01 Nisan 2015 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marikanın Serveti Çayırovada Sahnelendi
07 Mart 2012 Çarşamba 15:27

"Marika'nın Serveti" Çayırova'da Sahnelendi

Çayırova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen aylık etkinlik programı çerçevesinde tiyatrolar devam ediyor.

Çayırova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen aylık etkinlik programı çerçevesinde tiyatrolar devam ediyor.

Mart ayı etkinlikleri kapsamında her yaşa hitap eden programları Belediye Kültür Salonu’nda gerçekleştirilirken, Marika’nın Serveti adlı tiyatro oyunun da Çayırovalılar'la buluştu. Sözde değil gerçekçi bir hikayenin anlatıldığı Marika’nın Serveti adlı tiyatro oyunu Ümraniye Belediyesi’nin Prodüksiyonuyla sahne aldı. İstanbul Sanat Platformu bünyesinde yirmi beş kişilik bir kadroyla hazırlanan ‘ Marika’nın Serveti’ nin yazarı Necdet Bayındır. Dekorunu Osman Şengezer, kostümlerini de Güler Yiğit’in yaptığı oyunda, başrollerde Pelin Akil, Aytekin Atabey ve Oral Özer yer alıyor. Bertan Dirikolu, Diler Öztürk, Engin Alpates, Barış Arman, Özgür Hacıer, Yeşim Nehir Dönerkaya, Seda Yılmaz, Taner Levent Tunçay, Emre Karakoç, Derya Aslan, Erdinç Doğancı, Volkan Yılmaz, Ferdi Gülseven ve Gül Yalaz gibi başarılı oyuncuların yer aldığı oyun 17 kişilik zengin bir kadrodan oluşuyor.

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ