31 Mart 2015 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kurtlar Vadisi Pusuda Süleyman Çakırın oğlu geri döndü - izle
12 Ocak 2011 Çarşamba 10:42

Kurtlar Vadisi Pusu'da Süleyman Çakır'ın oğlu geri döndü - izle

Kurtlar Vadisi Pusu’nun nefesleri kesecek 1108. bölümü, 13 Ocak Perşembe akşamı ATV ekranlarında olacak. Yine nefesler tutuldu, tüm Türkiye ATV ekranlarına kilitlendi

 Kurtlar Vadisi pusu 108. bölüm fragmanı izle

Kurtlar vadisi pusu'ya yeni bir karakter mi giriyor.?

Yurt dışından dönen 'Çakır'ın oğlu Pusat'ı canlandıran Görkem Sevindik, Pana Sinema Akademisi'nde oyunculuk dersleri alıyor. Sevindik, 'Pusat Çakır' olarak 'Kurtlar Vadisi Pusu' kadrosuna girmenin mutluluğunu yaşadığını söylüyor. Genç oyuncu, "Büyük bir heyecan içindeyim. Oyunculuk hep hayalimdi. Bu karakteri de büyük bir keyifle oynuyorum" diyor. Dizide 'Pusat'ın ablasını ise Pınar Tuncagil oynuyor.
 

 Kurtlar Vadisi Pusu 107. Yeni Bölüm Geniş Özeti İzlemek İçin Tıklayınız

Kurtlar Vadisi Pusu’nun nefesleri kesecek 107. bölümü, 6 Ocak Perşembe akşamı ATV ekranlarında olacak. Yine nefesler tutulacak, tüm Türkiye ATV ekranlarına kilitlenecek.

İŞTE KURTLAR VADİSİ FİLİSTİN’İN MÜTHİŞ 2. FRAGMANI

 TIKLAYIN

Memati’nin oğlunu öldüren ve cenazesini basan Ersoy, Memati’nin kendi evinde olduğunu öğrenince ne yapacak? Evdeki patlamanın ardından Memati’ye ne olacak? Ersoy’un karısını ve oğlunu kim kaçıracak? Karısı ve oğlunu bulamayan Ersoy, Polat’ı niye arayacak?

Polat ve Savcı Leyla, niye gerginlik yaşayacak? Polat, mezarlıktaki çatışmanın ardından ifade vermesi gereken Leyla’dan ne isteyecek?

 

'Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu akşamki bölümünde, acı var! Memati'nin ölen oğlunu mezarlıkta feryat içinde defnetmesi, herkesi gözyaşlarına boğdu!

Kurtlar Vadisi Pusu 106. Bölüm - Uyan Mamoş Türküsü Full Versiyon TIKLA 30 Aralık

 Kurtlar Vadisi Pusu 106. bölümde neler yaşanmıştı?

Tuncay’ı ele geçiren Yaşar, Polat’ı telefonla aradı ve Polat’tan Şerafettin’i istedi ancak Polat’tan ret cevabı alan Yaşar, Polat’ı ikna etmek için Tuncay’ı ayağından vurdu. Yaşar, Polat’a gümrükçü Şerafettin’le Tuncay Kantarcı için takas teklifi yaptı. Buna sinirlenen Polat Alemdar, Memati ve Abdülhey’i de yanına alarak Yaşar’ın Tuncay’ı tuttuğu mekânın yerini öğrenir ve oraya baskın düzenleyip Tuncay’ı kurtarır. Daha sonra Polat Alemdar, Yaşar’ın sağ kolu olan İlhan’ın ayağından vurdu.Kurtlar Vadisi Pusu dizisine yeni katılan istihbaratçıların, itirafçıların, örgütçülerin, değnekçilerin, kaçakçıların, hepsinin babası olan Ersoy Ulubey, Polat’ı mekanında ziyaret eder ve Polat’a 4 istihbaratçı arkadaşını sordu. Polat Alemdar’ın cevabı ise onları öldürdüm oldu.

Ersoy Ulubey, Zaza’nın sigara işinden verdiği zararı cezası ile birlikte 25 milyon Dolar olduğunu söyleyerek bir daha bu işlerden elini çekecek diye de raconunu kesti. Ersoy Ulubey’in istediği parayı kabul eden Polat, ikinci teklifi duyunca Ulubey’e raconunu koydu ve ikili arasında anlaşma sağlanamayınca racon kesmeye başladılar. Ulubey Polat Alemdar’a “4 adamıma karşı senin iki adamın Abdülhey ve Memati ver bunları gidiyim sulh olsun” dedi.

Bunun üstüne Polat Alemdar “mekânımdasın kahvemi içtin çek git karşıma çıktığında arkadaşlarıma değdi diye iki gözünü birden çıkarırım” dedi. Ersoy Ulubey son olarak “ iki gözümü çıkarana kadar gözüm üstünüzde” dedi ve oradan ayrıldı.Polat Alemdar en kısa zamanda Ersoy Ulubey’i öldürmeyi düşündü. Kurtlar Vadisi Pusu’nun ilerleyen saatlerinde Memati’nin Memoş lakaplı Ali Memati isimli oğlu hastaneye kaldırılır ve doktorlar sünnet olması gerektiğini söyledi. Bunu duyan Memati “hemen yaptıralım” dedi. Ancak Hüsnü’nün karısı Gülendam “düğünsüz sünnet mi olur” dedi ve Memati’yi ikna etti. Ulubey’in tehditlerine karşılık evin etrafına koruma yerleştiren Memati, Hüsnü’yle beraber çocukları eve yolladı. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 105. bölümünde Memoş’un sünnet düğünü heyecanı yaşanırken Zaza ve Zülfikar, Memati’nin oğlunun kirvesi olmak için kapıştı.

Tam o sırada Polat geldi ve Zaza ve Zülfikar Ağa’ya “siz ikiniz hiç utanmıyor musunuz” diyerek ben dururken sizin kirve olmaya talip olmanız yakışıyor mu” dedi. Ve sonunda Polat, Ali Memati’yi kirvesi olarak sünnet ettirdi. Daha sonra hastaneden ayrılan Gülendam ve Ali Memati Ömer Babalara gitmek için Memati’nin eve gelmesini beklemeye başladılar. Bu olaylar yaşanırken Ersoy Ulubey boş durmadı ve Memati’nin ailesini takibe başladı. Memati eve gelmek üzereyken Ersoy Ulubey önceden geldi ve kapıdaki korumaları öldürdükten sonra eve girip Gülendam’ı ve Ali Memati’yi hiç acımaksızın öldürdü. Kurtlar Vadisi Pusu 105. bölümü bu hafta tüm Türkiye’yi yasa boğdu.

 

52 BİN FANATİK BU FRAGMANI İZLEDİ

Oğlunun tabutunu kimseye vermeyen Memati, mezarlıkta "Allah'ını seven üzerime toprak atsın!" diyerek ölmek istediğini haykıracak. 'Memati'nin bu görüntülerinin yayınlandığı dizi fragmanı, internette bir gün içinde tam 52 bin dizi fanatiği tarafından tıklandı.

ATV ekranlarını reyting rekorları kıran dizisi Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 106. Bölümü 30 Aralık perşembe günü ATV ekranlarından yayına verilecektir… Kurtlar vadisi pusu dizisinin 106. bölüm fragmanı  ATV de yayınlandı dizi izle.
 

KURTLAR VADİSİ PUSU 106. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

30_8491_27122010.jpgKurtlar Vadisi Pusu'nun 105. bölümü yayınlandı.Diziye yeni giren Ersoy Ulubey karakteri Memati'nin oğlunu ve Gülendam'ı öldürdü. Kurtlar Vadisi Pusu 106. yeni bölümde neler olacak merak konusu...

Haber50.com/ÖZEL Kurtlar Vadisi Pusu 104. bölümde Polat Alemdar, uyuşturucu ticareti yapan Yaşar'ın mekanına gitti. Burada Yaşar ile sohbet eden Polat Alemdar orada bulunan Kenan Evren büstünü sordu. Yaşar Kenan Evren büstüne çok önem verdiğini 12 Eylül döneminde ilk uyuşturucu sevkiyatını Kenan Evren büstü içerisinde yaptığını ve askerleri o büst ile kandırdığını söyledi. Polat Alemdar da Kenan Evren için "Kenan Evren'in bu memlekette birine hayrı dokunmuş ya çok sevindim" demesi dikkatlerden kaçmadı. Kurtlar Vadisi Pusu 104. bölüm dizi izle Kurtlar Vadisi pusu 105. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi pusu 105. bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi pusu 105. bölüm fragmanı dizi izle, Kurtlar Vadisi pusu 105. bölüm fragmanı seyret, Kurtlar Vadisi pusu izle, Kurtlar Vadisi pusu dizi izle
Kurtlar Vadisi Pusu 105.bölüm, Kurtlar Vadisi Pusu 105.bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 105.bölüm seyret, Kurtlar Vadisi Pusu 105.bölüm full, Kurtlar Vadisi Pusu izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm, Kurtlar Vadisi Pusu 105.bölüm 23 aralık izle, Kurtlar Vadisi Pusu 105. bölüm izle 23 Aralık

105. Bölümde Neler oldu

Kurtlar vadisi pusu dizisinde ortalık yine karışacak mı? Zaza ne yapacak Polat ile işbirliği yapacak mı yoksa Müsteşardan korkup geri adım mı atacak… Polat"ın durumu ne olacak. Polat"ın mekanını gören savcı Polat"a neler diyecek…

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 105. Bölümü ATV ekranlarında yayınlanıyor… Kurtlar vadisi pusu dizisinin son bölümünü ATV ekranlarından fragmanını ise sitemizde yer alan linki tıklayarak takip edebilirsiniz…

Kurtlar Vadisi Filistin Rekor Kırdı

Milyonlar Kurtlar Vadisi’ne kitlendi, dizi de fragmanlar da peşpeşe reyting rekoru kırdı.

ATV ekranlarında yayımlanan 106. bölümle reyting rekoru kıran, aynı bölümün fragmanı iki günde 2.5 milyon kişi tarafından izlenen Kurtlar Vadisi, bu kez de bütün dünyanın heyecanla beklediği Kurtlar Vadisi Filistin filminin fragmanıyla olay yarattı. Kurtlar Vadisi hayranları ve olay filmi merakla bekleyen milyonlar 28 Ocak 2011’de vizyona girecek “Kurtlar Vadisi Filistin” filminin fragmanına hücum etti. Pana Filmin yapımcılığını üstlendiği aksiyon dolu, mesaj yüklü filmin fragmanı, internet üzerinden 9 milyon kişi tarafından izlendi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ