28 Mart 2015 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Muhteşem Yüzyılda Hürrem Doğum Yaptı- 7. son bölüm (son) full dizi izle
17 Şubat 2011 Perşembe 16:34

Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Doğum Yaptı- 7. son bölüm (son) full dizi izle

Muhteşem Yüzyıl 7. bölüm fragmanı ve Muhteşem Yüzyıl Savaş müziği - izle, Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl dizi izle, Muhteşem Yüzyıl

 

HÜRREM DOĞUMDA MARİA SULTAN'IN KOYNUNDA
İbrahim, Hürrem Sultan'ın doğumu sırasında müslüman olan Hürrem'in arkadaşı Gülnihal'i halvete hazırlar ve Sultan Süleyman'ın odasına gönderir.

Meryem Uzerli'nin şok eden fotoğrafları..

Meryem Uzerli'nin şok eden fotoğrafları..(2)

Muhteşem Yüzyıl Son bölüm tıkla dizi izle

İşte 7. bölüm özeti..
SULTAN SÜLEYMAN'DAN LAYOŞ'A MEKTUP
Sultan Süleyman, fetih sırasında saraydan kaçan Layoş'a  mektup gönderir.

Oğlunu kucağına alan Sultan Süleyman dualar eşliğinde oğlunun kulağına Mehmet adını fısıldar.

HÜRREM SÜLEYMAN'LA OLAN CARİYENİN PEŞİNDE
Doğumu gerçekleşen ve bir Şehzade dünyaya getiren Hürrem Sultan, Mahidevran'ın kâbusu olmaya başladı. Hürrem Sultan oğlunu herkesten sakınmak ister. Sultan Süleyman'ın doğumu sırasında cariyelerden biriyle birlikte olduğunu duyan Hürrem Sultan küplere biner ve yanında olan Gülnihal'e her şeyden habersiz olarak, bu cariyeyi bulması için keselerle altın teklif eder. Gülnihal'in 'Sultan Süleyman istediği cariyeyle birlikte olur' sözüne çıldıran Hürrem Sultan 'Sultan Süleyman benim' diye haykırır..

Gülnihal, ceriyeyi bulunca ne yapacağını sorması üzerine Hürrem, işte böyle deyip Gülnihal'in boğazına yapışır.
 

Muhteşem Yüzyıl 7.Bölüm Özeti
Hürrem yeni dairesine yerleşiyor. Ama Hürrem’e orada da huzur yok. Hürrem, en yakın arkadaşı Maria’nın müslüman olduğunu öğrenir. Bu durum hiç hoşuna gitmemiştir.

Sultan Süleyman, Belgrad zaferi sonrasında da düşmanlarına huzur vermemesi gerektiğinin farkındadır. Kendisine yeni bir hedef belirler; Rodos… Sultan Süleyman hiç zaman kaybetmeden hazırlıkları başlatır.

Hürrem, Hatice ile olan yakınlığını ilerletir. Hatice, İbrahim hakkında konuşmaya başlar. Hatice’nin ettiği laflar, Hürrem’in Hatice ve İbrahim aşkına dair şüphelenmesine neden olur. Valide, Hatice’nin mutsuz olduğunu görüyor. Sultan Süleyman ve Valide, Hatice’nin saadetini nasıl yeniden sağlayabileceklerini konuşurlar.

7 BÖLÜMÜ FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hürrem, İbrahim’in Hatice’ye olan ilgisini görmüş. İbrahim’i üstü kapalı bir şekilde de olsa tehdit eder. İbrahim ise altta kalacak değil. Hürrem’in hamileliğinin ilerlemiş Muhteşem Yüzyıl 7. bölüm, Muhteşem Yüzyıl 7. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 16 Şubat dizi izle, Muhteşem Yüzyıl 7. bölüm dizi izle, Muhteşem Yüzyıl dizi izle, Muhteşem Yüzyıl 16 Şubat Fragmanı

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ