27 Mart 2015 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kurtlar Vadisi Pusu 136. Enson  yeni bölüm full  Tek parca dizi izle
11 Kasım 2011 Cuma 21:32

Kurtlar Vadisi Pusu 136. Enson yeni bölüm full Tek parca dizi izle

KVP 136 Bölümde ortalık karıştı sigara kacakcısından Kürt vurgusuna aksiyon heyecan herşey devam ediyor özet ve full dizi haber50.com'da

Kurtlar Vadisi 136. yeni bölümü dün akşam yayınlandı. Kurtlar Vadisi 136. yeni bölüm full izlemek ve fragmanı izlemek için sitemiz yeterli. Polat-Kara dostluğu nasıl sürecek?Cevher yaşayacak mı? Memati Selvi aşkı ortaya çıkacak mı? Polat neler yapacak? Son gelişmeler sitemizde olacak.
TNT ekranlarında bu sezon fırtınalar estiren ve eski günlerine dönen Kurtlar Vadisi Pusu dün akşam yine Türkiye'nin sıcak gündemine değindi.

Polat Alemdar'ın dizide söylediği " Biz Batılılar gibi petrol için operasyon yapmıyoruz ki.. İnsanların hayatlarını kurtarmak, adalet, güvenlik ve düzen sağlamak için yapıyoruz. Bunun içinde Kürtlerle yeniden birlik olmaya ihtiyacımız var" sözleri damgasını vurdu.


POLAT'TAN OPERASYONA YÖNELİK ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

Türkiye'nin olası Irak ve Suriye müdahalelerine değinilen dizide Polat Alemdar Suriye ve Irak'a girme konunda ki düşüncelerini açıkladı. Polat Alemdar Suriye ve Irak'a girilse de girilmese de bu durumun Türkiye açısından pekte iç açıcı olmadığını söyledi. Ortadoğu'da yaşanan sıcak gelişmeler karşısında Türkiye'nin herhangi bir Irak ve Suriye operasyonunda bazı ülkelerin tepkisiyle karışılacaklarını anlatan Polat Alemdar, çözüme yönelik düşüncelerini de dile getirdi.

KÜRTLERE İHTİYACIMIZ VAR

Kürtlerle barış sağlanmadan çözümün olmayacağını söyleyen Polat Alemdar, Türk Ordusunun da moral gücünün sıfır olduğunu belirtmeyi de ihmal etmedi.

POLAT SUİKASTÇİNİN AĞZINI BURNUNU KIRDI

Medya Patronu Davut Tataroğlu ile kızı İnci’ye suikast düzenleyen Abdülhey’in adamı, Polat Alemdar tarafından yakalandı. Polat Alemdar uzun süredir aradığı, eşine çarpıp kaçan şoförü karşısında görünce eli acıyana kadar dövdü. Polat Alemdar suikastı düzenleyen Abdulhey'in adamını öyle bir dövdü ki, Abdulhey'in adamı dövülmekten bayıldı.

POLAT VE KARA ANLAŞTI

Devlet büyüklerinin gizli kasetlerini şantaj amaçlı elinde bulunduran Emniyet Müdürü, eski derin devletçi Kara hakkında Savcı Leyla’ya ifade verdi. Derin devletin eski ve yeni yüzleri olan Polat Alemdar ve Kara arasındaki yakınlaşma ise arttı. Kaşifoğlu’nu Polat Alemdar’a teslim eden Kara, Polat Alemdar ve ekibinin yanında olacağının sinyallerini verdi.

Kurtlar Vadisi Pusu’da ortalık karışıyor!

Kurtlar Vadisi Pusu’nun nefesleri kesecek 136. bölümü, 10 Kasım Perşembe akşamı TNT ekranlarında olacak.

İşte 136. bölümde yaşanacaklar:

Zaza, Cevher’in intikam ateşiyle yanıp tutuşmaktadır. Memati, Zaza’nın kendisine niye saldırdığını bilmeden Zaza’nın bıçağıyla burun buruna gelir.

Asıl hedefi Pusat olan Zaza, onu bulmadan içindeki intikam ateşini söndürmeye niyetli değildir.

 


Polat Alemdar ise söz verdiği gibi Kaşifoğlu’nu Yaşar Ağa’ya teslim etmiş, Zülfikar Ağa’yı kurtarmak için harekete geçmiştir. Memati’ye olanlardan habersiz bir yandan da ona ulaşmaya çalışan Polat, olanları öğrendiğinde ortalık çoktan karışmıştır.POLAT VE BEHZAT'A BÜYÜK GÖREV

Bayramdan sonra kaçak sigaraya karşı ortak savaş başlıyor. Behzat Ç., Polat Alemdar gibi dizi kahramanlarına da teklif gidecek.

Kaçak sigara ile mücadelede kamuoyunu bilinçlendirmek için televizyonlardaki dizilerden yararlanılması planlanıyor. Dizilerde kaçak sigaranın zararlarının yanı sıra sınırdan sigaraların nasıl yurtiçine sokulduğu, bunlarla nasıl mücadele edildiği ve kaçak sigara operasyonlarının da yansıtılması hedefleniyor.

Bu kapsamda Behzat Ç., Kurtlar Vadisi ve Arka Sokaklar gibi TV dizilerine teklif götürülecek.
Kaçak sigara ile ilgili eylem planı açıklayan hükümet, çalışmalara başladı. Kurban Bayramı’ndan sonra Maliye, Emniyet, Gümrük, Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) yetkilileri bir araya gelecek. Nokta operasyonlar için altyapı oluşturulacak. Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı’nın daha önce kaçak sigaranın hangi illerden yurtiçine nasıl girdiği ve dağıtımının hangi iller üzerinden olduğuna yönelik çalışmaları olduğunu anlatan yetkililer, bu çalışmaların altyapı olarak kullanılacağını söyledi.

Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı’nda da sadece kaçak sigara ile mücadele için 5 kişilik bir ekip oluşturuldu.

Kaçak sigara ile mücadelede tüketicilerin de önemli olduğunu anlatan yetkililer, bu nedenle sigara ve içkide kaçak sigarayı deşifre edecek görsellikler üzerinde de çalıştıklarını söyledi.

İhraç ediliyor sonra tekrar giriyor

Sigara bandrolü ile ilgili de yeni bir ihale açılacak. Türkiye’de üretilen ancak ihraç edilen sigaralara Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) hesaplanmadığı için bandrol yapıştırılmıyor. Toplam kaçak sigaranın yüzde 30’unun ihraç şartıyla üretilmiş ancak tekrar yurtiçine sokulmuş sigaralar olduğu belirlendi. Bu nedenle ‘kare barkod’ sistemi devreye alınacak. Kare barkod ile sigaranın Türkiye’de hangi tarihte üretildiği ve tüm geçmişi anlaşılacak.

 

« geri1·2·3·4·5·6ileri »
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ