HSYK Yaz Kararnamesi’ni Yayımladı

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı. 2 bin 664 hakim ve savcının görev yeri değiştirildi.HSYK 1. Dairesi’nin 2015 Ana Kararnamesi yayımlandı. Kararnameye göre 2 bin 401’i adli, 263’ü idari olmak üzere...

HSYK Yaz Kararnamesi’ni Yayımladı

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı. 2 bin 664 hakim ve savcının görev yeri değiştirildi.HSYK 1. Dairesi’nin 2015 Ana Kararnamesi yayımlandı. Kararnameye göre 2 bin 401’i adli, 263’ü idari olmak üzere...

HSYK Yaz Kararnamesi’ni Yayımladı
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı. 2 bin 664 hakim ve savcının görev yeri değiştirildi.
HSYK 1. Dairesi’nin 2015 Ana Kararnamesi yayımlandı. Kararnameye göre 2 bin 401’i adli, 263’ü idari olmak üzere toplam 2 bin 664 hakim ve savcının görev yeri değiştirildi.
HSYK Adli Yargı Kararname listesi şöyle:
"Ömer Keskin Gaziosmanpaşa Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Mehmet Önder Kabasakal Ankara Hâkimi Ankara Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Vedat Uğur İzmir Hâkimi İzmir Ticaret Mah.Başkanlığı,
Yakup Erkal İzmir Hâkimi İzmir Ticaret Mah.Başkanlığı,
İdris Paker Bursa Hâkimi Bursa Ticaret Mah.Başkanlığı,
Mehmet Mustafa Aslan Zonguldak C.Savcısı Kırklareli C.Savcılığı,
Osman Nuri Yeğenoğlu Kocaeli C.Savcısı Ankara C.Savcılığı,
Ali Ahmet Gürgül Bakırköy Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Ekrem Çetin Haktanır Van C.Savcısı Kırıkkale C.Savcılığı,
Hüseyin Necati Aksoy Bakırköy Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Ramazan Ufuk Büyük Sivas C.Savcısı Büyükçekmece C.Savcılığı,
Ali İhsan Kıvrak Tekirdağ Hâkimi Adana Hâkimliği,
Mehmet Yücel Kocaeli Hâkimi Erzurum Hâkimliği,
Remzi Nazlıcan Adana Hâkimi Mersin Hâkimliği,
Cavit Marancı Bakırköy Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Osman Uludüz Büyükçekmece C.Savcısı Bakırköy C.Savcılığı,
Abdullatif Çakır İstanbul C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,
Hüseyin Öztürk Gebze Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Fahrettin KüçükÖZ Kocaeli C.Savcısı Çorlu C.Savcılığı,
Muammer Akçay Çarşamba Hâkimi Tarsus Hâkimliği,
Gülay Berkay İstanbul Anadolu Hâkimi Adalar Hâkimliği,
Servet Yavuz Yargıtay Tetkik Hâkimi Gölbaşı (Ankara) Hâkimliği,
Hasan Özdemir İstanbul C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı,
Fuat Yemişken İstanbul Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
İdris Bilgin Söke Hâkimi Malatya Hâkimliği,
İrfan Türkoğlu Karşıyaka Hâkimi Karşıyaka Ticaret Mah.Başkanlığı,
Alaeddin Demir İstanbul Anadolu C.Başsavcı Vekili İstanbul C.Savcılığı,
Mustafa Şahin Uşak Hâkimi Muğla Hâkimliği,
Atilla Ayvacı İstanbul C.Savcısı Kocaeli C.Savcılığı,
Bünyamin Kalkan Bursa Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Mesut Bartal Diyarbakır Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Adnan Yılmaz Küçükçekmece Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Özen Yakar Fethiye Hâkimi Bodrum Hâkimliği,
Orhan Demir İzmir Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Ferhan Özdemir Gaziantep C.Savcısı Ankara Batı C.Savcılığı,
Ahmet Azer Atabekoğlu Ankara Hâkimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,
Ahmet Işık Nazilli Hâkimi Kocaeli Hâkimliği,
Mehmet Sertaç Kesler Sakarya Hâkimi Sakarya Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Nuriye Nur Algan Ankara Hâkimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,
Haşim Kızıltaş Erzurum Hâkimi Ordu Hâkimliği,
Abbas Çağlayan Karaman Ağır Ceza Mah.Üyesi Ceyhan Ağır Ceza Mah. Üyeliği,
Ömer Korkmaz Gebze C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,
Ömer Tuncay İpek Konya C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,
Hamit Atansay Küçükçekmece C.Savcısı Büyükçekmece C.Savcılığı,
Mustafa Erol İstanbul C.Savcısı Büyükçekmece C.Savcılığı,
Ayla Kaya İstanbul Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Nilüfer Öncel İzmir Hâkimi İzmir Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Birol Er Sinop Ağır Ceza Mah.Üyesi Kars Ağır Ceza Mah.Üyeliği,
Vural İrtem Uşak C.Savcısı Bakırköy C.Savcılığı,
Mustafa Yıldırım Denizli C.Başsavcısı Yargıtay C.Savcılığı,
Serpil Bağçeci Şener Yargıtay Tetkik Hâkimi Yargıtay C.Savcılığı,
Duran Demir Mersin Hâkimi Mersin Ticaret Mah.Başkanlığı,
Selçuk Arıcıoğlu Aydın C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı,
Hayri Kayalıca Gaziantep C.Savcısı Eskişehir C.Savcılığı,
Hüseyin Yavaş İstanbul C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,
Nuri Çığ Büyükçekmece C.Başsavcı Vekili İstanbul C.Başsavcı Vekilliği,
Ayhan İstikbal İstanbul Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Sacit Bulut Ceyhan Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Tevfik Erdoğan Osmaniye Ağır Ceza Mah.Üyesi Osmaniye Hâkimliği,
Gülay Arıcıoğlu Aydın Hâkimi Diyarbakır Hâkimliği,
Emriye Bakoğlu Ankara Hâkimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,
Taner Ulutürk Bursa Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Mehmet Arık İzmir Hâkimi İzmir Ticaret Mah.Başkanlığı,
Dilek Ertürk İstanbul Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Selçuk Gökten Bilecik Hâkimi Adana Hâkimliği,
İbrahim Çalışgan Gebze Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Mehmet Fındık Gebze Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Çetin Ünlütürk Konya C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,
Bayram Gökhan Gaziantep Hâkimi Kahramanmaraş Hâkimliği,
Naciye Tuncal Ankara Batı Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Eyyup Gümüşhan Kocaeli Ağır Ceza Mah.Başkanı Adana Hâkimliği,
Veyselgarani İsmailoğlu Ankara Hâkimi Ankara Çocuk Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Erdal Poyraz Antalya C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Mehmet Kaya Adana Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Mehmet Özcan Küçüköz Menemen C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,
Cengiz Çoban İzmir Hâkimi İzmir Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Halil Taşlıgedik Eskişehir Hâkimi Eskişehir Ticaret Mah.Başkanlığı,
Yalçın Ezerçe Bakırköy C.Başsavcı Vekili İstanbul C.Savcılığı,
Süleyman Ersöz İstanbul C.Savcısı Isparta C.Savcılığı,
Nermin Avcı İstikbal İstanbul Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Yahya Kesim İzmir Hâkimi Kayseri Hâkimliği,
Suat Türkay Bolu Hâkimi Ankara Batı Hâkimliği,
Güngör Uçar Muğla C.Savcısı Isparta C.Savcılığı,
Orhun Sezer İzmir C.Başsavcı Vekili Karşıyaka C.Savcılığı,
Selvinaz Eken İstanbul Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Nilgün Toroslu Mersin Hâkimi Mersin Ticaret Mah.Başkanlığı,
Nuray Küçük Adana Hâkimi Mersin Hâkimliği,
Süleyman Özkök Gaziantep C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,
Giray Algan Ankara Hâkimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,
Yusuf Şahin Ankara Hâkimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,
Hasan Alan Ankara Batı Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Mehmet Ünal Edirne C.Savcısı Afyonkarahisar C.Savcılığı,
Gürkan Ahmet Gençkaya Ankara Hâkimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,
Musa Yeşil Ankara Hâkimi Ankara Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Orhan Yüksel İzmir Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Zekeriya Kabasakal Menderes C.Savcısı Torbalı C.Savcılığı,
Nurcan Ateş Burhaniye Ağır Ceza Mah.Üyesi Şanlıurfa Ağır Ceza Mah.Üyeliği,
Eser Ceylan Çubuk Hâkimi Polatlı Hâkimliği,
Teslime Sarıhan Denizli Hâkimi Balıkesir Hâkimliği,
Kenan Seyran Zonguldak Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Yusuf Bayram İzmir Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Erdal Yücel Sakarya C.Başsavcı Vekili Kocaeli C.Başsavcı Vekilliği,
Muzaffer Derbent Aliağa Hâkimi İzmir Hâkimliği,
Alaaddin Dokur Van C.Savcısı Karşıyaka C.Savcılığı,
Mehmet Kaya Menemen Hâkimi Balıkesir Hâkimliği,
Hakan Akgül Ankara Hâkimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,
Dursun Aygör Ankara C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,
Namık Özdemir Ankara Hâkimi Yargıtay C.Savcılığı,
Mehmet Özcan Karşıyaka Hâkimi İskenderun Hâkimliği,
Cemil Ceylan Denizli C.Savcısı Antalya C.Savcılığı,
Nurettin Canata Bursa C.Savcısı Adana C.Savcılığı,
Ali Naki Ceylan İzmir Hâkimi İzmir Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
İbrahim Çatalkaya Ankara Hâkimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,
Derya Konak Ceyhan Hâkimi Hatay Hâkimliği,
Abdulaziz Taylanhan İzmir C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,
İsmail Akkol Ankara Hâkimi Büyükçekmece Hâkimliği,
Bereket Toplar Gaziosmanpaşa C.Savcısı İstanbul Hâkimliği,
Hakan Soybir Antalya Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Metin Özbeyli Antalya Hâkimi Antalya Ticaret Mah.Başkanlığı,
Fatih Delice Giresun Ağır Ceza Mah.Üyesi Bolu Hâkimliği,
Yusuf Kara Denizli Hâkimi Denizli Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Çetin Cesur Sivas C.Savcısı Kayseri C.Savcılığı,
Nuri Koçer Konya Hâkimi Konya Ticaret Mah.Başkanlığı,
Ogün Maden Adana Hâkimi Adana Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Mehmet Kıran Ankara C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Filiz Yenipınar Gaziantep Hâkimi Gaziantep Ticaret Mah.Başkanlığı,
Ayşe Erkan Kayseri Hâkimi Yargıtay C.Savcılığı,
Kamuran Özdemir Aliağa Hâkimi Gebze Hâkimliği,
Ülkü Güler Ankara Hâkimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,
Metin Boyraz Samsun Hâkimi Samsun Ticaret Mah.Başkanlığı,
Metin Cemal Bağatur İzmir Hâkimi İzmir Ticaret Mah.Başkanlığı,
Bekir Akkale Yalova Ağır Ceza Mah.Başkanı Bursa Hâkimliği,
Hasan Kanlı Ankara C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,
Hakkı Hakan Alanur Aydın Hâkimi İskenderun Hâkimliğı,
Bayram Erol Konya Hâkimi Konya Ticaret Mah.Başkanlığı,
Lütfi Karabacak Erzincan C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Halil İbrahim Bakırtaş Antalya Hâkimi Antalya Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Deniz Gül Ankara Hâkimi Ankara Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Feridun Çakır Ankara Batı Hâkimi Ankara Batı Ticaret Mah.Başkanlığı,
Ali Yücel Erdoğdu İstanbul Hâkimi Edirne Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Hayreddin Akçıl Trabzon C.Başsavcısı Yargıtay C.Savcılığı,
Bülent Günaydın Edirne Hâkimi Eskişehir Hâkimliği,
Adem Taşlı Adana Hâkimi Adana Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Murat Yönt Gaziantep C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,
Birol Çengil İzmir C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,
Tamer Şahin Elazığ Hâkimi Fethiye Hâkimliği,
Gürhan Özok Ankara Batı C.Savcısı Ankara C.Savcılığı,
Süleyman Demirel Gaziantep Ağır Ceza Mah.Başkanı İzmir Hâkimliği,
Kazım Şıngar Adana C.Savcısı Ankara Batı C.Savcılığı,
Mustafa Aksu Ankara C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,
Esma Erterzi İzmir Hâkimi (Avrupa Birliği Kosova misyonunda EULEX Hâkimi olarak görevli) İzmir Hâkimliği,
Nuran Karaali İstanbul Hâkimi Sivas Hâkimliği,
Mehmet Ali Pekgüzel İstanbul C.Savcısı Mersin C.Savcılığı,
İfakat Malatyalıoğlu Bursa Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Mehmet Reis Koca Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Emin Erol Muğla Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Mehtap Yılmaz İstanbul Anadolu Hâkimi Bakırköy Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Süleyman İnce Ankara Hâkimi Kayseri Hâkimliği,
Gökhan Göktaş İstanbul Anadolu C.Savcısı Mardin C.Savcılığı,
Ramazan Apaçık Konya C.Savcısı Gebze C.Savcılığı,
Avni Arslan Afyonkarahisar C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,
Mazlum Bozkurt Trabzon C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,
Ekrem Türkoğlu Küçükçekmece C.Başsavcı Vekili Bakırköy C.Başsavcı Vekilliği,
Mehmet Murat Demirarslan Konya Hâkimi Yargıtay C.Savcılığı,
Yaşar Akyıldız Ankara Hâkimi Kırşehir Hâkimliği,
Kemal Aytekin Antalya Hâkimi Antalya Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Ahmet Arif Gök Antalya Hâkimi Antalya Ticaret Mah.Başkanlığı,
Ayhan Turhan İstanbul Anadolu C.Savcısı Zonguldak C.Savcılığı,
Adnan Yılmaz Kırıkkale Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Celal Budak Kayseri C.Savcısı Mersin C.Savcılığı,
İbrahim Sağır Gaziantep Hâkimi Adana Hâkimliği,
Mehmet Erkan Pınar Bursa Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Mehmet Özdemir Ankara Hâkimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,
Erhan Ünlü İzmir C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
İlker Koçyiğit Ankara Hâkimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,
Fatih Dirican İstanbul Anadolu C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Başsavcı Vekilliği,
Hakan Karaali İstanbul C.Savcısı Sivas C.Savcılığı,
Faruk Geyik Konya C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,
Bekir Yurtseven Gaziosmanpaşa Hâkimi İzmir Hâkimliği,
Adnan Gümüş Bolu C.Savcısı Bolu C.Başsavcı Vekilliği,
Hakkı Aydoğan Kütahya Hâkimi Eskişehir Hâkimliği,
Fatih Karakullukcu Uşak Hâkimi Gebze Hâkimliği,
Selfet Giray Ankara Hâkimi Ankara Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Ali Fuat Arslan Denizli Hâkimi Denizli Ticaret Mah.Başkanlığı,
Mehmet Eryılmaz Aksaray Hâkimi Konya Hâkimliği,
Ahmet Turgut Gaziantep Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Mustafa Candal Antalya Hâkimi Antalya Ticaret Mah.Başkanlığı,
Necmi Arslan Alanya Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Sacit Savaşci Erzurum C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,
Osman Gögebakan Hatay C.Savcısı Kahramanmaraş C.Savcılığı,
Birol Çelik Trabzon C.Savcısı Aydın C.Savcılığı,
Mehmet Gülçek Afyonkarahisar Hâkimi Afyonkarahisar Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
İlkay Orman Gaziosmanpaşa Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Nevzat Biçici Bolu Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Yusuf Kaya Gaziantep Hâkimi Gaziantep Ticaret Mah.Başkanlığı,
Vedat Nacar Kayseri Hâkimi Kayseri Ticaret Mah.Başkanlığı,
Okan Akar Sakarya Ağır Ceza Mah.Başkanı İstanbul Hâkimliği,
Zahide Pınar Bursa Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Burhanettin Esenkar Gebze Hâkimi Erzurum Hâkimliği,
Kemal Güngör Kocaeli Hâkimi Kocaeli Ticaret Mah.Başkanlığı,
Fikret Seçen Gebze C.Savcısı Çorum C.Savcılığı,
Orhan Gödel Bakırköy Hâkimi Erzurum Hâkimliği,
Seyit Ali Karatomas Adalet Bakanlığı Adalet Başmüfettişi Yargıtay C.Savcılığı,
Necmi Uğur Kamber Aydın C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,
Numan Ergöl Akşehir Hâkimi Çorum Hâkimliği,
İlhan Kara Ankara Hâkimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,
Ali Rıza Akkaya Trabzon Hâkimi Samsun Hâkimliği,
Mehmet Adnan Hacıkasımoğlu Bursa Hâkimi Bursa Ticaret Mah.Başkanlığı,
Uğur Kalkan Tarsus Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Ahmet Vedat Serin Mersin Hâkimi Antalya Hâkimliği,
Cevdet Ekizoğlu İzmir Hâkimi İzmir Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Feridun Süzer İzmir C.Savcısı Mersin C.Savcılığı,
Sadık Gülyaz İstanbul C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,
Uğur Sürmeli Samsun C.Savcısı Samsun C.Başsavcı Vekilliği,
Gökçen Tunçer Elazığ C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,
Hüseyin Erol Yargıtay Tetkik Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Ahmet Badalı İzmir Hâkimi İzmir Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Şükran Dağlı İlgün Yargıtay Tetkik Hâkimi Beykoz Hâkimliği,
Cafer Polat Ankara Batı Hâkimi Yargıtay C.Savcılığı,
Zekiye Öztürk Ankara Hâkimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,
Leyla Malkondu Kahramanmaraş C.Savcısı Antalya C.Savcılığı,
İsmail Kökten Aydın Hâkimi Manisa Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Hasan Aydoğdu Antalya C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Bülent Gümüş Bakırköy C.Savcısı Bakırköy C.Başsavcı Vekilliği,
Mehmet Polat Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Köksal Özkapu İskenderun Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Ali Çağır Diyarbakır C.Savcısı Beykoz C.Savcılığı,
Arzum Beller Arslan Alanya Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Emel Ulutürk Bursa Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Doğan Şahin Mersin Hâkimi Kayseri C.Savcılığı,
Abdullah Doğanay Trabzon Hâkimi Trabzon Ticaret Mah.Başkanlığı,
Murat Yıldız Ankara C.Savcısı Mersin C.Savcılığı,
Songül Yılmaz Antalya Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Nurbay Aktaş Karşıyaka C.Başsavcı Vekili İzmir C.Savcılığı,
Ayhan Metin Elmadağ C.Savcısı Ankara C.Savcılığı,
Mine Taşkın Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Hakan Sakmak Antalya C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Kıymet Akpınar Niğde Ağır Ceza Mah.Üyesi Kozan Ağır Ceza Mah.Üyeliği,
Güneş Deniz Öztunç Ankara Batı Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Tuna Aydın Yargıtay Tetkik Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Uğur Seçgin İstanbul Anadolu C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Başsavcı Vekilliği,
Esat Özdem Ankara Batı Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Alpay Özbek Bursa C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,
Ufuk Ermertcan İstanbul C.Savcısı Adana C.Savcılığı,
Ferda Demirel Gaziantep Hâkimi İzmir Hâkimliği,
Osman Tuna Uşak C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,
Fazilet Tuna Uşak Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Bülent Acunsöz İstanbul Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Fatih Mehmet Tosuner Gebze Ağır Ceza Mah.Başkanı Gaziantep Hâkimliği,
Mehtap Orhan Korkmaz Bakırköy Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Hicran Süzer İzmir Hâkimi Mersin Hâkimliği,
Nejat Çakır Sivas C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,
Murat Kollar Konya Ağır Ceza Mah.Başkanı Diyarbakır Hâkimliği,
Suzan Bayraktaroğlu Evgin İzmir Hâkimi İzmir Ticaret Mah.Başkanlığı,
Arzu Kendir Çatalca Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Erdal Öncü Kırıkkale Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Murat Yerdeyatar Kayseri C.Başsavcı Vekili İstanbul C.Savcılığı,
Halil Özen Mersin C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,
Sait Çağlar Ankara Hâkimi Gebze Hâkimliği,
Ali Sayın İzmir Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Ali Onüş Kırıkkale C.Savcısı Kırıkkale C.Başsavcı Vekilliği,
Sevilay Sayın Büyükçekmece Hâkimi Karşıyaka Hâkimliği,
Elif Aydoğdu Antalya Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Julide Orman Gaziosmanpaşa Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Figen Ercan Kırklareli Hâkimi Sakarya Hâkimliği,
Sevgi Kanyılmaz Kocaeli Hâkimi İzmir Hâkimliği,
Haki Öncü Denizli Hâkimi Denizli Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
İsmet Özkorul Gebze C.Savcısı Osmaniye C.Savcılığı,
Ayten Şahiner Balıkesir Hâkimi İzmir Hâkimliği,
Naim Babür Alaybeyoğlu Boyabat C.Savcısı Yozgat C.Savcılığı,
Diler Balcıoğlu Yargıtay Tetkik Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Bilal Saydam Muğla Hâkimi Muğla Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Gülşen Şener Mersin Hâkimi Hatay Hâkimliği,
Hakan Kuzu Mersin Hâkimi Mersin Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Ayhan Demir Erzincan C.Savcısı Aksaray C.Savcılığı,
Çiğdem Karaarslan İstanbul Hâkimi Bolu Hâkimliği,
Ayşe Güven Kocaeli Hâkimi İzmir Hâkimliği,
Aziz Çağlar Bursa Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Yüksel Canan Kırıkkale Hâkimi Yargıtay C.Savcılığı,
Mehmet Şahiner Balıkesir Hâkimi İzmir Hâkimliği,
Cumane Kar Uğurlu Kastamonu Hâkimi İskenderun Hâkimliği,
Mehmet Candar Karşıyaka C.Savcısı Elazığ C.Savcılığı,
Ayhan Ulu Yargıtay Tetkik Hâkimi Gebze C.Savcılığı,
Reşit Kaçar Eskişehir Hâkimi Antalya Hâkimliği,
Taner Tutumlu Isparta C.Savcısı Konya C.Savcılığı,
Ayhan Bozlak İstanbul C.Savcısı Sivas C.Savcılığı,
Nihat Taşkın İstanbul C.Savcısı Hatay C.Savcılığı,
Ekrem Dinçer Ankara C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Selami Candemir Ankara C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,
Şerife Aykın Bursa Hâkimi Eskişehir Hâkimliği,
Celal Orak Yargıtay Tetkik Hâkimi Ankara C.Savcılığı,
Sema Arslan EROL Muğla Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Mustafa Peker Ankara C.Savcısı Zonguldak C.Savcılığı,
Oğuz Han Selçuk Eskişehir Hâkimi Eskişehir Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
İsa Hakan Kanyılmaz Kocaeli C.Savcısı Menemen C.Savcılığı,
İsmail Şahin İzmir Hâkimi Malatya Hâkimliği,
Ahmet Kutlubay Kocaeli C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,
Erkan Yılmaz Adana C.Savcısı İnebolu C.Başsavcılığı,
Cihad Koçak Bursa C.Başsavcı Vekili İstanbul Anadolu C.Savcılığı,
Salman Tan Gölbaşı (Ankara) Hâkimi Ankara Batı Hâkimliği,
Şeyhmus Şat Malatya C.Başsavcı Vekili Gaziantep C.Savcılığı,
Nazım Yiğit Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ali Erbıyık İstanbul Anadolu Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Mehmet Çıtanak Zonguldak C.Savcısı Mersin C.Savcılığı,
Emel Mehtap Aydın Uşak Hâkimi Antalya Hâkimliği,
Bülent Cebeci Düzce C.Başsavcı Vekili İzmir C.Savcılığı,
Süleyman Toprak Bartın Ağır Ceza Mah.Üyesi Karaman Ağır Ceza Mah.Üyeliği,
Gülüzar Demirkaya Yargıtay Tetkik Hâkimi Ankara Hâkimliği,
İbrahim Hakan Tosun Ankara Batı C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,
Alev Özcan Aydın Hâkimi İzmir Hâkimliği,
Halil İbrahim Kibar Isparta Hâkimi Karşıyaka Hâkimliği,
Nayim Durak Konya Hâkimi Kayseri Hâkimliği,
Asuman Özdemir Gaziosmanpaşa Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Yusuf Taner Yıldız Malatya C.Savcısı Mersin C.Savcılığı,
Hülya Akgülen İstanbul Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Hasan Pişirici İnegöl C.Savcısı Alanya C.Savcılığı,
Hatice Özen Mersin Hâkimi İzmir Hâkimliği,
Mustafa Göçer Ankara Hâkimi Ankara Batı Hâkimliği,
Gönül Yabancı Ata Yargıtay Tetkik Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Ali Küçükoğulları Trabzon Hâkimi İzmir Hâkimliği,
Uğur Öztekin İnegöl Hâkimi Uşak Hâkimliği,
Naciye Kırkık Büyükçekmece Hâkimi İzmir Hâkimliği,
Nalan Doğan Balıkesir Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Mendires Arıcan İstanbul Anadolu C.Savcısı Çanakkale C.Savcılığı,
Şaban Kaplan Gaziantep Ağır Ceza Mah.Başkanı Bursa Hâkimliği,
Ali Ertan Ankara Hâkimi Elazığ Hâkimliği,
Mithat Kutanoğlu Amasya C.Başsavcısı Trabzon C.Başsavcılığı,
Ömer Faruk Özdemir Gaziosmanpaşa Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Mehmet Özcan Aydın C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,
Ömer Bozkurt Denizli Hâkimi Denizli Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Hatıran Alper Malatya Hâkimi Denizli Hâkimliği,
Hatice Tekdemir Kesler Şanlıurfa Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Meral Kömürcü Çağlar Bursa Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Abdullah Yeşeren Afyonkarahisar Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Oğuzhan Atamtürk Uyar İstanbul C.Başsavcı Vekili Büyükçekmece C.Başsavcı Vekilliği,
Kenan Bakır Yargıtay Tetkik Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Murat Güven Kocaeli Hâkimi İzmir Hâkimliği,
Hamza Demir Balıkesir Hâkimi Elazığ Hâkimliği,
Atilla Pınar Ankara Hâkimi Van Hâkimliği,
Kerim Kanlı Bakırköy Hâkimi Adıyaman Hâkimliği,
Kemal Mecit Zonguldak C.Başsavcı Vekili Yargıtay C.Savcılığı,
Erol Mutlu Ankara Batı Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Ergül Yılmaz Fethiye C.Başsavcısı Malatya C.Başsavcılığı,
Hafize Taşkın İstanbul Hâkimi Hatay Hâkimliği,
Veli San Zonguldak C.Savcısı Fethiye C.Başsavcılığı,
Meltem Bolkar Adana Hâkimi Ankara Batı Hâkimliği,
Cemal Duman Kütahya C.Savcısı Isparta Hâkimliği,
Murat Türk Ankara C.Savcısı Şanlıurfa C.Savcılığı,
Ender Köse Gaziantep Hâkimi Malatya Hâkimliği,
Servet Alyanak Kilis Hâkimi (Kamu Denetçiliği Kurumunda görevli) Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Mehmet Özkan Düzce Hâkimi Gaziantep Hâkimliği,
Uzay Balcı Yıldız İstanbul Anadolu Hâkimi Elmadağ Hâkimliği,
Özlem Güride Arı Diyarbakır Hâkimi Gaziantep Hâkimliği,
Esma Melike Kamber Aydın Hâkimi İzmir Hâkimliği,
İsmail Aksoy Malatya C.Savcısı Büyükçekmece C.Savcılığı,
Ali Avcı Yargıtay Tetkik Hâkimi Sakarya Hâkimliği,
Cüneyt Gülabi Vurucu İstanbul C.Savcısı Bakırköy Hâkimliği,
Akın Karakaş Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Hakan Atasoy Anayasa Mahkemesi Raportörü İstanbul C.Savcılığı,
İbrahim Hatal Ankara C.Savcısı Sivas C.Savcılığı,
Erdoğan Bayrakdar Van C.Başsavcı Vekili Van Bölge Adliye Mah. C.Başsavcılığı,
Özkan Levent Taşkoparan Elazığ C.Savcısı Tekirdağ C.Savcılığı,
Süheyla Yıldırım Gölbaşı (Ankara) Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Nuray Yılmaz Akdoğan Yargıtay Tetkik Hâkimi (Kamu Denetçiliği Kurumunda görevli) Ankara Hâkimliği,
Fazlı Doğan Ankara C.Savcısı Van C.Savcılığı,
Mehmet Çakır Bartın C.Savcısı Bilecik C.Savcılığı,
Ekrem Beyaztaş İstanbul C.Savcısı Erzurum C.Savcılığı,
İlknur Acar Yargıtay Tetkik Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Nehare Mecit Zonguldak Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Taner Kaya Isparta C.Savcısı Antalya C.Savcılığı,
Semanur Yıldırı Urla Hâkimi Karşıyaka Hâkimliği,
Bülent Koçoğulları Aydın Hâkimi Şanlıurfa Hâkimliği,
Ayhan Akyürek Ankara Hâkimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,
Mehmet Turgay Şanlıurfa C.Savcısı Ankara Batı C.Savcılığı,
Taner Atalay Manisa Ağır Ceza Mah.Başkanı İstanbul Hâkimliği,
Mustafa Alper Malatya C.Başsavcısı Denizli C.Başsavcılığı,
Hasan Candan Kayseri C.Savcısı Konya C.Savcılığı,
Cemil Gedikli Erzurum Hâkimi Zonguldak C.Savcılığı,
Ersel Yıldız İstanbul Anadolu C.Savcısı Elmadağ C.Başsavcılığı,
Ali Görel Ankara Batı C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Sonay Uzal Sincer Derik Hâkimi Ergani Hâkimliği,
Nesrin Avcı Çarşamba Hâkimi İskenderun Hâkimliği,
Halim Uğurlu Kastamonu C.Savcısı İskenderun C.Savcılığı,
Levent Ünsal Yargıtay Tetkik Hâkimi Çorlu Hâkimliği,
Selda Özer Yargıtay Tetkik Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Nedim Akalın Küçükçekmece Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Dr.Bahadır Kılınç Anayasa Mahkemesi Raportörü Konya C.Savcılığı,
Fahrettin Kemal Yerli Şanlıurfa C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Dr.Orhan Gazi Ertekin Gaziantep Hâkimi İzmir Hâkimliği,
Kerem Uçkan Şebinkarahisar C.Savcısı Kırklareli C.Savcılığı,
Hayati Keskin Bodrum C.Başsavcısı İstanbul C.Savcılığı,
Yılmaz Kabasakal Balıkesir C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,
Esin Çulha Akhisar Hâkimi Balıkesir Hâkimliği,
Ömerhan Yılbaş Hatay Hâkimi Alanya Hâkimliği,
Nurettin İpek Afyonkarahisar C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,
Deniz Çimen Akyıldız İzmir Hâkimi Van Hâkimliği,
Ismahan Akkuş Şeren Gaziosmanpaşa Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Tuncay Elarslan Sinop Ağır Ceza Mah.Üyesi Şanlıurfa Hâkimliği,
Ender Nebi KAYA Gebze C.Savcısı Manisa C.Savcılığı,
İsmail Kurt İzmir Hâkimi Kayseri Hâkimliği,
Harun Veli Koçali Gaziantep C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,
Seval Akkaş Erzurum Hâkimi Muğla Hâkimliği,
Turhan Balkan Tekirdağ Hâkimi Tekirdağ Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Hikmet Gültekin Küçükçekmece C.Savcısı Bakırköy C.Savcılığı,
Raşit Erden Şanlıurfa C.Savcısı Şanlıurfa C.Başsavcı Vekilliği,
Uğur Köker Kırıkkale Hâkimi Kırıkkale Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Esat Faruk Benli Eskişehir C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
İlhan Köse Malatya C.Savcısı Aydın C.Savcılığı,
Esma Aksoy İstanbul Hâkimi Alanya Hâkimliği,
Ahmet Yıkılmaz Zonguldak C.Savcısı Zonguldak C.Başsavcı Vekilliği,
Vedat Yiğit İstanbul C.Başsavcı Vekili Gaziosmanpaşa C.Başsavcı Vekilliği,
İsmail Savaş Yüksel Sakarya C.Savcısı Adana C.Savcılığı,
Davut Bedir İstanbul Hâkimi Kırıkkale Hâkimliği,
Selami Durak Manisa Hâkimi Malatya Hâkimliği,
Ümit Benli Uşak C.Savcısı Antalya Hâkimliği,
Mesut Orta Ankara Batı Hâkimi Diyarbakır Hâkimliği,
Üzeyfe Balcılar Gebze C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,
Meral Kaya Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Bilal Polat Konya Hâkimi Konya Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Selahattin Güney Afyonkarahisar C.Savcısı Şanlıurfa C.Savcılığı,
Ümit Sade Ankara Batı C.Savcısı Elazığ C.Savcılığı,
Handan Durmuş Erzurum Hâkimi Kocaeli Hâkimliği,
Mehmet Ekinci Bakırköy Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Ersan Erdem Malatya C.Savcısı Denizli C.Savcılığı,
İsmail Tandoğan İstanbul Anadolu C.Savcısı Sakarya C.Savcılığı,
Murat Durmaz Erzurum Hâkimi Antalya Hâkimliği,
Hüseyin Aksoy İstanbul C.Savcısı Alanya C.Savcılığı,
Önal Aydın Denizli Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Cemanur Özcan Menemen Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Ferhat Sayalı Kayseri Hâkimi Mersin Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Ahmet Demiryürek Ankara C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Ümit Polat İstanbul Anadolu Hâkimi Mersin Hâkimliği,
Ahmet Bulut Uşak Hâkimi Denizli Hâkimliği,
Osman Şanal Konya C.Savcısı Düzce C.Savcılığı,
Türkan Bulut Uşak Hâkimi Denizli Hâkimliği,
Hüseyin Pekşen Kahramanmaraş Hâkimi Kahramanmaraş Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Zafer Özer Diyarbakır Hâkimi Rize Hâkimliği,
Özlem Şimşek Elazığ Hâkimi Balıkesir Hâkimliği,
Seyfullah Sarıgül Elazığ Ağır Ceza Mah.Başkanı Aksaray Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Figen Apaçık Konya Hâkimi Gebze Hâkimliği,
Serdar Ergül İzmir Hâkimi Gaziantep Hâkimliği,
Hasan Can Bakırköy C.Savcısı Elazığ C.Savcılığı,
Leyla Taşkoparan Elazığ Hâkimi Tekirdağ Hâkimliği,
Mesut Erdinç Bayhan İstanbul C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,
Harun Ceylan Gölbaşı (Ankara) C.Savcısı Ankara Batı C.Savcılığı,
İstiklal Akkaya Yargıtay Tetkik Hâkimi (Anayasa Mahkemesi Raportörlüğünde görevli) Yargıtay C.Savcılığı,
Vahdettin Toklucu İstanbul Anadolu Hâkimi Sivas C.Savcılığı,
Yasin Arslan Sivas Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Semih Öztürk Şırnak C.Savcısı Mersin C.Savcılığı,
Hasan Ünal Yargıtay Tetkik Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Hatice Polat Kayseri Hâkimi Gaziantep Hâkimliği,
Birol Bilen İstanbul Hâkimi Gaziantep Hâkimliği,
Mehmet Çabuk Ankara C.Savcısı Erzurum C.Savcılığı,
Osman Doğan Bursa Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Osman Kesler Şanlıurfa C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,
Bekir Şahiner Akhisar C.Başsavcısı Bilecik C.Başsavcılığı,
Erhan Yıldırım Aydın Hâkimi Aydın Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Asım Ekren Karabük C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Murat Keskin Bakırköy C.Savcısı Kahramanmaraş C.Savcılığı,
Ali Erdal Güneri Akhisar C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Şeref Gürkan Malatya C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,
Ömer Özgür Ercan Bolu Hâkimi Bolu Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Mehmet Badem Malatya C.Savcısı Malatya C.Başsavcı Vekilliği,
Fatma Türker Büyükçekmece Hâkimi İzmir Hâkimliği,
Seda Yüksel Kırklareli C.Savcısı Aydın C.Savcılığı,
Mikail Çelik Hatay C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,
Habib Hüdai Yalçıntaş Bakırköy C.Savcısı Hatay C.Savcılığı,
Murat Üründü İstanbul Hâkimi Elazığ Hâkimliği,
Kemalettin Ünlü İstanbul Anadolu C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,
Amil Ece İstanbul Anadolu Hâkimi Mersin Hâkimliği,
İhsan Akgül Yargıtay Tetkik Hâkimi Gaziantep Hâkimliği,
Osman Kandemir Malatya Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Hakan Özden Zonguldak Hâkimi Çanakkale Hâkimliği,
Sait Ramazan Tiyek Gaziosmanpaşa C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Yemliha Karakoç Söke Ağır Ceza Mah.Başkanı Çanakkale Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Kemal Emre Gürgör Erzurum Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Faik Ersöz Kahramanmaraş C.Savcısı Çanakkale C.Başsavcı Vekilliği,
Rıfat Sarı Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Mustafa Ak İstanbul Hâkimi Antalya Hâkimliği,
Şimşek Küyük Edirne Ağır Ceza Mah.Başkanı Ordu Hâkimliği,
Dursun Ali Gündoğdu İstanbul Anadolu Hâkimi Şanlıurfa C.Savcılığı,
Hasan Ay Aksaray Ağır Ceza Mah.Başkanı Konya Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Mustafa Tarsuslu Tunceli C.Başsavcısı Ceyhan C.Başsavcılığı,
Mehmet Asanoğlu Şanlıurfa Hâkimi Samsun Hâkimliği,
Dr.Hasan Mutlu Altun Anayasa Mahkemesi Raportörü Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Durmuş Ali Genç İstanbul Anadolu Hâkimi Kocaeli Hâkimliği,
Şükrü Gökoğlu Ankara Hâkimi Erzurum Hâkimliği,
Aşır Akbıyık İnegöl Hâkimi Kocaeli Hâkimliği,
Savaş Şahinbay Bursa Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Sevda Cebeci Bolu Hâkimi İzmir Hâkimliği,
Harun Yiğit Hatay Hâkimi Adana Hâkimliği,
Mesut Özcan İstanbul Anadolu Hâkimi Diyarbakır Hâkimliği,
Berrin Tümer Yerdeyatar Kayseri Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Serkan İçöz Ceyhan Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Yusuf Bulut Antalya Hâkimi Diyarbakır Hâkimliği,
İbrahim Dursun Çekiç Sakarya Hâkimi Gaziantep Hâkimliği,
Arzu Özkan Şahiner Akhisar Hâkimi Bilecik Hâkimliği,
Sıtkı Hasan Söylemezoğlu Ankara Batı Hâkimi Şanlıurfa Hâkimliği,
Muhittin Kırıcı Ankara Batı Hâkimi Şanlıurfa Hâkimliği Seyfettin ATICI İstanbul C.Savcısı Bolu C.Savcılığı,
Bülent Kınay İstanbul Hâkimi Kayseri Hâkimliği,
Mehmet Necati Orat Kars Hâkimi Kocaeli Hâkimliği,
Aydın Can Ceyhan C.Başsavcısı Gaziantep C.Savcılığı,
Muhiddin Paça Kocaeli Hâkimi Kocaeli Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Cengiz Akgül Bursa C.Savcısı Gölbaşı (Ankara) C.Savcılığı,
Özgür Yorulmaz Şanlıurfa Ağır Ceza Mah.Başkanı Bursa Hâkimliği,
Salih Polat Kayseri Ağır Ceza Mah.Başkanı Gaziantep Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Yasemin Benli Uşak Hâkimi Antalya Hâkimliği,
Hülya Akar Sakarya Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Handan Taşkıran Derik Hâkimi Kızıltepe Hâkimliği,
Şenol Demir Giresun Hâkimi Erzurum Hâkimliği,
Ahmed Hakan Özdemir Diyarbakır C.Savcısı Konya C.Savcılığı,
Ahmet Yıldızeli Diyarbakır Ağır Ceza Mah.Başkanı Kayseri Hâkimliği,
Salih Doğan Hatay Hâkimi İskenderun Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Orhan Aydın İnegöl C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Mehmet Uğurlu İstanbul Hâkimi Şanlıurfa Hâkimliği,
Mehmet Ali Şelli Antalya C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Ayşe Doğan Bursa Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Deniz Cabbaroğlu Diyarbakır Hâkimi Uşak Hâkimliği,
Filiz Özdemir Diyarbakır Hâkimi Konya Hâkimliği,
Vedat Yalçın Isparta Hâkimi Aydın Hâkimliği,
Seyfettin Mermerci İstanbul Hâkimi Gaziantep Hâkimliği,
Şamil Koç Sinop Ağır Ceza Mah.Başkanı Hatay Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Fikret Gönen Mersin C.Savcısı Bakırköy C.Savcılığı,
Engin Bedir İnegöl Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Oğuzhan Karahan Malatya Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Abdurrahman Gün Yargıtay Tetkik Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Ahmet Altun Sakarya C.Savcısı Düzce C.Başsavcı Vekilliği,
Türkay Sağlam Şanlıurfa Hâkimi Kayseri Hâkimliği,
Ali Pehlivanoğlu Batman C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,
Vehbi Avcı Hatay Hâkimi Gaziosmanpaşa Hâkimliği,
Nevzat Bulut Diyarbakır C.Savcısı Muğla C.Savcılığı,
Recep Benli Anayasa Mahkemesi Raportörü Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Durdu Özer Gölbaşı (Ankara) C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,
Sefa Suna Diyarbakır C.Savcısı Adana C.Savcılığı,
Sinan Tür Elazığ C.Savcısı Antalya C.Savcılığı,
Yeter Sibel Turan Küçükçekmece Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Ayşe Bolaç Yalçın Adana Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Kerim Coşkun Yargıtay Tetkik Hâkimi Antalya Hâkimliği,
Hatice Yaşar Ünsal İskenderun Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Seçil Süalp Aksu Gelibolu C.Savcısı Ankara C.Savcılığı,
Mehmet Nadir YaĞCI Çerkezköy C.Başsavcısı Akhisar C.Başsavcılığı,
Gürdal Ergün Yargıtay Tetkik Hâkimi (Anayasa Mahkemesi Raportörlüğünde görevli) Yargıtay C.Savcılığı,
Yeşim Kayalı Gönen Mersin Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Ali Yalçın Adana C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Figen Karakaş Yargıtay Tetkik Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Mehmet Beyhan Seçkin Yargıtay Tetkik Hâkimi Yargıtay C.Savcılığı,
Cihan San Zonguldak Hâkimi Fethiye Hâkimliği,
Şamil Sevinç Bursa Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Zafer Hazar Malatya C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,
Tolga Yamalı Yargıtay Tetkik Hâkimi Bodrum C.Savcılığı,
Arif Kapkara İstanbul Hâkimi Hatay Hâkimliği,
Kenan Güney Yargıtay Tetkik Hâkimi Aksaray Hâkimliği,
Metin Erdağ Elazığ Hâkimi Adana Hâkimliği,
Maruf Türker Büyükçekmece C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,
Hüseyin Gören Malatya C.Savcısı Ankara Batı C.Savcılığı,
Orhan Irmak Hatay C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Ramazan Artun Adana Hâkimi Gebze Hâkimliği,
Erdoğan Güleç Diyarbakır C.Savcısı Gölbaşı (Ankara) C.Savcılığı,
Duygu Süzer Yargıtay Tetkik Hâkimi Yargıtay C.Savcılığı,
Ruhi Koyuncu Isparta Ağır Ceza Mah.Başkanı Kocaeli Hâkimliği,
Abdullah Kütük Elazığ Hâkimi Mersin Hâkimliği,
Abdullah Köksal Şanlıurfa Hâkimi Bandırma Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Muammer Yokuş Alaşehir Hâkimi Denizli Hâkimliği,
Gülpınar Tür Elazığ Hâkimi Antalya Hâkimliği,
Mustafa Söyler Diyarbakır Hâkimi Konya Hâkimliği,
Tufan Arslantaş Yargıtay Tetkik Hâkimi Adana Hâkimliği,
Aytekin Özanlı İstanbul Hâkimi Van Hâkimliği,
Nizamettin Çalışkan Malatya C.Savcısı Manisa C.Savcılığı,
Abdülkerim Çalışkan Şanlıurfa C.Savcısı Eskişehir C.Savcılığı,
Murat Uyar İstanbul Hâkimi Torbalı Hâkimliği,
Mehmet Evmez Gaziantep C.Savcısı Alanya C.Savcılığı,
Mehmet Hanifi Yalçınkaya İstanbul Hâkimi Ankara Hâkimliği,
İbrahim Şahince Gaziantep C.Savcısı Adana C.Savcılığı,
Ömer Solmaz İstanbul Anadolu C.Savcısı Hatay C.Savcılığı,
Özlem Özkan Çalışkan Malatya Hâkimi Manisa Hâkimliği,
Ayhan Özberk Mersin Hâkimi Şanlıurfa Hâkimliği,
Hayri Öztürk İstanbul Hâkimi Gölbaşı (Ankara) Hâkimliği,
Halil İbrahim Aktepe Bilecik Ağır Ceza Mah.Başkanı İstanbul Hâkimliği,
Umut Sadak Şanlıurfa C.Savcısı Ankara C.Savcılığı,
Erdinç Çivi Afyonkarahisar Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Mutlu Çat Yozgat Ağır Ceza Mah.Başkanı Gebze Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Şükrü Durmuş Anayasa Mahkemesi Raportörü İstanbul C.Savcılığı,
Mehmet Çalışır Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
İsmail Gözükara Diyarbakır Hâkimi Gaziantep Hâkimliği,
Yıldız Gören Malatya Hâkimi Ankara Batı Hâkimliği,
Mehmet Ağır Niğde Ağır Ceza Mah.Başkanı Kayseri Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Ayşegül Aksu Kocaeli Hâkimi Ankara Batı Hâkimliği,
Adem Aygün Şanlıurfa Hâkimi Şanlıurfa Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Musa Eriş Bozüyük C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Ömer Yurdusev Diyarbakır C.Savcısı Antalya C.Savcılığı,
Kenan Alkan Adıyaman C.Savcısı Alanya C.Savcılığı,
Ömer Karakaya Kuşadası C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Mustafa Arslan Kırıkkale Hâkimi Adana C.Savcılığı,
Kamil Yaşar Bilecik C.Başsavcısı Denizli C.Savcılığı,
Mehmet Ünal Gerede Hâkimi Küçükçekmece Hâkimliği,
Yakup Avşar Ceyhan C.Savcısı Bolu C.Savcılığı,
Aydın Sevim Nazilli C.Savcısı Denizli C.Savcılığı,
Sami Şahin Küçükçekmece C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,
Kevser Karaca Karabay Lüleburgaz Hâkimi Balıkesir Hâkimliği,
Vedat Dalda İstanbul Hâkimi İskenderun Hâkimliği,
Tugay Savur Diyarbakır C.Savcısı Çanakkale C.Savcılığı,
İzzettin Üşümez Ankara Batı C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı,
Öznur Akil Doğubayazıt Ağır Ceza Mah.Üyesi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Barış Duman İstanbul Anadolu C.Başsavcı Vekili Bodrum C.Başsavcılığı,
Uğur Selma Uzun Bayrak Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Özcan Kuşatan Diyarbakır Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Hüdayi Taşpınar Silifke Ağır Ceza Mah.Başkanı Adana C.Savcılığı,
Defne Bülbül Marmaris Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ahmet Göçmen Diyarbakır C.Savcısı Aydın C.Savcılığı,
Akın Dombaycı Aydın Hâkimi Gaziosmanpaşa Hâkimliği,
Hüseyin Kürşad Serbes İstanbul Hâkimi Yargıtay C.Savcılığı,
Süleyman Bozoğlu Yargıtay Tetkik Hâkimi Kırıkkale Hâkimliği,
Fahri Turan Küçükçekmece C.Savcısı Bursa Hâkimliği,
Recep Bakırcı Samsun C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,
Turgut Gök Şanlıurfa Hâkimi Balıkesir Hâkimliği,
Muhsin Durmaz Mardin Ağır Ceza Mah.Başkanı İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Halil Tarkan Ceyhan Ağır Ceza Mah.Başkanı Alanya Hâkimliği,
Mustafa Gökçe İstanbul Anadolu C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,
Hacı Ünal Sivas C.Savcısı Çerkezköy C.Başsavcılığı,
Yavuz Genç Diyarbakır Hâkimi Ankara Batı Hâkimliği,
Nuray Savur Diyarbakır Hâkimi Çanakkale Hâkimliği,
Ramazan Demiryürek Konya Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Ahmet Cengiz Soysal Uşak Hâkimi Antalya Hâkimliği,
Nurullah Bodur Ceyhan Ağır Ceza Mah.Başkanı Adana Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Nalan Can İstanbul Hâkimi Elazığ Hâkimliği,
Ali İşgören Gaziantep C.Savcısı Zonguldak C.Savcılığı,
Ferhan Acar Kocaeli Hâkimi Düzce Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Murat Tolan Yargıtay Tetkik Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Kenan Doğan Diyarbakır C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Pürzan Karahan Balıkesir Hâkimi Turgutlu Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Serhat Ertürk Elazığ C.Savcısı Ankara Batı C.Savcılığı,
Kadir Aykaç Bodrum Hâkimi Diyarbakır Hâkimliği,
Metin Efe Anayasa Mahkemesi Raportörü Bursa Hâkimliği,
Aliye YILDIZ Varsın Anayasa Mahkemesi Raportörü Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Seyfullah İrk Develi C.Savcısı İskenderun C.Savcılığı,
Recai Bilgin Ardahan C.Başsavcısı Ankara Batı C.Savcılığı,
Gül Karaşahin Yargıtay Tetkik Hâkimi Bodrum Hâkimliği,
Tayyar Zümrüt Şebinkarahisar Hâkimi Boyabat Hâkimliği,
Mustafa Karabay Lüleburgaz Hâkimi Balıkesir Hâkimliği,
Hacer Dağ Malatya Hâkimi Gaziosmanpaşa Hâkimliği,
Ali Bekir Evim Elmalı Ağır Ceza Mah.Başkanı Bilecik Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Adnan Demirci Tekirdağ C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,
Muhammet Ali Kavak Düzce Ağır Ceza Mah.Başkanı Adana Hâkimliği,
Alpaslan Mamak Diyarbakır C.Savcısı Aksaray C.Savcılığı,
Esra Seden Çivi Afyonkarahisar Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Adnan Yaman Nevşehir Hâkimi Konya Hâkimliği,
Murat Viran Bandırma Ağır Ceza Mah.Başkanı Mardin Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Zühal İşgören Gaziantep Hâkimi Zonguldak Hâkimliği,
Dr.Mehmet Zülfü Öner Edirne C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ulaş Buran Gaziantep Hâkimi Uşak Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Mehmet Bahadır Rize C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Zafer Uygun İstanbul Anadolu Hâkimi Malatya C.Savcılığı,
Süleyman Saral Samsun Hâkimi İstanbul C.Savcılığı,
Müslüm Canpolat Sivas C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,
Erol Çelik Van Bölge Adliye Mah.C.Başsavcısı Amasya C.Başsavcılığı,
Asil Aydın İskenderun Ağır Ceza Mah.Başkanı İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Kerem Arabacı İnebolu C.Başsavcısı Ankara Batı C.Savcılığı,
Hasan Demir Şanlıurfa C.Savcısı Muğla C.Savcılığı,
Esra Atlı Ertürk Elazığ Hâkimi Ankara Batı Hâkimliği,
Mehmet Selim Eren Kozan Ağır Ceza Mah.Başkanı Diyarbakır Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Zehra Hilal Bilgin Ardahan Hâkimi Ankara Batı Hâkimliği,
Mehmet Duman Çarşamba Hâkimi Sivas Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Yücel Dağdelen Diyarbakır Hâkimi Diyarbakır Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Gökhan Turhan Beypazarı Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Ömer Polat Diyarbakır Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Arif Gümüşsoy Sivas Ağır Ceza Mah.Başkanı İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Neslihan Havva Karakayiş Akça Sapanca Hâkimi Sakarya Hâkimliği,
Mehmet Alper Bostancı Yargıtay Tetkik Hâkimi Antalya Hâkimliği,
Ceyhun Fayik Öter Yargıtay Tetkik Hâkimi Van Hâkimliği,
Nuriye Taşdemir Ülger Yargıtay Tetkik Hâkimi Yargıtay C.Savcılığı,
Burak Kılıç Yalvaç Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Alim Dirican Mersin C.Savcısı Van C.Başsavcı Vekilliği,
Ramazan Keklik Yargıtay Tetkik Hâkimi Gaziantep C.Savcılığı,
Ahmet Güler Malatya C.Savcısı Batman C.Başsavcı Vekilliği,
Mehmet İbrahim Obut Yargıtay Tetkik Hâkimi Yargıtay C.Savcılığı,
Ayhan Yardımcı Osmaniye Hâkimi Kırıkkale Hâkimliği,
Menekşe Uyar İstanbul Hâkimi Trabzon Hâkimliği,
Muhittin Ekinci Marmaris C.Savcısı Afyonkarahisar C.Savcılığı,
Sıtkı Kulualp Adana C.Savcısı Kayseri C.Savcılığı,
Bülent Baki Bakırköy C.Savcısı Adana C.Savcılığı,
Feti Kılıç Yargıtay Tetkik Hâkimi Bodrum Hâkimliği,
Barış Karakuş Karaman Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Şebnem Karaboduk Bakırköy Hâkimi Ankara Hâkimliği,
Muhammet Fatih Kılıçelli Kumluca Hâkimi Bartın Hâkimliği,
Muhammet Ali Kaşıkçı Hopa C.Savcısı Gaziosmanpaşa C.Savcılığı,
Rifat Yıldız Nizip Ağır Ceza Mah.Başkanı Silifke Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Ali Arslan Kelam Erzincan Hâkimi Gaziosmanpaşa Hâkimliği,
Galip Akpınar Yozgat Hâkimi Kastamonu Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Alper Deniz Çağlar Düzce C.Savcısı Adana Hâkimliği,
Serdar Ceylan Erdemli Hâkimi Ceyhan Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Barış Erdoğan Çorum Hâkimi Çorum Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Ayşenur Arıcan Nazilli C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Armağan Buran Gaziantep Hâkimi Uşak Hâkimliği,
Erhan Şengün Yenişehir Hâkimi Alanya Hâkimliği,
Banu Aliye Alkoç Beykoz Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Elif Aktepe Bilecik Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Osman Nesuh Yıldız Yalova Hâkimi Erzurum C.Savcılığı,
Dilek Tunç Türkol Hakkâri Hâkimi Bodrum Hâkimliği,
Gülcan Dede Gerede Hâkimi Diyarbakır Hâkimliği,
Halit Kılıç Edremit Hâkimi Kırıkkale Hâkimliği,
Uğur Bütüner Niğde Hâkimi Çorum Hâkimliği,
İlyaz Çoralı Bandırma Hâkimi Kocaeli Hâkimliği,
Ahmet Tufan Taşmertek Söke Ağır Ceza Mah.Başkanı Adana Hâkimliği,
Yavuz Arıcan Nazilli Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Ahmet Hamdi Bayar Kastamonu Ağır Ceza Mah.Başkanı Mersin Hâkimliği,
İsmail Köroğlu Adalar Hâkimi Sakarya Hâkimliği,
Esin Zeynep Sarıtepe Elazığ Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ertan Er Yargıtay Tetkik Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Şaban Özdemir Diyarbakır C.Savcısı Büyükçekmece C.Savcılığı,
Mustafa Özçelik Çorlu Ağır Ceza Mah.Başkanı Bursa Hâkimliği,
Yaşar Çelenk Bolvadin Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Ercan Türkol Hakkâri C.Başsavcısı Bodrum C.Savcılığı,
Mehmet Akçakoca Erzurum C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Asım Aydoğan Burhaniye C.Savcısı Beytüşşebap C.Savcılığı,
Özgür Bekdemir Yüksekova Hâkimi (Bakanlık Tet.Hak. yetkili) İscehisar C.Savcılığı,
Ahmet Dalgalı Karaman C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Cihan Karabulut Altınözü Hâkimi Elbistan Hâkimliği,
Çetin Emre Ermiş Ereğli (Zonguldak) Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Alper Tunçer Tire C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı,
Şermin Günal Niğde Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Kemal Özkan Ayvalık Hâkimi Düzce Hâkimliği,
Onur Demir Tunceli Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Turgay Çorak Çarşamba Hâkimi Yozgat Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Mehmet Arı Nevşehir C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Melih Avcı Yargıtay Tetkik Hâkimi Nazilli Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Erkan Ataman Ödemiş Hâkimi Söke Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
İhsan Güngör Dörtyol C.Savcısı Şanlıurfa C.Savcılığı,
Onur Yerdelen Niğde Hâkimi Niğde Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Talha Altıntop Akhisar Hâkimi Gaziosmanpaşa Hâkimliği,
Altuğ Kürşat Şahin Finike C.Başsavcısı Hakkâri C.Başsavcılığı,
Hasan Çamlıbel Buldan Hâkimi Alanya Hâkimliği,
İbrahim Halil Çuban Mudanya C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,
Adem Atasoy Yeşilhisar Hâkimi Bodrum Hakimliği,
Hayrettin Genç Van Hâkimi Trabzon Hâkimliği,
Murat Alagöz Sinop C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı,
Gürsel Keleş Çatalca C.Savcısı Büyükçekmece C.Savcılığı,
Resul Yetişgen Osmaniye Hâkimi Elazığ Hâkimliği,
Serpil Avcı Yargıtay Tetkik Hâkimi Nazilli Hâkimliği,
Yasin İsmailoğulları Nevşehir Hâkimi Kayseri Hâkimliği,
Ebru Havva Akbilek Balâ Hâkimi Büyükçekmece Hâkimliği,
Emre Ömer Okumuş Kars C.Savcısı Hatay C.Savcılığı,
Burak Özdoğan Yargıtay Tetkik Hâkimi Kayseri Hâkimliği,
Talip Demircan İstanbul Hâkimi İskenderun Hâkimliği,
Burhanettin Öztürk Silivri C.Savcısı Bolu C.Savcılığı,
Mustafa Tosun Çankırı Hâkimi Gaziantep Hâkimliği,
Ahmet Sayğan Tarsus Hâkimi Gaziantep Hâkimliği,
Zekeriya Günal Niğde C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,
Aysel Bambul Akhisar Hâkimi Şanlıurfa Hâkimliği,
Özlem Kılınç Söke Hâkimi Söke Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Murat Emre Sakalsız Alaşehir Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Ali İhsan Horasan Bayramiç Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Ali Osman Şen Niğde C.Savcısı Kayseri C.Savcılığı,
Ercan Aydın İnegöl Hâkimi İnegöl Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Elif Çağlar Düzce Hâkimi Adana Hâkimliği,
Handan Güneri Akhisar Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Feridun Düğer Ulus Hâkimi Ardahan Hâkimliği,
Ümit Murat Ülker Çal C.Savcısı Siirt Hâkimliği,
Ramazan Alpaslan Milâs Hâkimi (Bakanlık Tet.Hak.yetkili) Nallıhan Hâkimliği,
Semra Kaya Yargıtay Tetkik Hâkimi Kütahya Hâkimliği,
Fatma Öztürk Silivri Hâkimi Bolu Hâkimliği,
Orhan Yüksel Bandırma C.Savcısı Rize C.Savcılığı,
Murat Şahinkaya Rize Hâkimi Şanlıurfa Hâkimliği,
Hasan Fatih Ekiz Bolvadin Ağır Ceza Mah.Üyesi Osmaniye Ağır Ceza Mah. Üyeliği,
Erdal Uçkun Kastamonu Hâkimi Hatay Hâkimliği,
Abdullah Yıldırım Çubuk C.Savcısı Siirt C.Savcılığı,
Mehmet Kuş Van C.Savcısı Van C.Başsavcı Vekilliği,
Saltuk Buğra Kurt Nevşehir C.Savcısı Anamur C.Savcılığı,
Eyüp Özdemir Burdur C.Savcısı Konya C.Savcılığı,
Umut Güneş Şereflikoçhisar C.Savcısı Büyükçekmece C.Savcılığı,
Beşir Aslan Çubuk C.Savcısı Adıyaman C.Savcılığı,
Orbay Bahri Ulgar Çankırı C.Savcısı Şanlıurfa C.Savcılığı,
Murat İnceel Fatsa C.Başsavcısı Sivas C.Savcılığı,
Mustafa Egemen Silivri Hâkimi Kozan C.Savcılığı,
Selahattin Silah Ereğli (Zonguldak) C.Savcısı Kozan Hâkimliği,
Bülent Cem Koçak Nazilli C.Savcısı İstanbul Hâkimliği,
Tolga Uzer Menemen C.Savcısı Torbalı C.Savcılığı,
Mehmet Can Mıhcı Erzincan C.Savcısı Eskişehir C.Savcılığı,
Selim Altınay Babaeski Hâkimi Diyarbakır Hâkimliği,
Ramazan Ünal Çardak C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,
Fethi Ahmet Tosun Bergama C.Savcısı Malatya C.Savcılığı,
Ahmet Köse Sarayköy Hâkimi Ermenek Hâkimliği,
Burak Böge Didim C.Savcısı Afyonkarahisar C.Savcılığı,
İbrahim Kozan Van Hâkimi Sivas Hâkimliği,
Mehmet Sami Çağlayan Karaman C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Akın Akkaya Sivas Hâkimi Ceyhan Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Musa Can Bodrum C.Savcısı Gaziosmanpaşa C.Savcılığı,
Kerem Kerim Arslan Dikili C.Savcısı Şanlıurfa C.Savcılığı,
Hüseyin Yetik Beytüşşebap C.Savcısı Edremit C.Savcılığı,
Hacı Ali Bayarslan Nizip C.Başsavcısı İstanbul C.Savcılığı,
Erhan Ziyrek İnegöl C.Savcısı Sakarya C.Savcılığı,
Ahmet Arıcıgil Ceyhan Hâkimi Balıkesir Hâkimliği,
Abidin Öztürk Tokat Hâkimi Yalova Hâkimliği,
Esra Acar Yargıtay Tetkik Hâkimi Bartın Hâkimliği,
Yakup Navruz Van C.Savcısı Kocaeli C.Savcılığı,
Cem Doğan Silivri C.Savcısı Tirebolu C.Savcılığı,
Ümit Ünal Tarsus C.Savcısı Burdur C.Savcılığı,
İbrahim Gülkılık Yargıtay Tetkik Hâkimi Siirt C.Savcılığı,
Yavuz Uzun Ermenek C.Savcısı Bergama C.Savcılığı,
Mustafa Gönül Batman C.Savcısı Adana C.Savcılığı,
Tuba Öğmen Pehlivanoğlu Batman Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Canip Cihangir Van C.Savcısı Denizli C.Savcılığı,
Remziye Güldür Salihli Hâkimi Sinop Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Habibe Efe Özpolat Yargıtay Tetkik Hâkimi Gaziantep Hâkimliği,
Emine Akçakoca Erzurum Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Nihat Demirkol Yargıtay Tetkik Hâkimi Gaziosmanpaşa Hâkimliği,
Durmuş Ali İkiz Düzce C.Savcısı Hakkâri C.Savcılığı,
Asena Biçer Bayrak Yargıtay Tetkik Hâkimi Çorum Hâkimliği,
Murat Uzun Adalet Bakanlığı Tetkik Hâkimi Kozan Ağır Ceza Mah.Başkanı,
Fatih Akyol Nallıhan Hâkimi Ortaca Hâkimliği,
Bülent Küçükduran Emirdağ Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Mustafa Keser Almus Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ayşe Özel Ünye Hâkimi Şırnak Hâkimliği,
Neslihan Kaşıkçı Hopa Hâkimi Gaziosmanpaşa Hâkimliği,
Işıl Aksu Mardin Hâkimi Çarşamba Hâkimliği,
Ayşe Durmuş Yargıtay Tetkik Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Köksal Yavuz Akçaabat C.Savcısı Batman C.Savcılığı,
Şule Güneş Şereflikoçhisar Hâkimi Büyükçekmece Hâkimliği,
Yeşim Uçkun Kastamonu Hâkimi Hatay Hâkimliği,
Emine Akpek Pazarcık Hâkimi Erzurum Hâkimliği,
Hatice Çabuk Yalvaç Hâkimi Manavgat Hâkimliği,
Osman Çabuk Yalvaç C.Savcısı Manavgat C.Savcılığı,
Tuğba Ceren İpek Çorlu Hâkimi Alanya Hâkimliği,
Oğuz Akyol Niğde C.Savcısı Kayseri C.Savcılığı,
Özlem Aydın İnegöl Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Mustafa Çakmak Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Müfettişi Ardahan C.Başsavcılığı,
Özgür Yıldız Adalet Bakanlığı Tetkik Hâkimi İskenderun Hâkimliği,
Mustafa Kemal Tunç Nevşehir C.Savcısı Akçaabat C.Savcılığı,
Ferhat Engin Kurular Muratlı C.Savcısı Tekirdağ C.Savcılığı,
Mustafa Paksoy Erzincan Hâkimi Rize Hâkimliği,
Mustafa Dağlı Beyşehir C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Güler Kurt Bodrum Hâkimi Bakırköy Hâkimliği,
Erhan Demirel Bayburt C.Savcısı Bayındır C.Savcılığı,
Server Şimşek Edremit C.Savcısı Erzurum Hâkimliği,
Gökhan Yolasığmaz Saray (Tekirdağ) C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Murat Şenel Hendek C.Savcısı Kayseri C.Savcılığı,
Volkan Atalay Arhavi C.Savcısı Tirebolu Hâkimliği,
Metin Çokmutlu Çubuk C.Savcısı Niğde C.Savcılığı,
Serkan Çakmak Zara C.Savcısı Tokat C.Savcılığı,
Olcay Dündar Van C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,
Hüseyin Özdemir Ürgüp C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Turan Kılıç Düzce C.Savcısı Malatya Hâkimliği,
Mustafa Gökhan Yumrutaş Van C.Savcısı Hatay Hâkimliği,
Selamettin Bayçelebi Burhaniye C.Savcısı Fatsa C.Başsavcılığı,
Feridun Yetgin Silifke C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,
Bilgin Kızılay Adıyaman Hâkimi Büyükçekmece Hâkimliği,
Ümit Çalışkan Mudurnu C.Savcısı Gerede C.Savcılığı,
Cüneyt Uysal Sungurlu Hâkimi Yozgat Hâkimliği,
Agah Oktay Kamış Uzunköprü C.Başsavcısı Büyükçekmece C.Savcılığı,
İmren Yılmaz Şile C.Savcısı Bodrum C.Savcılığı,
Fatih Mehmed Tok İnegöl Hâkimi Sakarya Hâkimliği,
Hatice Emel Erdoğan Ferizli Hâkimi Kilis Hâkimliği,
Kadir Akbulut Akşehir C.Savcısı Elazığ C.Savcılığı,
Ömürhan Dur Kiraz C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Özer Çiloğlu Bartın Hâkimi Cizre Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Ferhat Deniz Adalet Bakanlığı Adalet Müfettişi Aliağa C.Savcılığı,
Ramazan Kepoğlu Siirt C.Savcısı Gebze Hâkimliği,
Murat Özcan Mardin Hâkimi Malatya Hâkimi,
Yılmaz Genç Yargıtay Tetkik Hâkimi Gaziosmanpaşa C.Savcılığı,
Kenan Zurnacı Arpaçay C.Savcısı Alaşehir C.Savcılığı,
Özgül Yılmaz Kaçmaz Korgan Hâkimi Pertek Hâkimliği,
Mustafa Okan Yaman Çaycuma C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Ali Akın Doğuşlu Siirt C.Savcısı Menemen C.Savcılığı,
Nuran Köylü Adalet Bakanlığı Tetkik Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Yasemin Yaman Nevşehir Hâkimi Konya Hâkimliği,
Rabiye Yalçın Yargıtay Tetkik Hâkimi Bodrum Hâkimliği,
Celal Yücel Ulukışla C.Savcısı Tarsus Hâkimliği,
Aygül Gözütok İNALHAN Bandırma Hâkimi Kocaeli Hâkimliği,
Ali Ekmekcioğlu Karapınar Hâkimi Konya Hâkimliği,
Mehmet Allı Van C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Kemal Uğur Mut Hâkimi Diyarbakır Hâkimliği,
Esra Altınışık Ereğli (Konya) C.Savcısı Konya C.Savcılığı,
Süleyman Selçuk Gökçe Samandağ C.Başsavcısı Nizip C.Başsavcılığı,
Filiz Gökduman Aydın Körfez C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,
Özlem Yılmaz Korkmaz Gediz Hâkimi Nevşehir Hâkimliği,
Yasemin Biçer YILDIRIM Mardin Hâkimi Küçükçekmece Hâkimliği,
Ağar Tunç Nevşehir Hâkimi Akçaabat Hâkimliği,
Tutku Sarı Ordu Hâkimi Nusaybin Hâkimliği,
Fazıl Balta Silivri C.Savcısı Silifke C.Savcılığı,
Fatma Yaman Çaycuma Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Hasan Çay Batman Hâkimi Bandırma Hâkimliği,
Bedrettin İnalhan Bandırma C.Savcısı Kocaeli C.Savcılığı,
Abdulhadi Ayan Adıyaman C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,
Olgun Portakal Yumurtalık Hâkimi Tarsus C.Savcılığı,
Erhan Şahin Maçka C.Savcısı Bandırma C.Savcılığı,
Hacer Dündar Ergün Dinar Hâkimi Bursa Hâkimliği,
Ceylan Doğan Sevinç Batman Hâkimi Tarsus Hâkimliği,
Zeynal Abidin Ulu İskenderun C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı,
Zafer Kaya Batman Hâkimi Düzce Hâkimliği,
Uğur Doğan Çetin Gerze C.Savcısı Büyükçekmece Hâkimliği,
Nusret Onur Akpek Pazarcık C.Savcısı Erzurum C.Savcılığı,
Ercan Güler İskenderun Hâkimi Niğde Hâkimliği,
İsmail Turgut Kıldan Bozüyük C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı,
Volkan Özdemir Ardahan C.Savcısı Bandırma C.Savcılığı,
Mesut Üzümcü Kazan C.Savcısı Kozan C.Savcılığı,
Ali Kara Ceyhan Hâkimi Bingöl Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Cantürk Taşkın Van Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
İsmail Ercan Keşan Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Arzu Eriş Bozüyük Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Remzi Demir Cizre C.Savcısı Bandırma C.Savcılığı,
Suat Erhan Dayıoğlu Siverek C.Savcısı Kemer C.Savcılığı,
Tuncay Bülbül Yargıtay Tetkik Hâkimi Diyarbakır Hâkimliği,
Ayşegül Sibel Sivri Şile Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Semra Duran Batman C.Savcısı Çubuk C.Savcılığı,
Hesna Coşar Bucak Hâkimi Alanya Hâkimliği,
Eşref Durmuş Silivri C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,
Adnan Akın Amasya Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Erhan Altun Pasinler C.Savcısı Bayburt Hâkimliği,
Nagihan Şahin Finike Hâkimi Hakkâri Hâkimliği,
Gökhan Türkkan Batman Hâkimi Mersin Hâkimliği,
Mustafa Utku Şanlı Kağızman C.Savcısı Söke C.Savcılığı,
Onur Utku Sevim Elmalı C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Aydın Demiral Gümüşhane Hâkimi Osmaniye Hâkimliği,
Nursel Bedir İnegöl Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Ali Çağlarsu Tarsus C.Savcısı Sinop Hâkimliği,
Fatma Türkan Kamış Uzunköprü Hâkimi Büyükçekmece Hâkimliği,
Dursun Arslan Fatsa Hâkimi Bitlis Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Koray Kesgin Akhisar C.Savcısı Finike C.Başsavcılığı,
Esra Yırtıcı İskenderun Hâkimi Doğubayazıt Hâkimliği,
İsmail Çalık Boğazlıyan C.Savcısı Kemer C.Savcılığı,
Ayvaz Cebre Batman Hâkimi Çorum Hâkimliği,
Yusuf Ziya Polater Polatlı C.Savcısı Sürmene C.Savcılığı,
Necmeddin Yıldırım Mardin C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,
Cihangir Yıldız Kuşadası Hâkimi Büyükçekmece Hâkimliği,
Hamdiye Yılmaz İmret Tarsus C.Savcısı Erdemli Hâkimliği,
Hasan Basri Gül İncesu C.Savcısı Şanlıurfa C.Savcılığı,
Beytullah Özer Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Tetkik Hâkimi Afyonkarahisar Hâkimliği,
Gerze C.Savcısı Çarşamba Hâkimliği,
Cemil Kotuk Ortaköy (Aksaray) Hâkimi Van Hâkimliği,
Derya Kurt Nevşehir Hâkimi Anamur Hâkimliği,
Recep Erdin Adıyaman C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,
Mahmut Ercan Adıyaman Hâkimi Şanlıurfa HâkimliğiGülşad ÖZER Düziçi C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,
Sernur Şahinkaya Rize C.Savcısı Şanlıurfa C.Savcılığı,
Volkan Ulusoy Düzce Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Esat Esatoğlu Ceyhan Hâkimi Diyarbakır Hâkimliği,
Ayşegül Karakuş Gerze Hâkimi Çarşamba Hâkimliği,
Ülkü Özdemir Kars Hâkimi Nevşehir Hâkimliği,
Muhammet Turgay Başkan Kırşehir Hâkimi Niğde Hâkimliği,
Erol Kablan Tarsus C.Savcısı Akşehir C.Savcılığı,
İnan Toptimur Akhisar C.Savcısı Ceyhan Hâkimliği,
İbrahim Kaya Aksaray Hâkimi Gaziantep Hâkimliği,
Salih Ayluçtarhan Yalvaç C.Savcısı Siirt C.Savcılığı,
Aylin Dişbudak Sinop Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Mustafa Usta Ünye C.Savcısı Kars Hâkimliği,
Harun Akca Niğde Hâkimi Batman Hâkimliği,
Murat Özer Düziçi Hâkimi Küçükçekmece Hâkimliği,
Davut Zerman Sorgun C.Savcısı Ödemiş C.Savcılığı,
Hasan Çelik Yozgat Hâkimi Kırıkhan Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Çetin Koçak Mardin Hâkimi Gaziosmanpaşa Hâkimliği,
Murat Sopacı Akhisar Hâkimi Torbalı Hâkimliği,
Nihal Akcan Çorum Hâkimi Aydın Hâkimliği,
Fatih Soysal Fethiye Hâkimi Elmalı Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Murat Yenikomşuoğlu Bozova C.Savcısı Tarsus Hâkimliği,
Mahir Taştimur Silifke Hâkimi Şanlıurfa Hâkimliği,
Ozan Mutlu Bergama C.Savcısı İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Alper Saykal Başkale Hâkimi Boğazlıyan Hâkimliği,
Orhan Pala Van C.Savcısı Mudanya C.Savcılığı,
Mahmut Kıra Nevşehir Hâkimi Akşehir Hâkimliği,
Vedat Küçük Güroymak C.Savcısı Merzifon C.Savcılığı,
Yaşar Akay Tavşanlı C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,
Elif Akkaya Karasu Hâkimi Bafra Hâkimliği,
Funda Çorakcı Kızıltepe C.Savcısı Menemen C.Savcılığı,
Deniz Kakırman Çivril C.Savcısı Bozüyük C.Savcılığı,
Fatma Zehra Kırıcı Yargıtay Tetkik Hâkimi Şanlıurfa Hâkimliği,
Selami Yılmaz Akyazı C.Savcısı Malatya C.Savcılığı,
İrfan Sezgin Silopi C.Savcısı Bolu C.Savcılığı,
Hande Dağdelen Koyulhisar Hâkimi Aydıncık Hâkimliği,
Tuncay Çelik Vize C.Savcısı Uzunköprü C.Başsavcılığı,
Yakup Ölçer Şırnak C.Savcısı Bandırma C.Savcılığı,
Şeyma Ayça Alp Kemer Hâkimi Niğde Hâkimliği,
Ayda Taş Çelik Vize Hâkimi Uzunköprü Hâkimliği,
Cemal Aytan Ortaca C.Savcısı Batman C.Savcılığı,
Hacer Dikmen Kandıra Hâkimi Batman Hâkimliği,
Mehmet Çolak Tavas C.Savcısı Kars C.Savcılığı,
Yaşar Muhammet Sancar Tavşanlı Hâkimi Soma Hâkimliği,
Savaş Tek Niğde Hâkimi Nizip Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Necati Kayaközü Emirdağ C.Savcısı İznik C.Savcılığı,
Gamzegül Çağlar Yatağan Hâkimi Küçükçekmece Hâkimliği,
Özgecan Nidal Sulan Nevşehir Hâkimi Tunceli Hâkimliği,
Kamile Kıldan Bozüyük Hâkimi Diyarbakır Hâkimliği,
Seray Kavuk Hakkâri C.Savcısı Polatlı C.Savcılığı,
Seyda Bayarslan Nizip Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Sultan Sevimli Yozgat Hâkimi Gaziantep Hâkimliği,
Özgür Deniz Kocaali C.Savcısı Salihli C.Savcılığı,
Akın Aycan Suruç C.Savcısı Bergama C.Savcılığı,
Burak Yılmaz Anamur C.Savcısı Kars C.Savcılığı,
Hacer Aydemir Aydın Polatlı Hâkimi Kazan Hâkimliği,
Ahmet Uğuz Çatalca Hâkimi Gaziosmanpaşa Hâkimliği,
Ahmet Bodur Pazar C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı,
Mustafa Abanoz Gerze Hâkimi Rize Hâkimliği,
Zekiye Zerrin Aycan Suruç Hâkimi Bergama Hâkimliği,
Mustafa Çelik Ceyhan Hâkimi Hatay Hâkimliği,
Yıldız Şahin Acıpayam Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Deniz Keser Elmalı Hâkimi Nazilli Hâkimliği,
Levent Demir Hınıs C.Savcısı Sakarya C.Savcılığı,
Fadime Balalioğlu Muş C.Savcısı Nazilli C.Savcılığı,
Oktay Akkaya Karasu C.Savcısı Bafra C.Savcılığı,
Süleyman Çınar Adıyaman C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,
Emine Söylemezoğlu Yargıtay Tetkik Hâkimi Şanlıurfa Hâkimliği" ...
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.