02 Nisan 2015 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mücevher Fuarında Altın Elbiseye Yoğun İlgi
22 Mart 2012 Perşembe 19:22

Mücevher Fuarı'nda Altın Elbiseye Yoğun İlgi

Tekin Seyrekoğlu tarafından tasarlanan 600 bin TL değerindeki "altın elbise", muhteşem dans gösterisiyle tanıtıldı.

- Tekin Seyrekoğlu tarafından tasarlanan 600 bin TL değerindeki "altın elbise", muhteşem dans gösterisiyle tanıtıldı.

CNR Expo Fuar Merkezi'nde "İstanbul Jewelery Show"da düzenlenen programda tanıtılan 600 bin TL değerindeki altın elbise, fuarı ziyaret eden vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Altın elbise, Türkiye'yi yurt dışındaki yarışmalarda temsil eden Türkiye şampiyonu dansçılarından olan Seda Arıgül'ün Latin dansı gösterimiyle tanıtıldı. Tekin Seyrekoğlu tasarımlı elbise, 6 kilo sarı altın kullanılarak 3 kişilik bir ekip tarafından 20 günde hazırlandı.

Firma sahibi ve elbiseyi tasarlayan Tekin Seyrekoğlu, "2011'den gelen bir dans ilgisi başladı, güzel bir şey. Aslında dans demek spor demek. Bunu aşılamak için daha da bir hareketlendirelim dedik. Seda Hanım da dans hocası olduğu için, ancak böyle bir elbiseyi Seda Hanım üzerinde taşıyabilir dedik. 20 gün içerinde 3 kişilik bir uygulama ekibimle bitirdik. Bu tip şeyler pek satılamaz. Kim alacak, kim giyecek? Ama bir Arap şeyhi gelip de birkaç trilyon verirse veririz" dedi.

Elbiseyi üzerinde taşımaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Seda Arıgül ise, "Biraz ağır. Çok hoş bir duygu. Bütün kadınların hayalidir bu kıyafet. Benim üzerimde de gerçekleşmiş oldu" şeklinde konuştu.

Kıyafetin tasarımında çalışan Merih Sualp, "Bu daha önce hayal ettiğim bir şeydi. 20 günde bu elbiseyi yaptık. Bana malzemeyi Tekin Bey sağladı, ben de uygulamasını yaptım" diye konuştu.

MÜCEVHER FUARI'NDA ALTIN ELBİSEYE YOĞUN İLGİ

MÜCEVHER FUARI'NDA ALTIN ELBİSEYE YOĞUN İLGİ

MÜCEVHER FUARI'NDA ALTIN ELBİSEYE YOĞUN İLGİ

MÜCEVHER FUARI'NDA ALTIN ELBİSEYE YOĞUN İLGİ

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ