31 Mart 2015 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kurtlar Vadisi Pusu Cevherin Öldügü Bölüm Full izle
25 Kasım 2011 Cuma 19:45

Kurtlar Vadisi Pusu Cevher'in Öldügü Bölüm Full izle

Dün Akşam Kurtlar Vadisi Pusu 138.Bölüm yayımlandı Full İzle Kimler Öldü hepsini ögrenmek icin sitemizden ayrılmayın haber50.com

Türkiye’nin en çok konuşulan dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun nefesleri kesecek 138. bölümü, 24 Kasım Perşembe akşamı TNT ekranlarında olacak. İşte 138. bölümde yaşanacaklar:
 

Kurtlar Vadisi Pusu 138. bölümü full izlemek için tıklayınız

Hastanede ölüm kalım savaşı veren Pusat hayata dönecek mi? Selvi’yi hastanede bekleyen büyük sürpriz ne olacak? Lale Zara, oğlu Fırat’ı Zaza’dan korumayı başarabilecek mi?

Kaşifoğlu’nun pususuna düşen Kara ne yapacak? Polat Alemdar ve adamları, Kara’yı kurtarmak için gittiklerinde neyle karşılaşacaklar?

Shamir ve Suriyelinin Kandil’e girmek için hazırlık yapan özel birliğe hazırladığı korkunç plan ne olacak? Kaşifoğlu, bu plana destek vermek için onlardan ne isteyecek?

Kurtlar Vadisi Pusu’nun aksiyon dolu 138. bölümü 24 Kasım Perşembe akşamı TNT’de olacak...

Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu'nungeçtiğimiz hafta yayınlanan yeni bölümünde Kaşifoğlu, Kara'ya roket atarla saldırı düzenlendi. Saldırıda yaralanan Kara, Polat'tan yardım istedi. Memati ve Zaza arasındaki savaş kızıştı... İşte Vadi'nin yeni bölüm özeti.

Kurtlar Vadisi Pusu, dün akşam yayınlanan bölümüyle yine soluksuz izlendi. Vadi'nin yeni bölümünde Pusat'ı kaçıran Zaza, Memati'yle karşı karşıya geldi. Zaza, Memati'nin kendi adamlarını yakacağını öğrenince Pusat'ı serbest bıraktı.

MEMATİ VE YAŞAR AĞA KARŞI KARŞIYA

KURTLAR VADİSİ PUSU 138. BÖLÜM FARGMANI İZLE

ADINI FERİHA KOYDUM SON BÖLÜM FRAGMANLARI VE ÖZETİ İZLE

FATMAGÜLÜN SUÇU NE YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLE


HAYAT DEVAM EDİYOR 2. BÖLÜM


Memati, Selvi'yi döverek hastanelik eden Kenan'ın peşine düştü. Kenan'ı babası Yaşar Katırcı'nın mekanında evire çevire döven Memati, Yaşar Katıcı ile restleşerek mekandan ayrıldı. Zaza'yı ve Yaşar ağayı kara listeye yazan Memati'yi Polat Alemdar zor zaptetti.

BEYFENDİ'NİN ABD'DEN İLGİNÇ İSTEĞİ

Kurtlar Vadisi Pusu'ya yeni dahil olan ve Süleyman Demirel'i canlandırdığı iddia edilen Beyefendi, ABD'nin CIA istasyon şefi Josef'e Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri olmak istediğini söyledi. ABD'nin vaadlerine karnının tok olduğunu da belirten Beyfendi, istediği zaman Türkiye'de kitleleri meydanlara dökebilecek kadar güçlü olduğunu söylemekten de geri durmadı.

KARA'YA BEYAZ KEFEN !

Derin devletin ve terörle mücalenin bir numaralı ismi Kara, eski istihbaratçı Kaşifoğlu'na suikast düzenlemek isterken roket atarın hedefi oldu. Kaşifoğlu'nu yakalamaya çalışan Kara, ağaçlarla kamufle oldu ancak son anda fark edilince roket arar mermisinden kaçamadı. Aldığı yarayla zor duruma düşen Kara, oğlu Ferman ve Polat Alemdar'dan yardım istedi....

Kurtlar Vadisi Pusu'nun son anlarında ise Zaza'nın döverek hastanelik ettiği Pusat'ın kalbi durdu...

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ