29 Mart 2015 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hadisenin Firikikleri..! -izle seyret
14 Ağustos 2011 Pazar 11:20

Hadise'nin Firikikleri..! -izle seyret

Hadise, "Bir giydiğimi bir daha giymem" dedi ve ekledi: Belçika'da, kıyafetlerimi sakladığım bir depom var. Bir gün tüm elbiselerimi hayır işi için bağışlayacağım.

Yapılan araştırmaya göre, Hadise'nin konserlerinde milyon dolarlar kazandığı ancak açıklanan vergi listelerinde hiç isminin yer almadığı görüldü. Hadise'nin Türkiye'de vergi ödememesinin nedeni ise Belçika vatandaşı olması. İddialara göre, Hadise Türkiye'de Belçika Vatandaşı olarak yaşıyor, böylelikle vergilerini Türkiye'de ödemiyor.Türkiye'de çalışıp, vergilerini Belçika'da ödeyen Hadise, Belçika'da konserden konsere koşmadığı için de normal bir Belçika vatandaşının ödediği kadarını ödüyor. Yani Hadise'nin kazandığı paralar hiç kesintiye uğramadan cebine kalıyor.
 

BİY GİYDİĞİMİ BİR DAHA GİYMEM

Hadise, "Bir giydiğimi bir daha giymem" dedi ve ekledi: Belçika'da, kıyafetlerimi sakladığım bir depom var. Bir gün tüm elbiselerimi hayır işi için bağışlayacağım.


Hadise, Kıbrıs konserinde kendisine yöneltilen eleştirileri tek tek yanıtladı. Ünlü popçu, bikinili fotoğrafları için yapılan "Kilolu" yorumlarına "Kendimle barışık biriyim. Mutluyum, giydiklerim yakışıyor!" cevabını veren şarkıcı Beyonce'ye benzetilmeye ise itiraz etti: Kimsenin kopyası değilim!

"ÇOK HARCIYORUM"

Ünlü popçu, sahneye kız kardeşi Derya Açıkgöz'ün tasarladığı bir kostümle çıktığını söyleyip bir de itirafta bulundu: "En çok parayı kıyafete harcıyorum. Bir giydiğimi bir daha giymem. Belçika'da kıyafetlerimi sakladığım bir depom var. Bir gün hepsini hayır işi için bağışlayacağım."

Süper bir mini etek giyen Hadise konser boyunca frikik vermemek için akla karayı seçti. Ünlü popçu, gazetecilerin fotoğraf çekmesini engellemek istedi.

« geri1·2·3·4·5·6·7·8·9·10·11·12·13·14·15·16·17ileri »
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ