiye can alıcı bölüm full izle (youtube)

O Ses Türkiye'de Çağrı Emrah ile Fatma İşcan arasında geçen düello yarışmaya damgasını vurdu. Show Tv O Ses Türkiye 18 Aralık 2011 Pazar Canlı Dizi İZle,2011 Pazar Canlı Dizi İZle,2011 Pazar Canlı Dizi İZle Show tv ekranlarında sizler ile beraber olacak o

O Ses Türkiye'de Çağrı Emrah ile Fatma İşcan arasında geçen düello yarışmaya damgasını vurdu.

Jüri üyelerinin desteğini alarak yarışmanın dün geceki bölümüne kadar ilerleyen Çağrı ile Fatma'nın düellosu nefes kesti. Kıyasıya geçen düellonun galibi Fatma olurken, yarışmacılar arasında tercih yapmakta zorlanan Hülya Avşar da gözyaşlarına hakim olamadı.

TEKRAR TEKRAR DİNLENDİ
Yarışmacıların seslendirdiği, Orhan Gencebay'dan "Bir Teselli Ver" parçası stüdyodaki izleyicilerden gelen yoğun istek üzerine tekrar seslendirildi

Show Tv O Ses Türkiye 18 Aralık 2011 Pazar Canlı Dizi İZle,2011 Pazar Canlı Dizi İZle,2011 Pazar Canlı Dizi İZle Show tv ekranlarında sizler ile beraber olacak olan O Ses Türkiye 18 Aralık 2011 Pazar akşamına yine damgasını vuracak. O Ses Türkiye Tüm düny Show tv ekranlarında sizler ile beraber olacak olan O Ses Türkiye 18 Aralık 2011 Pazar akşamına yine damgasını vuracak. O Ses Türkiye Tüm dünyada yayınlandığı tüm ülkelerde izlenme rekorları kırdı. Acun Ilıcalı’nın hem yapımcılığını hem de sunuculuğunu üstlendiği O Ses Türkiye yeni bölümü olan en son bölümü ile 18 Aralık 2011 de saat 20.00 da. Show TV ekranlarının en bomba yarışma programı Yok Böyle Dans, Yetenek Sizsiniz Türkiye ve O Ses Türkiye ile reytingleri alt üst eden yarışma programı yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı son yarışma programı O Ses Türkiye ile izleyenleri yine ekranları başına toplamasını bildi.

Bu hafta yayınlanacak olan ve Pazar akşamına bol izleyici ile girecek olan O Ses Türkiye ile yine Düello akşamı bomba gibi geçecek. Jüriyi oldukça zora sokan ve düello için çıkacak olan yarışmacıları bu hafta yine zorlu bir sınav akşamı geçirecekler. Hem jüri hem de yarışmacıların kalbi güm güm atarken O Sesi arayacak olan jüri bakalım 18 Aralık 2011 Pazar akşamı neler yapacak? sakın kaçırmayın. Aşağıda verilen tıklayınız linki ile O Ses Türkiye Full olarak izleyebilirsiniz. 

 

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği dünyaca ünlü yarışma "The Voice"ın Türkiye versiyonu O SES TÜRKİYE yeni bölümü ile 4 Aralık Pazar akşamı Show Tv ekranlarında olacak. Show TV ekranlarında, yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalının üstlendiği; Dünyada ‘The Voice' olarak bilinen O SES TÜRKİYEnin muadillerinden farkı yalnızca sese odaklanması. O Ses Türkiye'nin jüri üyeliğini Hülya Avşar, Hadise, Murat Boz, Mustafa Sandal ve programın aynı zamanda yapımcısı Acun Ilıcalı birlikte paylaşıyor. O Ses Türkiye'de düellolar başladı.Tek şarkı...İki ses..Tek kazanan! İki yarışmacı aynı sahnede tek bir şarkıyı söyleyecek! Sadece bir tanesi yoluna devam edecek...Düellodan kim galip çıkacak? O Ses Türkiye'de nefes kesen düellolar, 4 Aralık Pazar akşamı saat 20.00de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak.

 

« geri1·2·3·4·5·6·7·8·9ileri »
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ