HSYK Yaz Kararnamesi’ni Yayımladı (2)…

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı. 2 bin 664 hakim ve savcının görev yeri değiştirildi.HSYK 1. Dairesi’nin 2015 Ana Kararnamesi yayımlandı. Kararnameye göre 2 bin 401’i adli, 263’ü idari olmak üzere...

HSYK Yaz Kararnamesi’ni Yayımladı (2)…

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı. 2 bin 664 hakim ve savcının görev yeri değiştirildi.HSYK 1. Dairesi’nin 2015 Ana Kararnamesi yayımlandı. Kararnameye göre 2 bin 401’i adli, 263’ü idari olmak üzere...

HSYK Yaz Kararnamesi’ni Yayımladı (2)…
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı. 2 bin 664 hakim ve savcının görev yeri değiştirildi.
HSYK 1. Dairesi’nin 2015 Ana Kararnamesi yayımlandı. Kararnameye göre 2 bin 401’i adli, 263’ü idari olmak üzere toplam 2 bin 664 hakim ve savcının görev yeri değiştirildi.
HSYK Adli Yargı Kararname listesi şöyle:
Emre Özbay Ezine Hâkimi Akşehir Hâkimliği,
Yusuf Kılıç Muratlı Hâkimi Sinop Hâkimliği,
Müjde Elif Doğan Alaplı C.Savcısı Osmaniye C.Savcılığı,
Arzu Dur Kiraz Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Seçil Özmen Akkoyun Kastamonu Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Fatih Çelik Kars C.Savcısı Gebze C.Savcılığı,
Mustafa Uslu İskilip Hâkimi Düzce Hâkimliği,
Feyza Altınkaya Tunceli Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Hanife Ok Akçaabat Hâkimi Şanlıurfa Hâkimliği,
Güldane Aydemir Akyazı C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,
İdris Arda Aygün Bingöl Hâkimi Kocaeli Hâkimliği,
Özlem Aytan Ortaca Hâkimi Batman Hâkimliği,
Ferit Sandal Gediz C.Savcısı Samandağ C.Başsavcılığı,
Metin Yıldırım Silifke C.Savcısı Kayseri C.Savcılığı,
Selviye Çakır Şile Hâkimi İstanbul Anadolu Hâkimliği,
Aslan Barlık Kâhta C.Savcısı Gelibolu C.Savcılığı,
Nermin Tuna Köprülü Sapanca Hâkimi Çorlu Hâkimliği,
Neslihan Serpil Bahadır Rize Hâkimi İstanbul Hâkimliği,
Bünyamin Eren Nizip C.Savcısı Elazığ C.Savcılığı,
Başak Eryılmaz Şaktanlı Eğirdir C.Savcısı Tunceli C.Başsavcılığı,
İkbal Bozkurt Bozüyük Hâkimi Kemer Hâkimliği,
Esma Tekbaş Sinop Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ayşe Çakar Gercüş C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
İbrahim Korkmaz Gediz C.Savcısı Nevşehir C.Savcılığı,
Hanifi Koç Sarıveliler C.Savcısı Pınarhisar C.Savcılığı,
Gülay Tunç Şık Kilis Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ömer Emre Yılmaz Niksar C.Savcısı Adıyaman C.Savcılığı,
Cafer Küçükkaraca Şirvan Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Nuh Güler Gümüşhane C.Savcısı Tokat C.Savcılığı,
Şener Gülmedi Batman C.Savcısı Manyas C.Savcılığı,
Mutlu Bulut Siirt C.Savcısı Burdur C.Savcılığı,
Özlem Ünal ÖZDEMİR Van Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Murat Köksal Mudurnu C.Savcısı Niğde C.Savcılığı,
Mahmut Kenanoğlu Kaman C.Savcısı Çankırı C.Savcılığı,
Ömer Aykut Özdoğan Çınar Hâkimi Amasya Hâkimliği,
Mustafa Alyörük Yargıtay Tetkik Hâkimi Edremit Hâkimliği,
Ahmet Özkan Tunceli Hâkimi Gönen Hâkimliği,
Evren Özmen Hopa C.Savcısı Çerkezköy C.Savcılığı,
Fuat Saatçıoğlu Çan C.Savcısı Dörtyol C.Savcılığı,
Pelin Dayıoğlu Siverek Hâkimi Kemer Hâkimliği,
Ali Aktaş Sungurlu C.Savcısı Alaşehir C.Savcılığı,
Halil Ünlü Bayramiç Hâkimi Turgutlu Hâkimliği,
Makbule Karadağlı Çetin Kemah Hâkimi Ereğli (Zonguldak) Hâkimliği,
Demet Saatçıoğlu Çan Hâkimi Dörtyol Hâkimliği,
Gülbeyaz Çolak Tavas Hâkimi Kars Hâkimliği,
Ramazan Ertunç Gazipaşa C.Savcısı Tarsus C.Savcılığı,
Şelale Süer Gökçeada Hâkimi Keşan Hâkimliği,
Hicran Yıldız Gemlik Hâkimi Oltu Hâkimliği,
Hasan Doğan Şarkışla C.Savcısı Nevşehir C.Savcılığı,
Esra Yılmaz Sungurlu Hâkimi Söke Hâkimliği,
Ayşe Atilla Yılmaz Niksar Hâkimi Adıyaman Hâkimliği,
Caner Babaloğlu Göynük C.Savcısı Silivri C.Savcılığı,
Fatih Bakan Polatlı C.Savcısı Osmaniye C.Savcılığı,
Hasan Ulubeyli Dursunbey C.Savcısı Tirebolu C.Savcılığı,
Nurdan Şahin Akyurt Hâkimi Yargtay Tetkik Hâkimliği,
Ümit Şenses Seydişehir Hâkimi Silivri C.Savcılığı,
Hatice Ceylan Doğubayazıt Hâkimi İnegöl Hâkimliği,
Doğan Sefer Marmaraereğlisi C.Savcısı Lüleburgaz C.Savcılığı,
Çetin Küçet Kadirli C.Savcısı Kuşadası C.Savcılığı,
Erkan Işık Uzunköprü C.Savcısı Karabük C.Savcılığı,
Simge Erkan Eraydın Kâhta C.Savcısı Çayeli C.Savcılığı,
Cennet Şen Van Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Vakkas Sait Dikmen Kandıra Hâkimi Batman Hâkimliği,
Muazzez Cerşit Bigadiç Hâkimi Merzifon Hâkimliği,
Serdar Çömeten Kovancılar C.Savcısı Bozüyük C.Savcılığı,
Hasan Çetin Kemah C.Savcısı Ereğli (Zonguldak) C.Savcılığı,
Onur Budak Palu C.Savcısı Ayvalık C.Savcılığı,
İnan Özdoğan Iğdır Hâkimi Bandırma Hâkimliği,
Murat Yıldırım Keçiborlu C.Savcısı Batman C.Savcılığı,
Halil İbrahim Selçuk Sandıklı Hâkimi Akşehir Hâkimliği,
Serpil Atgın ERBAŞ Yargıtay Tetkik Hâkimi Soma Hâkimliği,
Evrim Atay Sorgun C.Savcısı Aliağa C.Savcılığı,
Yüksel Günarslan Boğazlıyan C.Savcısı Çerkezköy C.Savcılığı,
Engin Aydoğdu Sarıgöl C.Savcısı Elazığ C.Savcılığı,
Ebru Öner Tosun Karapınar Hâkimi Batman Hâkimliği,
Selda Şerefli Ülker Çal Hâkimi Siirt Hâkimliği,
Serap Deniz Kocaali Hâkimi Salihli Hâkimliği,
Ahmet Ağbulut Altınözü C.Savcısı Ceyhan C.Savcılığı,
Mehmet Alan Oltu Hâkimi Ödemiş Hâkimliği,
Fatma Aybey Soma Hâkimi Çerkezköy Hâkimliği,
Yahya Tosun Karapınar C.Savcısı Batman Hâkimliği,
Mahmut Emre Topsakal Boğazlıyan Hâkimi Tarsus Hâkimliği,
Emre Turgut Bayramiç Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Murat Oran Kadirli C.Savcısı Erzincan C.Savcılığı,
Barış Polat Viranşehir C.Savcısı Şebinkarahisar C.Savcılığı,
Behiye Emel Başar Mudurnu Hâkimi Tarsus Hâkimliği,
Duygu Yıldız Beyşehir Hâkimi Ereğli (Konya) Hâkimliği,
Meryem Günay Acır Ereğli (Konya) Hâkimi Serik Hâkimliği,
Alp Tekin Yıldırım Kargı C.Savcısı İnegöl C.Savcılığı,
Yavuz Alp Oflu Turhal C.Savcısı İznik C.Savcılığı,
Nazlı Bakan Polatlı Hâkimi Osmaniye Hâkimliği,
Nusret Turan Çaycuma Hâkimi Bozüyük Hâkimliği,
Mevlüt Ceylan Doğubayazıt C.Savcısı İnegöl C.Savcılığı,
Zekeriya Atça Merzifon C.Savcısı Ceyhan C.Savcılığı,
Fatma Bahar Özkan Keles Hâkimi Kızıltepe Hâkimliği,
Fatih Ekinci Şırnak C.Savcısı Çankırı C.Savcılığı,
Senem Atalay Arhavi Hâkimi Tirebolu Hâkimliği,
Veysi Karaman Kadirli Hâkimi Kızıltepe Hâkimliği,
Ersan Kuzgun Muratlı Hâkimi Kırklareli Hâkimliği,
Mahmut Doğan Alaplı Hâkimi Osmaniye Hâkimliği,
İbrahim Halil Uğurlu Türkoğlu Hâkimi Silifke Hâkimliği,
Serdar Çaparlar Çemişgezek C.Savcısı Yatağan C.Savcılığı,
Mehmet Arif Yalçınkaya Digor C.Savcısı Polatlı C.Savcılığı,
Mete Kıvrak Bünyan Hâkimi Batman Hâkimliği,
Dilek Kökçek Şarköy Hâkimi Silvan Hâkimliği,
Göksel Turan Iğdır C.Savcısı Didim C.Savcılığı,
Ertan Demirci Tercan C.Savcısı Soma C.Savcılığı,
Kevser Tuğba Yalçınkaya Digor Hâkimi Polatlı Hâkimliği,
Ali Mete Adalet Bakanlığı Tetkik Hâkimi Çarşamba Hâkimliği,
İlhami Demir Bolvadin Hâkimi Akşehir Hâkimliği,
Özcan Çabukoğlu Birecik C.Savcısı Kemalpaşa C.Savcılığı,
Erdal Kılınç Çumra Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Fatih Yaşar Yücel İslâhiye C.Savcısı Nazilli C.Savcılığı,
Cumali Çelikkıran Keban Hâkimi Salihli Hâkimliği,
Yusuf Sağlam Solhan C.Savcısı Şarköy C.Savcılığı,
Tuba Öztürk Milâs C.Savcısı Çatalca C.Savcılığı,
Kadir Ahlatcı Siirt Hâkimi Amasya Hâkimliği,
Salih Pehlivanoğlu Bozova Hâkimi Turgutlu Hâkimliği,
Mehmet Emin Çevik Midyat Hâkimi Silifke Hâkimliği,
Öner Özlü Çukurca C.Savcısı Gerze C.Savcılığı,
Selami Karagöz Ovacık Hâkimi Çan Hâkimliği,
Mustafa İşleyen Hanak C.Savcısı Simav Hâkimliği,
Rukiye Ulubeyli Dursunbey Hâkimi Tirebolu Hâkimliği,
Cihan Yılmaz Iğdır Hâkimi Kemer Hâkimliği,
Kemal Şimşek Uludere C.Savcısı Susurluk C.Savcılığı,
İrfan Nuri Akdeniz Kiğı C.Savcısı Uzunköprü C.Savcılığı,
Rıdvan Remzi Çabuk Arapgir Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Mustafa Akkuş Korkuteli Hâkimi Tire Hâkimliği,
Zübeyir Demir Şırnak Hâkimi Mudanya Hâkimliği,
Hakan Öztürk Boğazlıyan Hâkimi Bafra Hâkimliği,
İsmail Yıldırım Silvan Hâkimi Gemlik Hâkimliği,
Tuğba Apaydın AKSOY Pınarbaşı Hâkimi Karayazı Hâkimliği,
Ahmet Selçuk Aksoy Aralık C.Savcısı Gölcük C.Savcılığı,
Özgüray Karabatak Kızıltepe Hâkimi Ünye Hâkimliği,
Ahmet Onur Genç Genç C.Savcısı Nazilli Hâkimliği,
Serkan Aktürk Akçakale C.Savcısı Çivril C.Savcılığı,
Emel Yıldız Kâhta Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Gökhan Bayrak Siirt Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Anıl Deniz Güneş Banaz Hâkimi Dörtyol Hâkimliği,
Hilal Öztürk Refahiye Hâkimi Anamur Hâkimliği,
Harun Karahan Reyhanlı C.Savcısı Karabük C.Savcılığı,
Funda Kesmen Özbey Gürün Hâkimi Çarşamba Hâkimliği,
Figen Bağcı Turan Iğdır Hâkimi Didim Hâkimliği,
Yaşar Özkan Yargıtay Tetkik Hâkimi Adıyaman C.Savcılığı,
Serap Genç Genç Hâkimi Nazilli Hâkimliği,
Mahşide Şeker Bingöl C.Savcısı Kocaali C.Savcılığı,
Kemal Aktaş Adilcevaz C.Savcısı Ceyhan C.Savcılığı,
Mehmet Ali Taştan Tunceli C.Savcısı Kastamonu C.Savcılığı,
Gülşen Altunbıçak Aktürk Akçakale Hâkimi Çivril Hâkimliği,
Pınar Ay Ulubey Eleşkirt Hâkimi Kuşadası Hâkimliği,
Fatih Arslan Kulu Hâkimi Bucak Hâkimliği,
Muhammed Yasin Başbay Taşlıçay C.Savcısı Görele C.Savcılığı,
Sefer Ulubey Eleşkirt C.Savcısı Kuşadası C.Savcılığı,
Emrah Yıldırım Baykan C.Savcısı Şarköy C.Savcılığı,
İdris Turgut Akşehir C.Savcısı Palu C.Savcılığı,
Ali İhsan İnce Kozluk C.Savcısı Develi C.Savcılığı,
Ziya Büyükşahin Akyurt C.Savcısı Çubuk C.Savcılığı,
Ali Keleş Kandıra Hâkimi Çubuk Hâkimliği,
Sertaç Sarıkaya Arpaçay C.Savcısı Beyşehir C.Savcılığı,
Ümit Kayrak Gürpınar C.Savcısı Çerkezköy C.Savcılığı,
Adem Can Bingöl Hâkimi Menemen Hâkimliği,
Bircan Şekerci Batman Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ali Osman Tosun Karapınar C.Savcısı Batman C.Savcılığı,
Naime Nalan Turan Çaycuma Hâkimi Bilecik Hâkimliği,
Ahmet Köse Gümüşhane Hâkimi Yenişehir Hâkimliği,
Sibel Genç Yıldırım Silvan Hâkimi Gemlik Hâkimliği,
Emrah Kesmez Doğubayazıt Hâkimi Ortaca Hâkimliği,
Veli Deniz Çakır Dargeçit C.Savcısı Çaycuma C.Savcılığı,
Ferdi Özer Savur Hâkimi Silifke Hâkimliği,
Osman Durmuş Şiran C.Savcısı Devrek C.Savcılığı,
Olcay Özcan Besni Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Abdurrahman Çotul Afşin Hâkimi Manavgat Hâkimliği,
Bülent Delibalta Lice C.Savcısı Köyceğiz C.Savcılığı,
Derman Arslan Banaz Hâkimi Uşak Hâkimliği,
Ayşen Uz Hınıs Hâkimi Finike Hâkimliği,
Hüseyin Güçtekin Bingöl Hâkimi Selçuk Hâkimliği,
Ramazan Balcı Aladağ C.Savcısı Kırıkhan C.Savcılığı,
Hacere Toptan Şimşek Uludere Hâkimi Susurluk Hâkimliği,
Koray Ali Eroktay Kangal C.Savcısı Hopa C.Savcılığı,
Mustafa Akay Varto Hâkimi Çankırı Hâkimliği,
Yasin Kayalar Sarıkamış Hâkimi Niğde Hâkimliği,
Sibel Alan Oltu Hâkimi Ödemiş Hâkimliği,
Abdullah Meral Yargıtay Tetkik Hâkimi Iğdır Hâkimliği,
Ersin Öztürk Posof Hâkimi Akyazı Hâkimliği,
Hilal Sanioğlu Akca Bor Hâkimi Batman Hâkimliği,
Engin Sağlam Darende C.Savcısı Ceyhan C.Savcılığı,
Turgut Kaya Hilvan C.Savcısı Maçka C.Savcılığı,
Gökhan Çam Hilvan C.Savcısı Erzin C.Savcılığı,
Banu Aşık Yargıtay Tetkik Hâkimi Rize Hâkimliği,
Onur Gezer Silopi Hâkimi Sapanca Hâkimliği,
Mehmet Özbey Osmancık Hâkimi Silivri Hâkimliği,
Celalettin Üçekiz Siirt Hâkimi Salihli Hâkimliği,
Mehmet Yaşar Bayramiç C.Savcısı Şırnak C.Savcılığı,
Nurgül Kaplan Demirbilek Dazkırı Hâkimi Akşehir Hâkimliği,
Rasim Uhrağ Manyas Hâkimi Gerze Hâkimliği,
Sedat Şan Artova C.Savcısı Şarkışla C.Savcılığı,
Faruk Kiper Boğazlıyan Hâkimi İznik Hâkimliği,
Neslihan Akcaer Taşlıçay Hâkimi Amasya Hâkimliği,
Özgür Kemal Kartal Hassa Hâkimi Siirt Hâkimliği,
Fatih Başar Mudurnu C.Savcısı Tarsus C.Savcılığı,
Abdullah Toklu Selim C.Savcısı Elmalı C.Savcılığı,
Ahmet Uğur Doludeniz İslâhiye Hâkimi Kuşadası Hâkimliği,
Osman Altınkaya Tunceli C.Savcısı Akhisar C.Savcılığı,
Mehmet Miroğlu Ortaköy Hâkimi Alaşehir Hâkimliği,
Sezgin Kuruyamaç Sivrihisar Hâkimi Safranbolu Hâkimliği,
Cengiz Kütük Boğazlıyan Hâkimi Terme Hâkimliği,
Yasin Aras Kurtuluş Bulanık C.Savcısı Didim C.Savcılığı,
Meral Ayluçtarhan Yalvaç Hâkimi Siirt Hâkimliği,
Deniz Beştemir Pamukova Hâkimi Karaman Hâkimliği,
Evren Gür Horasan C.Savcısı Edremit C.Savcılığı,
Ümmühan Süzen Aksoy Aralık Hâkimi Gölcük Hâkimliği,
Ufuk Serli Hizan C.Savcısı Acıpayam C.Savcılığı,
Fatma Ekinci Şırnak Hâkimi Çankırı Hâkimliği,
İdil Melek Soysal Fethiye C.Savcısı Elmalı C.Savcılığı,
Özlem Aktaş Adilcevaz Hâkimi Ceyhan Hâkimliği,
Selçuk Yılmaz Sungurlu C.Savcısı Söke C.Savcılığı,
Yasin Öztürk Refahiye C.Savcısı Anamur C.Savcılığı,
Selçuk Horzum Kandıra C.Savcısı Şırnak C.Savcılığı,
Zafer Ergüden Kemaliye C.Savcısı Nevşehir C.Savcılığı,
Güner Durmuş Şarkikaraağaç Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Dilek Ermişler Kuş Kandıra C.Savcısı Bingöl C.Savcılığı,
Mehmet Fatih Kale Ömerli C.Savcısı İncesu C.Savcılığı,
Emine Bayburtlu İncesu Hâkimi Çarşamba Hâkimliği,
Banu Fatma Günarslan Boğazlıyan Hâkimi Çerkezköy Hâkimliği,
Mehmet Kuruçalı Sarıoğlan Hâkimi Gerede Hâkimliği,
Tahir Dikme Pınarhisar C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Adem Özmen Midyat Hâkimi Kırklareli Hâkimliği,
Serkan Yıldız Pertek C.Savcısı Kastamonu C.Savcılığı,
Emre Tunay Lice C.Savcısı Karaburun C.Savcılığı,
Tuba Yaşar Akçadağ Hâkimi Adıyaman Hâkimliği,
Burcu Zurnacı Arpaçay Hâkimi Alaşehir Hâkimliği,
Muhammet Akcaer Taşlıçay C.Savcısı Amasya C.Savcılığı,
Elif Sevgi Cankı Torbalı Hâkimi Başkale Hâkimliği,
Ruşen Güneş Banaz C.Savcısı Dörtyol C.Savcılığı,
Celal Sarıdere Harran C.Savcısı Çine C.Savcılığı,
İsmail Deniz Demirkaya Yusufeli Hâkimi Turhal Hâkimliği,
Ömer Harun Özbek Kiraz Hâkimi Erzincan Hâkimliği,
Gülşen Yücel Peköz Tavşanlı Hâkimi Kastamonu Hâkimliği,
Muzaffer Gökçe Birecik Hâkimi Burhaniye Hâkimliği,
Hakan Ölmez Erciş Hâkimi Bozüyük Hâkimliği,
Hikmet Salman Selim C.Savcısı Bozüyük C.Savcılığı,
Ali Ören Gevaş Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Metin Erdem Çat C.Savcısı Çaycuma C.Savcılığı,
Serhat Dolu Eğirdir Hâkimi Orhangazi Hâkimliği,
Yaşar Tanrıverdi Kızıltepe C.Savcısı Silifke C.Savcılığı,
Serdar Softaoğlu Palu Hâkimi Sungurlu Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,
Nilay Çullu Doğanşehir Hâkimi Kemalpaşa Hâkimliği,
Bihter Pekel Kılıç Yargıtay Tetkik Hâkimi Bodrum Hâkimliği,
Mehmet Fatih İnan Marmaraereğlisi Hâkimi Siirt Hâkimliği,
Çağdaş Devrim Savur C.Savcısı Tavas C.Savcılığı,
Şule Tunç Pazar Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Züleyha Demirel Özer Savur Hâkimi Silifke Hâkimliği,
Gökhan Çınar Pınarbaşı C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Seyda Kibar Yıldırım Kargı Hâkimi İnegöl Hâkimliği,
Fatih Dönmez Silvan C.Savcısı Karasu C.Savcılığı,
Esra Dokur Horasan Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Nazan Güneri Sason C.Savcısı Çan C.Savcılığı,
Ömer Seyfettin Yılmaz İliç Hâkimi Amasya Hâkimliği,
Mustafa Sesli Solhan C.Savcısı Karaman C.Savcılığı,
Duygu Doğan Akkaya Harran Hâkimi Bayramiç Hâkimliği,
Adnan Yılmaz Tatvan Hâkimi Ödemiş Hâkimliği,
Sonay Budak Palu Hâkimi Ayvalık Hâkimliği,
Ömer Kartal Hozat C.Savcısı Marmaraereğlisi C.Savcılığı,
Serhan Özkan Gökçebey Hâkimi Osmaniye Hâkimliği,
Abuzer Uzun Marmara C.Savcısı Ceyhan C.Savcılığı,
Mehmet Beşir Taş Çüngüş C.Savcısı Nizip C.Savcılığı,
Emre Yetiş Lâdik Hâkimi Sinop Hâkimliği,
Mehmet Tanrıöver Erzurum C.Savcısı Tonya C.Savcılığı,
Besime Umay Kökten Tefenni Hâkimi Yenişehir Hâkimliği,
Hasan Hüzmeli Sason C.Savcısı Görele C.Savcılığı,
Fatih Yol Darende C.Savcısı Turhal C.Savcılığı,
Pembe Özdemir KOL İznik Hâkimi Arpaçay Hâkimliği,
Meltem Sultan Güneri Ahlat C.Savcısı Marmaris C.Savcılığı,
Hacı Güngör Ömerli Hâkimi Alaca Hâkimliği,
Faruk Kaynak Başkale C.Savcısı Pazar (Rize) C.Savcılığı,
Mehmet Gökçe Başkale Hâkimi Bolvadin Hâkimliği,
Sevcan Korkmaz Türe Göle Hâkimi Kırklareli Hâkimliği,
Çağlayan Özdemir Eğil Hâkimi Kırklareli Hâkimliği,
Esra Karasolak Ağbulut Altınözü Hâkimi Ceyhan Hâkimliği,
Elif Aydın Uzun Marmara Hâkimi Ceyhan Hâkimliği,
Şahin Şimşek Derik C.Savcısı Kastamonu Hâkimliği,
Tuğba Türker Şenliler Gaziantep Hâkimi Horasan Hâkimliği,
Burcu Çiçekdağ Demir Cizre Hâkimi Bandırma Hâkimliği,
Nurcan Kubal Hüzmeli Sason Hâkimi Görele Hâkimliği,
Özde Özkan Turgut Şirvan C.Savcısı Bandırma C.Savcılığı,
Onur Tilav Karakoçan C.Savcısı Dörtyol C.Savcılığı,
Leyla Tekin Mazıdağı Hâkimi Vize Hâkimliği,
Erdem Kocaoğlu Araban C.Savcısı Taşova C.Savcılığı,
Fatma Atasoy Yeşilhisar C.Savcısı Bodrum C.Savcılığı,
Özlem Semiha Sesli Solhan Hâkimi Karaman Hâkimliği,
Eda Gürakar Tekman Hâkimi İnegöl Hâkimliği,
İdris Güllüce Kemah C.Savcısı Karamürsel C.Savcılığı,
Halıt İçdemir Muradiye C.Savcısı Dinar Hâkimliği,
Kadri Arslan Bayburt Hâkimi Bozüyük Hâkimliği,
Mete Arslantaş Kalkandere Hâkimi Siirt Hâkimliği,
Necla Balıkçı Tortum Hâkimi Elmalı Hâkimliği,
İbrahim Şaşdım Kumru C.Savcısı Kars C.Savcılığı,
İhsan Ercan Çınar C.Savcısı Adıyaman C.Savcılığı,
Serkan Akarsu Akçakale C.Savcısı İnegöl C.Savcılığı,
Fatma İçdemir Muradiye Hâkimi Dinar Hâkimliği,
Ertuğrul Şahin Hakkâri C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ali Gökceoğlu Çat Hâkimi Bolvadin Hâkimliği,
Nilgün Erdoğan Kemaliye Hâkimi Tavas Hâkimliği,
Atakan Gençbüyür Arpaçay Hâkimi Sarıgöl Hâkimliği,
Çağlayan Çakmak Kocaman İspir Hâkimi Silifke Hâkimliği,
Tansu Dumlupınar Nurdağı Hâkimi İnegöl Hâkimliği,
Pınar Daşlıçay Karasu Hâkimi Şile Hâkimliği,
Hüseyin Aktürk Beytüşşebap C.Savcısı Köyceğiz C.Savcılığı,
Adem Yurt Harran Hâkimi Silivri Hâkimliği,
Gaye Ürer Adilcevaz C.Savcısı Marmaris C.Savcılığı,
Fatma Elif Karabektaş Araban Hâkimi Bahçesaray Hâkimliği,
Yakup Yaman İliç C.Savcısı Sungurlu C.Savcılığı,
Ahmet Arif Koçak Aladağ Hâkimi Kırıkhan Hâkimliği,
Mehmet Akyüz Alanya Hâkimi Başkale Hâkimliği,
Özgür Keskin Solhan Hâkimi Dörtyol Hâkimliği,
Muhammet İnan Bodrum C.Savcısı Cizre Hâkimliği,
Yarcan Mutlu Ömerli C.Savcısı Balâ C.Savcılığı,
Hilal Özcan Tekin Gercüş Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Alper Kazancıoğlu İspir C.Savcısı Emirdağ C.Savcılığı,
Zehra Bahar Kocaoğlu Araban Hâkimi Taşova Hâkimliği,
Burcu Sağlam Darende Hâkimi Ceyhan Hâkimliği,
Gökhan Kızıl Kozaklı Hâkimi Kuşadası Hâkimliği,
Hilal Erkeş Artova Hâkimi Akhisar Hâkimliği,
Hamdiye Okudan Çat Hâkimi Çatalca Hâkimliği,
Mehmet İlker Durmaz Suruç C.Savcısı Yatağan C.Savcılığı,
Fatma Karakayalı Aralık Hâkimi Bozüyük Hâkimliği,
Esra Şensoy Hozat Hâkimi Germencik Hâkimliği,
Oğuzhan Kılınçlı Tonya C.Savcısı Akşehir C.Savcılığı,
Fahrettin Ayaz Aralık Hâkimi Erbaa Hâkimliği,
İsmail Kabadayı Karayazı C.Savcısı Fatsa C.Savcılığı,
Ferhat Demir Bahçe Hâkimi Biga Hâkimliği,
Bahattin Emre Hanak C.Savcısı Mucur C.Savcılığı,
Özge Piri Başkale Hâkimi Ayvacık (Çanakkale) Hâkimliği,
Gökhan Karakayalı Aralık C.Savcısı Bozüyük C.Savcılığı,
Fatih Yılmaz Hekimhan Hâkimi Edremit Hâkimliği,
Oktay Güney İspir Hâkimi Bafra Hâkimliği,
Erdal Genç Keles Hâkimi İnegöl Hâkimliği,
Bayram Murat Vanlı Nurdağı C.Savcısı Yenişehir C.Savcılığı,
Zeynep Keleş Çardak Hâkimi Ereğli (Zonguldak) Hâkimliği,
Fatih Kocaman İspir C.Savcısı Silifke C.Savcılığı,
İbrahim Büyükbaş Şavşat Hâkimi Kadirli Hâkimliği,
Emre Binici Keban C.Savcısı Aliağa Hâkimliği,
Mustafa Ortanca Söğüt C.Savcısı Darende C.Savcılığı,
Lale Bora Buyruk Kelkit C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Nesrin Küçük Güroymak Hâkimi Merzifon Hâkimliği,
Derya Tunç Köseoğlu Şemdinli Hâkimi Alaplı Hâkimliği,
Mehmet Şerif Kartal Yatağan C.Savcısı Batman C.Savcılığı,
Selma Gür Horasan Hâkimi Edremit Hâkimliği,
Kenan Olgun Hakkâri Hâkimi Tokat Hâkimliği,
Ayşenur Çepni Arpaçay Hâkimi Gönen Hâkimliği,
Ali Akman Karlıova C.Savcısı Erbaa C.Savcılığı,
Mehmet Nafi Taşdan Güroymak Hâkimi Ereğli (Zonguldak) Hâkimliği,
Halil Yücel Acıpayam C.Savcısı Divriği C.Savcılığı,
Mine Vanlıoğlu Yeşilova Hâkimi Bayındır Hâkimliği,
Esra Çakır Yargıtay Tetkik Hâkimi Lüleburgaz Hâkimliği,
Umut Sarı Gürpınar Hâkimi İncesu Hâkimliği,
Feryal Umutlu Digor Hâkimi Çaycuma Hâkimliği,
Erkal Kocabıçak Kulp C.Savcısı Tosya C.Savcılığı,
Muammer Köseoğlu Şemdinli C.Savcısı Alaplı C.Savcılığı,
Zübeyde Doğancı Kalecik Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Amine Tuğçin Akman Ceylânpınar Hâkimi Pazar (Rize) Hâkimliği,
Esra Gül Can Çayırlı C.Savcısı Geyve C.Savcılığı,
Ferhat Aksu Lice Hâkimi Tavşanlı Hâkimliği,
Ayşe Gökcen Yılmaz Muradiye Hâkimi Finike Hâkimliği,
Hatice Çömeten Kovancılar Hâkimi Bozüyük Hâkimliği,
Eray Erden Eleşkirt C.Savcısı Zile C.Savcılığı,
Nuray Hopikoğlu Şirvan Hâkimi Kalecik Hâkimliği,
Mesut Dalkıç Karlıova Hâkimi Şarkışla Hâkimliği,
İbrahim Türk Yayladağı Hâkimi Niğde Hâkimliği,
Merve Gün Kozluk Hâkimi Bilecik Hâkimliği,
Funda Ergişi Akay Dicle C.Savcısı Çankırı C.Savcılığı,
Yusuf Hotalak İskenderun C.Savcısı Arpaçay C.Savcılığı,
Salih Şengönül Maden C.Savcısı Gölbaşı (Adıyaman) C.Savcılığı,
Nilgün Şimşek Derik Hâkimi Kastamonu Hâkimliği,
Fatih Kutluboğa Karakoçan Hâkimi Nevşehir Hâkimliği,
Kerem Tonğa Enez C.Savcısı Viranşehir C.Savcılığı,
Rabia Selma Şentürk Akdeniz Kiğı Hâkimi Uzunköprü Hâkimliği,
Abdulkadir Boz Tercan Hâkimi Tokat Hâkimliği,
Özden Dülger Posof Hâkimi Salihli Hâkimliği,
Tuba Özalp Akçakale Hâkimi Kınık Hâkimliği,
İsmail Odabaş Kocaali C.Savcısı Gemlik C.Savcılığı,
İsmail Çelik Göle C.Savcısı Yalvaç C.Savcılığı,
Dilek Uludağ İspir Hâkimi Eşme Hâkimliği,
Şerafettin Akbaba Palu Hâkimi Tarsus Hâkimliği,
Ayşe Gül Tilav Karakoçan Hâkimi Dörtyol Hâkimliği,
Mustafa Akman Keles C.Savcısı Tavşanlı C.Savcılığı,
Rabia Tuğbahan Karakuş Birecik Hâkimi Serik Hâkimliği,
Deniz Nas Şenkaya Hâkimi Mihalıççık Hâkimliği,
Hüsnü Gün Kozluk C.Savcısı Bilecik C.Savcılığı,
Gürhan Murat Tekin Gercüş C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Halil Kurt Tercan C.Savcısı Bayburt C.Savcılığı,
Ayfer Yıldız Pertek Hâkimi Kastamonu Hâkimliği,
Deniz Şadırvan Babaloğlu Göynük Hâkimi Silivri Hâkimliği,
Kamil Demir Eruh C.Savcısı Kaynarca C.Savcılığı,
Sultan Çınar Alucra C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Abdullah Ece Çermik Hâkimi Kumluca Hâkimliği,
Elif Şahin Sarayönü Hâkimi Tortum Hâkimliği,
Ahmet Kumbasar Gölpazarı C.Savcısı Çardak C.Savcılığı,
Ahu Erbıyık Ahlat Hâkimi Karamürsel Hâkimliği,
Özkan İpiv Kağızman Hâkimi Doğubayazıt Hâkimliği,
Muhammed Salih Gürakar Tekman C.Savcısı İnegöl C.Savcılığı,
Uğur Ay Halfeti C.Savcısı Kiraz C.Savcılığı,
Tuğba Arslan Reşadiye C.Savcısı Söke C.Savcılığı,
Çağdaş Erol Kulp C.Savcısı Kadirli C.Savcılığı,
Muhammed Sefa Yiğit Mutki Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Neslihan Akpınar Kozaklı Hâkimi Adıyaman Hâkimliği,
Ahmet Arı Keçiborlu C.Savcısı Çameli C.Savcılığı,
Muzaffer Demirbilek Dazkırı C.Savcısı Akşehir C.Savcılığı,
Tuncay Demir Karaman C.Savcısı Hozat C.Savcılığı,
Pınar Yiğit Yılmaz Harran Hâkimi Nizip Hâkimliği,
Ayşegül Şahin ÜNLÜ Hekimhan Hâkimi İnegöl Hâkimliği,
Ali Kemal Karataş Kurtalan C.Savcısı Manavgat C.Savcılığı,
Eda Bulut Doğubayazıt Hâkimi Keles Hâkimliği,
Hamdi Gözükara Muş Hâkimi Sarayköy Hâkimliği,
Yavuz Selim Şener Ovacık (Tunceli) C.Savcısı Kandıra C.Savcılığı,
Avni Rıfat Baysal Iğdır C.Savcısı Sinop C.Savcılığı,
Kemal Akar Bozüyük C.Savcısı Yüksekova C.Savcılığı,
Selma Erkuş Şiran Hâkimi Kiraz Hâkimliği,
Murat Işık Hekimhan Hâkimi Ceyhan Hâkimliği,
Melih Mızrak Mazıdağı Hâkimi Yenişehir Hâkimliği,
Hasan Karaman Gölbaşı (Adıyaman) C.Savcısı Erzincan C.Savcılığı,
Tuğba Yenikomşuoğlu Bozova Hâkimi Tarsus Hâkimliği,
Malik Daşdan Akçakale C.Savcısı Serik C.Savcılığı,
Serkan Akgün Batman Hâkimi Seydişehir Hâkimliği,
Ramazan Baltacı Şemdinli Hâkimi Nevşehir Hâkimliği,
Hasan Kılıç Bozova Hâkimi Sarıgöl Hâkimliği,
Rana Topcu Çınar Hâkimi İskilip Hâkimliği,
Mehtap Acar İkiz Düzce Hâkimi Hakkâri Hâkimliği,
Ömer Yalçınkaya Şuhut Hâkimi Artvin Hâkimliği,
İjlal Nursel Doğulu İRK Develi Hâkimi İskenderun Hâkimliği,
Gülcan Bardakçı Kale C.Savcısı Saruhanlı C.Savcılığı,
Abdullah Mesut Durman Nazilli Hâkimi Selim Hâkimliği,
Dursun Odabaşı Vakfıkebir C.Savcısı Gökçebey C.Savcılığı,
Mehmed Yerlikaya Karaman C.Savcısı (Bakanlık Tet.Hak.yetkili) Ahlat C.Savcılığı,
Oğuzhan Asıltürk Amasya C.Savcısı Yahyalı C.Savcılığı,
Tuğçe Çeri Bayat C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Mehmet Emre Sarıyıldız Fatsa Hâkimi (Bakanlık Tet.Hak.yetkili) Bozova Hâkimliği,
Yusuf Büyükkardaşlar Şanlıurfa C.Savcısı Göynük C.Savcılığı,
Yavuz Eraslan Niksar C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Eyyüp Akgül Akçaabat C.Savcısı Akçakale C.Savcılığı,
Ahmet Bölme Kuşadası Hâkimi Pülümür Hâkimliği,
Okay Koç Yunak Hâkimi Midyat Hâkimliği,
Ramazan Belli Mihalıççık C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Tuğçe Özlem Yıldız Espiye Hâkimi Araç Hâkimliği,
Onur Rifat Atılgan Şarköy C.Savcısı Koyulhisar C.Savcılığı,
Şengül Yılmaz Çameli Hâkimi Sarıkaya Hâkimliği,
Uğur Sönmez Akhisar Hâkimi Lice Hâkimliği,
Tuğba Demir Karaman Hâkimi Hozat Hâkimliği,
Aykan Kılıçoğlu Sinop Hâkimi Ömerli Hâkimliği,
Ergin Tümer Anamur C.Savcısı Nusaybin C.Savcılığı,
Serdar Koç Yenişehir C.Savcısı Göle C.Savcılığı,
Sinem Manap Ilgaz Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Burcu Demirci Saykal Başkale Hâkimi Boğazlıyan Hâkimliği
Hülya Atça Merzifon Hâkimi Ceyhan Hâkimliği,
Sadi Çetin Karamürsel Hâkimi Silvan Hâkimliği,
Cihat Bingöl Keşan C.Savcısı Yusufeli C.Savcılığı,
Nazlı Bostan Biner Varto Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Musa Alperen Aksaray C.Savcısı İspir C.Savcılığı,
Ahmet Güven Uslu Akçakoca Hâkimi Hendek Hâkimliği,
Kadir Çakmak Terme C.Savcısı Dazkırı C.Savcılığı,
Bahtiyar Kargı Marmaris C.Savcısı Silopi C.Savcılığı,
Alper Uygur Akçakale C.Savcısı Gazipaşa C.Savcılığı,
Abdullah Gülbaş Yenice (Çanakkale) Hâkimi Çan Hâkimliği,
Gülcan Karakaş Akşehir Hâkimi Şırnak Hâkimliği,
Sait Fırat Odabaşı Bafra C.Savcısı Iğdır C.Savcılığı,
Süleyman Tanrıkulu Pınarbaşı C.Savcısı Çan C.Savcılığı,
Fatih Kol İznik C.Savcısı Arpaçay C.Savcılığı,
Emrullah Akman Ceylânpınar Hâkimi Pazar (Rize) Hâkimliği,
Serpil Özgün Araklı Hâkimi Çayeli Hâkimliği,
Emir Bay Çayeli Hâkimi Aralık Hâkimliği,
Latif Demir Mudanya Hâkimi Malazgirt Hâkimliği,
Banu Çiçek Ekizoğlu Bulancak Hâkimi Karabük Hâkimliği,
Zafer Sancar Köyceğiz C.Savcısı Pütürge C.Savcılığı,
Ahmet Yalçın Gölhisar C.Savcısı Kemah C.Savcılığı,
Mustafa Karakız Merzifon Hâkimi Derik Hâkimliği,
Ebuzer Balcı Dörtyol C.Savcısı Akçadağ C.Savcılığı,
Şaban Oğuz Canbolat Batman Hâkimi Sivaslı Hâkimliği,
Ümit Telci Geyve C.Savcısı Digor C.Savcılığı,
Nurullah Karakaş Akşehir C.Savcısı Şırnak C.Savcılığı,
Mehmet Türcan Gebze Hâkimi Araban Hâkimliği,
İkram Coşkun Marmaris C.Savcısı Selim C.Savcılığı,
Ender Yakup Aker Çine C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Melek Kaya Arslantepe Kovancılar Hâkimi Mudurnu Hâkimliği,
Duygu Önal Yıldız Yargıtay Tetkik Hâkimi Urla Hâkimliği,
Tuncay Özer Sivaslı C.Savcısı Tunceli C.Savcılığı,
Mehmet Özdemir Gördes C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Köksal Gümüş Mesudiye Hâkimi Boyabat Hâkimliği,
Vedat Demir Halfeti C.Savcısı Erzin C.Savcılığı,
Cengiz Dağdeviren Söke C.Savcısı Kiğı C.Savcılığı,
İsmail Şahin Kızıltepe Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Osman Nas Şenkaya C.Savcısı Mihalıççık C.Savcılığı,
Hüseyin Dalkıran Aşkale Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
İlhami Yavuz Salihli Hâkimi Yüksekova Hâkimliği,
Mutlu Coşkun Aşkale C.Savcısı Reyhanlı C.Savcılığı,
Mahmut Cuvoğlu Pasinler C.Savcısı Andırın C.Savcılığı,
Osman Bekci Yozgat C.Savcısı İmranlı C.Savcılığı,
Eshabil Aktaş Nusaybin Hâkimi Kozaklı Hâkimliği,
Mustafa Koyuncu Pazar Hâkimi Bayburt Hâkimliği,
Kadriye Akıncı Divriği Hâkimi Ulukışla Hâkimliği,
Filiz Karadağ Gülmedi Batman Hâkimi Manyas Hâkimliği,
Mehmet Emin Erdoğdu Çerkezköy C.Savcısı Silopi C.Savcılığı,
Elif Aycan Hotalak İskenderun Hâkimi Arpaçay Hâkimliği,
Eray Akkavak Fatsa C.Savcısı Kemaliye C.Savcılığı,
Mustafa Kargacı Şarkışla Hâkimi Cide Hâkimliği,
Mahmut Özdemir Çarşamba C.Savcısı Gemerek C.Savcılığı,
Cihat Köksal Genç C.Savcısı İmamoğlu C.Savcılığı,
Özlem Külcü Horzum Kandıra Hâkimi Şırnak Hâkimliği,
Faruk Özalp Akçakale C.Savcısı Kınık C.Savcılığı,
Zekeriya Görenez Hakkâri C.Savcısı Gördes C.Savcılığı,
Emre KILIÇ Köyceğiz C.Savcısı Halfeti C.Savcılığı,
Betül Sarı Yüksekova Hâkimi Ceyhan Hâkimliği,
Nurhayat Acar Yıldızeli C.Savcısı Samandağ Hâkimliği,
Sena Dağdelen Özbay Gündoğmuş Hâkimi Doğubayazıt Hâkimliği,
Mustafa Karakoç Van Hâkimi Kale (Denizli) Hâkimliği,
Zeyyat Habiboğlu Durağan C.Savcısı Niğde Hâkimliği,
Aslı Tanrıverdi Kızıltepe Hâkimi Silifke Hâkimliği,
Elif Esen Eker Kahramanmaraş Hâkimi Cizre Hâkimliği,
Muradiye Avcı Alaplı Hâkimi Yozgat Hâkimliği,
Mehmet Ümit Cabadağ Kozan C.Savcısı Reşadiye C.Savcılığı,
Hilal Bozatlı Uzunköprü Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ali Kasırga Nizip C.Savcısı Tarsus C.Savcılığı,
Oğuz Ata Sivrihisar Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Nilüfer Ünal Balâ C.Savcısı Akyurt C.Savclığı,
Filare Şahin Ün Mesudiye Hâkimi Tekman Hâkimliği,
Gökhan Tekin Develi Hâkimi Karayazı Hâkimliği,
Songül Serli Hizan Hâkimi Acıpayam Hâkimliği,
Canan Kurnaz Aykut Marmaris Hâkimi Cizre Hâkimliği,
Ayhan Can Manavgat Hâkimi Hazro Hâkimliği,
Ayşegül Reyhan Şiran C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Tuğba Aydınyurt Köse Keçiborlu Hâkimi Kozan Hâkimliği,
Bayram Kaleli Aydıncık Hâkimi İdil Hâkimliği,
Ömer Demirci Ceyhan C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Gülten Ersoy Kavak Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ozan Azgıt Simav C.Savcısı Pınarbaşı (Kayseri) C.Savcılığı,
Gülsüm Gizem Altunay Çaycuma C.Savcısı Çatalca Hâkimliği,
Hasan Demir İmamoğlu Hâkimi Hekimhan Hâkimliği,
Barış Arıduru Silifke C.Savcısı Taşlıçay C.Savcılığı,
Özlem Eroğlu Demirci Tercan Hâkimi Soma Hâkimliği,
Anıl Abdulhalim Efe Çorum Hâkimi Torul Hâkimliği,
Adem Özkorum Kızıltepe Hâkimi Manyas Hâkimliği,
Emre Gültek Batman C.Savcısı İscehisar C.Savcılığı,
Derya Deniz Arslan Pınarhisar Hâkimi Siverek Hâkimliği,
Mustafa Karabakla Erzincan C.Savcısı Sarız C.Savcılığı,
Akif Düzgün İznik C.Savcısı Çayırlı C.Savcılığı,
Süleyman Özen Manavgat Hâkimi Başkale Hâkimliği,
Mehmet Hikmet Avar Dörtyol C.Savcısı Besni C.Savcılığı,
Gül Sema Çevik Midyat Hâkimi Silifke Hâkimliği,
Ertun Ergün Tirebolu C.Savcısı Kurtalan C.Savcılığı,
Merve Nagihan Baysal Iğdır Hâkimi Sinop Hâkimliği,
Gonca Candan Kars Hâkimi Tire Hâkimliği,
Ali Rıza Arıgtekin Pamukova Hâkimi Hizan Hâkimliği,
Baki Bulut Karamürsel C.Savcısı Derik C.Savcılığı,
İbrahim Can Karabük C.Savcısı Kelkit C.Savcılığı,
Bahar Demirci Yetik Beytüşşebap Hâkimi Edremit C.Savcılığı,
Utku Sarıbaz İskenderun C.Savcısı Hilvan C.Savcılığı,
Hüseyin Onur Altınışık Kepsut C.Savcısı Kandıra C.Savclığı,
Enes Uzunel Edremit C.Savcısı Silopi C.Savcılığı,
Hüseyin Ozan Adıyaman Gaziantep C.Savcısı Taşlıçay C.Savcılığı,
Tuğba Turgut Demirtaş Kalecik C.Savcısı Haymana Hâkimliği,
Döndü Çuhadar Erbil Yargıtay Tetkik Hâkimi Çubuk Hâkimliği,
Hakan Aksoy Adıyaman C.Savcısı Dicle C.Savcılığı,
Fatih Uçar Kale C.Savcısı Ilgın C.Savcılığı,
Beytullah Akan Pınarbaşı Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ali Mesut Kavak Düzce C.Savcısı Hanak C.Savcılığı,
İmge Işıklar Ülgen Tavas Hâkimi Doğubayazıt Hâkimliği,
Miraç Anıl Keklikçi Şebinkarahisar C.Savcısı Adilcevaz C.Savcılığı,
Yusuf Tabak Çorlu Hâkimi Pervari Hâkimliği,
Ahmet Akgül Alucra Hâkimi Elbistan Hâkimliği,
Ali Haydar Kara Söke C.Savcısı Ovacık (Tunceli) C.Savcılığı,
Serkan Özden Çorlu C.Savcısı Hakkâri C.Savcılığı,
Yasemin Baba Demirci C.Savcısı Marmara C.Savcılığı,
İbrahim Tutkan Bayburt Hâkimi Kozaklı Hâkimliği,
Cevdet Bozkurt Biga C.Savcısı Dazkırı C.Savcılığı,
Mehmet Soner Özoğlu Midyat Hâkimi Altıntaş Hâkimliği,
Adem Calay Bucak Hâkimi Aralık Hâkimliği,
Çağlayan Özbay Gündoğmuş C.Savcısı Doğubayazıt Hâkimliği,
Mustafa Birgün Şenel Mesudiye C.Savcısı Tavşanlı C.Savcılığı,
Elif İkiz İpsala C.Savcısı Bulanık C.Savcılığı,
Uygur Kaan Arısoy Karamürsel C.Savcısı Dicle C.Savcılığı,
Haluk Emre Sofuoğlu Alaşehir C.Savcısı Selim C.Savcılığı,
Erkan Aksoy Bulanık Hâkimi Yalvaç Hâkimliği,
Yakup Kalkan Sivas C.Savcısı Bozova C.Savcılığı,
Saniye Tanır Gürbak Araklı Hâkimi Bahçe Hâkimliği,
Yalçın Anar Cide Hâkimi Kadirli Hâkimliği,
Halime Görenez Hakkâri Hâkimi Gördes Hâkimliği,
Abdussamed Öztürk Pülümür Hâkimi Perşembe Hâkimliği,
Murat Ulusan Yüksekova Hâkimi Selendi Hâkimliği,
Deniz Yılmaz Tirebolu C.Savcısı Hizan C.Savcılığı,
Zehra Sönmez Bayrak Şırnak Hâkimi İdil Hâkimliği,
Duygu Timur Amasralı Taşova Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Muharrem Umut Özel Şarkışla Hâkimi Gerze Hâkimliği,
Ali Biçer Manavgat C.Savcısı Aralık C.Savcılığı,
Heybet İnan İpsala Hâkimi Bulanık Hâkimliği,
İsmail Çıtak Kozluk Hâkimi Beyşehir Hâkimliği,
Öykü Akbayırlı Coşkun İslâhiye Hâkimi Şavşat Hâkimliği,
Nilgün Vergil Sarıkaya Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Eyüp Azacık Midyat Hâkimi Artova Hâkimliği,
Emel Yücel Ceyhan Hâkimi Koyulhisar Hâkimliği,
Mehmet Mülhim Suşehri Hâkimi Kırıkhan Hâkimliği,
Esra Uçtu Sancar Tavşanlı Hâkimi Soma Hâkimliği,
Elif Şirin Şanlıurfa Hâkimi Çamardı Hâkimliği,
Pınar Ceren Sarıyıldız Siirt Hâkimi (Bakanlık Tet.Hak.yetkili) Bozova Hâkimliği,
Merve Aksu Lice Hâkimi Tavşanlı Hâkimliği,
İsmail Uyar Kayseri C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Bahar Madazlı Sarı Şanlıurfa Hâkimi Yeşilhisar Hâkimliği,
İsmet Topal Sarıoğlan C.Savcısı Niksar C.Savcılığı,
İsmail Avcı Kırıkhan Hâkimi Gürün Hâkimliği,
Yasin Muammer İpekleşen Bahçesaray C.Savcısı Eğirdir C.Savcılığı,
Fatma Kaya Tümer Anamur Hâkimi Nusaybin Hâkimliği,
Veysi Öztürk Halfeti Hâkimi Pınarhisar Hâkimliği,
Ali Aktaş Bayındır Hâkimi Nazımiye Hâkimliği,
Ümit Kaya Ödemiş C.Savcısı Pülümür C.Savcılığı,
Murat Çayır Tomarza Hâkimi Eşme Hâkimliği,
Orhan Cankı Torbalı C.Savcısı Başkale C.Savcılığı,
Güliz Özelçi Genç Şanlıurfa Hâkimi İpsala Hâkimliği,
Cihat Köse Dicle Hâkimi Karapınar Hâkimliği,
Ümmügülsüm Eker Sorgun Hâkimi Gürgentepe Hâkimliği,
Burak Coşkun Niksar Hâkimi Digor Hâkimliği,
Çetin Yılmaz Aliağa C.Savcısı Andırın C.Savcılığı,
Yunus Çakır Aralık Hâkimi Zile Hâkimliği,
Ferhat Ekinci Yenişehir C.Savcısı Gercüş C.Savcılığı,
Ahmet Fişne Şabanözü C.Savcısı Viranşehir C.Savcılığı,
Fatih Özkan Finike Hâkimi Bulanık Hâkimliği,
Fatma Nur İpekleşen Bahçesaray Hâkimi Eğirdir Hâkimliği,
Hatice Topal Ercan Haymana Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Veysel Değirmenci Hayrabolu C.Savcısı Arapgir C.Savcılığı,
Ersin Toy Ayvacık Hâkimi Kozluk Hâkimliği,
Hakan Vapur Çekerek C.Savcısı Afşin Hâkimliği,
Mecit Alemşah Çetin Alucra C.Savcısı Geyve C.Savcılığı,
Osman Ulusoy Akşehir C.Savcısı Hakkâri C.Savcılığı,
Gülhan Çayan Vapur Çekerek Hâkimi Afşin Hâkimliği,
Fatih Akar İscehisar Hâkimi Çumra Hâkimliği,
Ayşe Aktaş Fatsa Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Erhan Can Tanlık Sinanpaşa C.Savcısı Karapınar C.Savcılığı,
Alihan Orhan Nusaybin C.Savcısı Hassa C.Savcılığı,
Ayşe Nida Değirmenci Sivas Hâkimi Ömerli Hâkimliği,
Oğuz Şükrü Ener Bayburt C.Savcısı Kurşunlu C.Savcılığı,
Muhittin Atlı Bodrum C.Savcısı Pertek C.Savcılığı,
Bozan Sarı Kâhta Hâkimi Ceyhan Hâkimliği,
Seyda Hoşkür Başyiğit Adana Hâkimi Kağızman Hâkimliği,
Çınar Yıldırım Korkmaz Şanlıurfa Hâkimi Boğazlıyan Hâkimliği,
Salim Yunus Lokmanoğlu Cihanbeyli Hâkimi Balâ Hâkimliği,
Mehmet Akif Topuz Kırıkhan C.Savcısı Yahyalı C.Savcılığı,
Faik İlgen Pazar Hâkimi Sarız Hâkimliği,
Ekrem Yegin Devrek Hâkimi Kemah Hâkimliği,
Emin Zorlu Adana C.Savcısı Patnos C.Savcılığı,
Ebru Bekci Yozgat Hâkimi İmranlı Hâkimliği,
Esra İnal Tortum C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Nagehan Danış Diyarbakır Hâkimi Boğazlıyan Hâkimliği,
Özge Kayakuzgun Altıntaş Hâkimi Şarkışla Hâkimliği,
Ahmet Serdar Yılmaz Çameli C.Savcısı Sarıkaya C.Savcılığı,
Hakan Bektaş Kahramanmaraş Hâkimi Kızıltepe Hâkimliği,
Kamil Serkan Sarayköylüoğlu Alaşehir C.Savcısı Çınar C.Savcılığı,
İsmail Çelik Ceyhan C.Savcısı Sarıoğlan C.Savcılığı,
Kadir Özkara Suruç Hâkimi Emet Hâkimliği,
Erdal Kuruçay Ergani Hâkimi Enez Hâkimliği,
Bilal Akyayla Gürgentepe C.Savcısı Pazar (Rize) C.Savcılığı,
Raziye Antürk Gökçe Başkale Hâkimi Bolvadin Hâkimliği,
Nuran Özkafa Bayındır C.Savcısı Karlıova C.Savcılığı,
Hayriye Solak KARGI Marmaris Hâkimi Silopi Hâkimliği,
Elif Çelik Gaziantep Hâkimi Niksar Hâkimliği,
Emin Karasakallıoğulları Viranşehir C.Savcısı Sarız C.Savcılığı,
Anıl Özdilek Silifke Hâkimi Hazro Hâkimliği,
Burhan Aycan Ereğli (Konya) Hâkimi Hizan Hâkimliği,
Resul Sırça Dörtyol C.Savcısı Karakoçan C.Savcılığı,
Arif Keleşoğlu Erzurum Hâkimi Ermenek Hâkimliği,
Nihal Cuvoğlu Pasinler Hâkimi Andırın Hâkimliği,
Kemal Güzel Çorlu C.Savcısı Mutki C.Savcılığı,
Samet Büyük Bandırma Hâkimi Lice Hâkimliği,
Mürsel Aysan Alanya C.Savcısı Bahçesaray C.Savcılığı,
Kazım Alper Aykut Marmaris C.Savcısı Cizre C.Savcılığı,
Selda Çiçek Tarsus Hâkimi Ahlat Hâkimliği,
İshak Tufanoğlu Vezirköprü Hâkimi Solhan Hâkimliği,
Hasan Yılmaz Akhisar C.Savcısı Eruh C.Savcılığı,
Aslı Aksoy Alanya C.Savcısı Sarıveliler C.Savcılığı,
Ali Topaloğlu Tarsus Hâkimi İspir Hâkimliği,
Harun Bulut Doğubayazıt C.Savcısı Keles C.Savcılığı,
Hasan Türkmen Bünyan Hâkimi Gürgentepe Hâkimliği,
Şükrü Yıldırım İskenderun Hâkimi Artova Hâkimliği,
Eda Ayrancı Güner Kepsut Hâkimi (Bakanlık Tet.Hak.yetkili) Çamardı Hâkimliği,
Hüdaverdi Uçar Erdemli C.Savcısı Kovancılar C.Savcılığı,
Mehmet Emin İnce Çermik Hâkimi Şarköy Hâkimliği,
Hakan Fidan Alanya C.Savcısı Çüngüş C.Savcılığı,
İsmail Dağdaş Kırıkhan C.Savcısı Mazgirt C.Savcılığı,
Murat Bilgiç Tercan C.Savcısı Midyat C.Savcılığı,
Tülin Bilgiç Tercan Hâkimi Midyat Hâkimliği,
Alperen Ertürk Menemen C.Savcısı Lice C.Savcılığı,
Sinan Şarlayan Gaziantep C.Savcısı Şenkaya C.Savcılığı,
Selçuk Nacar Kulp Hâkimi Elbistan Hâkimliği,
Cüneyt Orak Kandıra C.Savcısı Kozluk C.Savcılığı,
Mustafa Salih Keser Manyas C.Savcısı Akseki C.Savcılığı,
Murat Karakuş Devrekâni C.Savcısı Tatvan C.Savcılığı,
Sertaç Aydemir Bismil C.Savcısı Haymana C.Savcılığı,
Abdurrahim Yavuz Şebinkarahisar Hâkimi Midyat Hâkimliği,
Yavuz Ayan Kuşadası C.Savcısı Çemişgezek C.Savcılığı,
Remzi Vatandaş Doğubayazıt C.Savcısı Karaisalı C.Savcılığı,
Hasan Aydoğdu Borçka C.Savcısı Sivaslı C.Savcılığı,
Süreyya Başlı Kurtalan C.Savcısı Çerkeş C.Savcılığı,
Said Büker Kınık Hâkimi Gölköy Hâkimliği,
Özlem Odabaşı Bafra Hâkimi Iğdır Hâkimliği,
Abdulkerim Aktaş Kalkandere C.Savcısı Siverek C.Savcılığı,
Caner Korkmaz Şanlıurfa C.Savcısı Boğazlıyan C.Savcılığı,
Müge Utanç Çaldıran Hâkimi Emirdağ Hâkimliği,
Pınar Çağşur Aliefendioğlu Hopa Hâkimi Şenkaya Hâkimliği,
Adem Efe Edremit C.Savcısı Uludere C.Savcılığı,
Aynur Yılmaz Akhisar Hâkimi Eruh Hâkimliği,
Hümeyra Gür Yunak Hâkimi Tatvan Hâkimliği,
Ahmet Türk Siverek Hâkimi Derinkuyu Hâkimliği,
Filiz Battır Ekinci Erbaa Hâkimi İspir Hâkimliği,
Melike Akyüz Alanya Hâkimi Başkale Hâkimliği,
Osman Berk İdil Hâkimi Niksar Hâkimliği,
Bünyamin Yıldırım Yenice (Karabük) Hâkimi Ağrı Hâkimliği,
Adem Yılmaz Düziçi Hâkimi Mazgirt Hâkimliği,
Mustafa Ertürk İpsala C.Savcısı Çekerek C.Savcılığı,
Ali Yaşin Güroymak C.Savcısı Keçiborlu C.Savcılığı,
Şeyda Adıyaman Gaziantep Hâkimi Taşlıçay Hâkimliği,
Zerrin Tirit Nusaybin Hâkimi Kavak Hâkimliği,
Havva Özdemir Çarşamba Hâkimi Gemerek Hâkimliği,
Mücahide Köse Kayışkan Bozkır Hâkimi Elbistan Hâkimliği,
Abdulkadir Aydoğan Çine Hâkimi Saray (Van) Hâkimliği,
Aslı Akyol Pülümür Hâkimi Muratlı Hâkimliği,
Esra Ekiz İmranlı Hâkimi Samandağ Hâkimliği,
Serkan Akkuş Mucur C.Savcısı Kemah C.Savcılığı,
Seher Doğaner Türkeli Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Seda Kılıçkaya Kılıç Siirt Hâkimi Yunak Hâkimliği,
Melek Büyükkardaşlar Şanlıurfa Hâkimi Göynük Hâkimliği,
Ümit Coşar Enez Hâkimi Viranşehir Hâkimliği,
Aynur Derya Kocagöz Artvin Hâkimi Altıntaş Hâkimliği,
Yunus Demirdağ Maden Hâkimi Muş Hâkimliği,
Medet Akcan Nizip C.Savcısı Göksun C.Savcılığı,
Volkan Altıntaş Akyurt Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Recep Börklüce Gemerek Hâkimi İslâhiye Hâkimliği,
Erkan Kantekin İnegöl C.Savcısı Gercüş C.Savcılığı,
Yusuf Temel Hakkâri C.Savcısı Kocaali C.Savcılığı,
Mehmet Ali Bay Gökçeada Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Nuh Uzun Lâpseki C.Savcısı Alucra C.Savcılığı,
Selman Peçe İpsala Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Uğur Özbek Senirkent C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Sinan Karademir Karayazı Hâkimi Alaplı Hâkimliği,
Abdulhamit Durgut Çamardı C.Savcısı Doğubayazıt C.Savcılığı,
Hayrullah Yapar Karlıova C.Savcısı Akyazı C.Savcılığı,
Selda Karayılan Avcı Taşköprü Hâkimi Harran Hâkimliği,
Orhan Özgür Can Bayburt Hâkimi Adilcevaz Hâkimliği,
Adem Özkan Tunceli C.Savcısı Altıntaş C.Savcılığı,
Adnan Enez Pülümür C.Savcısı Mudurnu C.Savcılığı,
Hamza Zengin Aybastı Hâkimi Bingöl Hâkimliği,
Salih Bindal Lâdik Hâkimi Kulu Hâkimliği,
Şerife Nur Bozkurt Biga Hâkimi Dazkırı Hâkimliği,
İrem Ömeroğlu Koyuncu Torbalı Hâkimi Cizre Hâkimliği,
Ümit Can Bayat C.Savcısı Iğdır C.Savcılığı,
İhsan Seyhan Baykan C.Savcısı Gerze C.Savcılığı,
Alper Elmas Dinar Hâkimi Savur Hâkimliği,
Gökhan Özen Divriği Hâkimi Keçiborlu C.Savcılığı,
Burak Dumanlıdağ Mersin C.Savcısı Diyadin C.Savcılığı,
Songül Kaya Ceylânpınar C.Savcısı Şereflikoçhisar C.Savcılığı,
Serap Samancı Eşme Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Hüseyin Kantar Derik C.Savcısı Boyabat C.Savcılığı,
Ünal Nafak Karlıova Hâkimi Kırıkhan Hâkimliği,
Ahmet Küçükkatrancı Dargeçit C.Savcısı Sarıgöl C.Savcılığı,
Uğur Akın Gökçebey C.Savcısı Kadirli C.Savcılığı,
Fatih Nergiz Çayıralan C.Savcısı Gümüşhane C.Savcılığı,
Adem Pehlevan Dazkırı Hâkimi Artvin Hâkimliği,
Mehmet Sarıyıldırım Gündoğmuş Hâkimi Siverek Hâkimliği,
Funda Şahin Şırnak Hâkimi Yığılca Hâkimliği,
Hasan Kaya Dereli Hâkimi Kırıkhan C.Savcılığı,
Ahmet Yerleşmiş Başkale Hâkimi Birecik Hâkimliği,
Tubanur Alptekin Doğanhisar C.Savcısı Bolvadin C.Savcılığı,
Ender Genç Hopa Hâkimi Darende Hâkimliği,
İdris Akkeçeli Koyulhisar C.Savcısı Çivril C.Savcılığı,
Abdullah Kılıç Siirt C.Savcısı Yunak C.Savcılığı,
Samet Uysal Ilgın Hâkimi Korgan Hâkimliği,
Selman Eskiler Sütçüler C.Savcısı Karapınar C.Savcılığı,
Gülşah Gökmen Selendi Hâkimi Mut Hâkimliği,
Hasan Bıyık Altıntaş C.Savcısı Pasinler C.Savcılığı,
Selime Hidayet Yücel Osmancık Hâkimi Marmara Hâkimliği,
Nuri Kutlu Tunceli C.Savcısı Sinanpaşa C.Savcılığı,
Ayşe Avar Dörtyol Hâkimi Besni Hâkimliği,
Osman Kara Kars C.Savcısı Çayıralan C.Savcılığı,
Zeynep Ergün İmranlı C.Savcısı Erbaa C.Savcılığı,
Gökhan Oğurlu Sarız Hâkimi Pazar (Rize) Hâkimliği,
İbrahim Ceylan Adıyaman C.Savcısı Yenice (Karabük) C.Savcılığı,
Osman Akdoğdu Şırnak C.Savcısı Dereli C.Savcılığı,
Ali Çökelez Azdavay Hâkimi Bingöl Hâkimliği,
Salih Kılıç Yeşilova C.Savcısı Birecik C.Savcılığı,
Ercan Koç Kale Hâkimi Gümüşhane Hâkimliği,
Müzeyyen Sevil İnan Bodrum Hâkimi Cizre Hâkimliği,
Bahadır Kopdağ Gelibolu C.Savcısı Mesudiye C.Savcılığı,
Yasin Ersöz Samandağ Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Sedat Belen Siverek C.Savcısı Eskipazar C.Savcılığı,
Umur Karakaya Marmara Hâkimi Çardak Hâkimliği,
Mustafa Kalın Şebinkarahisar Hâkimi Muradiye Hâkimliği,
Gaye Zümrüt Karakaş Sinanpaşa Hâkimi Pazar (Rize) Hâkimliği,
Veli Katırcıoğlu Nevşehir C.Savcısı Tomarza C.Savcılığı,
Meral Yavuz Salihli Hâkimi Yüksekova Hâkimliği,
Sevgi Kavi Savur Hâkimi Şereflikoçhisar Hâkimliği,
Musa Talih Çivril Hâkimi Mesudiye Hâkimliği,
Cihad Çelik Doğubayazıt C.Savcısı Nurdağı C.Savcılığı,
Aslı Çağlar Sivaslı C.Savcısı Doğubayazıt C.Savcılığı,
Derya Kıratlı Akçadağ Gerede C.Savcısı Şırnak C.Savcılığı,
Abdulkadir Kurt Diyadin C.Savcısı Mudurnu C.Savcılığı,
Naciye Türcan Gebze C.Savcısı Araban C.Savcılığı,
Tolga Şimşek Serik C.Savcısı Kulp C.Savcılığı,
Tuba Şener Silivri C.Savcısı Silvan C.Savcılığı,
Esra Balcı Reşadiye Hâkimi Keçiborlu Hâkimliği,
Kamber Ozan Tutal Patnos Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Reyhane Aysan Alanya Hâkimi Bahçesaray Hâkimliği,
Halit Mol Yenice (Karabük) C.Savcısı Kırıkhan C.Savcılığı,
Rahime Füsun Özkanaktı Silopi Hâkimi Hassa Hâkimliği,
Seher Uçar Erdemli Hâkimi Kovancılar Hâkimliği,
Sevcan Aydın Artova Hâkimi Sandıklı Hâkimliği,
Duygu Başarslan Gemerek Hâkimi Cihanbeyli Hâkimliği,
Edip Şahiner Bor C.Savcısı Kangal C.Savcılığı,
Ender Başarslan Gemerek C.Savcısı Cihanbeyli C.Savcılığı,
Yasin Yalçıntaş Çarşamba C.Savcısı Kağızman C.Savcılığı,
Maksut Özdemir Köyceğiz Hâkimi Beytüşşebap Hâkimliği,
Mehtap Baltacı Gördes Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Ali Haydar Yılmaz Nusaybin Hâkimi Lâdik Hâkimliği,
Hüseyin Erol Nizip C.Savcısı Akçakale C.Savcılığı,
Emrah Urfalı Acıpayam Hâkimi Aybastı Hâkimliği,
Güliz Nur Gül Siirt Hâkimi Doğanşehir Hâkimliği,
Ali İhsan Tınastepe Gülnar C.Savcısı Nusaybin C.Savcılığı,
Zeynep Derya Narin Yenice (Çanakkale) C.Savcısı Silopi C.Savcılığı,
Aykut Demir Akkuş C.Savcısı Midyat C.Savcılığı,
Adem Burak Karadağ Reyhanlı C.Savcısı Refahiye C.Savcılığı,
Mehmet Fatih Bastacı Gölköy Hâkimi İslâhiye Hâkimliği,
Gülşen Puşuroğlu Coşkun Kırklareli Hâkimi Reyhanlı Hâkimliği,
Özlem Orhan Edremit Hâkimi Hassa Hâkimliği,
Yunus Alkan Kırıkhan C.Savcısı Akkuş C.Savcılığı,
Ahmet Sezer Marmara C.Savcısı Viranşehir C.Savcılığı,
Hasan Erdoğan Şırnak C.Savcısı Yenice (Karabük) C.Savcılığı,
Şeyma Aksoy Bulanık C.Savcısı Yalvaç Hâkimliği,
Bilen Başyiğit Adana C.Savcısı Kağızman C.Savcılığı,
Günşafak Karartı Feke C.Savcısı Şırnak C.Savcılığı,
Sinem Şarlayan Gaziantep Hâkimi Şenkaya Hâkimliği,
Bahattin Arıkan Gürpınar Hâkimi Sarayönü Hâkimliği,
Ferhat Koyuncu Torbalı C.Savcısı Cizre Hâkimliği,
Fatih Şahin Hazro C.Savcısı Ilgın Hâkimliği,
Mehmet Burak Pesen Pozantı Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Muhammed Arif Danış Diyarbakır C.Savcısı Boğazlıyan C.Savcılığı,
Neslihan Öztürk Şefaatli Hâkimi Posof Hâkimliği,
Muhammet Emin Gözalan Gaziantep C.Savcısı Varto C.Savcılığı,
Dilek Ahi Kumru Hâkimi İpsala Hâkimliği,
Naim Altınışık Ceylânpınar Hâkimi Korkuteli Hâkimliği,
Emrah Ermurat Perşembe Hâkimi Mutki Hâkimliği,
Burçin Şenel Şabanözü Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
İsmail Tumrut Demirköy C.Savcısı Bayburt C.Savcılığı,
Bayram Durmaz Beytüşşebap Hâkimi İncesu Hâkimliği,
Ayşegül Akyayla Gürgentepe Hâkimi Pazar (Rize) Hâkimliği,
Yavuz Altun Bismil C.Savcısı Nizip C.Savcılığı,
Hakan Çırak Tufanbeyli Hâkimi Kandıra Hâkimliği,
İshak Bursalı Torul Hâkimi Kiraz Hâkimliği,
Mustafa Sarı Şanlıurfa C.Savcısı Yeşilhisar C.Savcılığı,
Orhan Sağlam Saray (Van) C.Savcısı Muratlı C.Savcılığı,
Ümit Uslu Selendi C.Savcısı Bitlis C.Savcılığı,
Emrah Aydemir Korgan Hâkimi Gazipaşa Hâkimliği,
Cumhur Koç Ceyhan C.Savcısı Kozluk C.Savcılığı,
Elif Kaya Patnos Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Hilal Küçük Tefenni C.Savcısı Tunceli C.Savcılığı,
Hasan Bülbül Gümüşhane Hâkimi Kangal Hâkimliği,
Özleyiş Ulu Lice Hâkimi Kumluca Hâkimliği,
Gürhan Sezer Kemer C.Savcısı Beytüşşebap C.Savcılığı,
Muhammed Ali Özcan Silopi C.Savcısı Almus C.Savcılığı,
Dilek Demirel Tatvan Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Hüseyin Akdaş Saray (Van) Hâkimi Bingöl Hâkimliği,
İpek Ceylan Sözen Nizip Hâkimi Diyarbakır Hâkimliği,
Murat Mert Almus C.Savcısı Çifteler C.Savcılığı,
Rabia Uzunel Edremit Hâkimi Silopi Hâkimliği,
İsmail Aydın İmamoğlu C.Savcısı Enez C.Savcılığı,
Emine Tuğba Sekmek Malkara Hâkimi Borçka Hâkimliği,
Asiye Poyraz Kalecik Hâkimi (Türkiye Adalet,
Akademisinde görevli) Ömerli Hâkimliği,
Halil İbrahim Adam Mesudiye C.Savcısı Sorgun C.Savcılığı,
Murat Çapar Yahyalı C.Savcısı Bitlis C.Savcılığı,
Ömer Akkuşcu Çamardı Hâkimi Bitlis Hâkimliği,
Uğur Değirmenci Sivas C.Savcısı Ömerli C.Savcılığı,
Hüseyin Sarıkaya Pütürge Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Şahsuvar Yıldız Tomarza C.Savcısı Sandıklı C.Savcılığı,
Abdullah Taştan Ilgaz C.Savcısı Yeşilhisar Hâkimliği,
Durmuş Ali Doğan Dereli C.Savcısı Bor C.Savcılığı,
Nuh Gözüyaşlı Alanya C.Savcısı Gerger C.Savcılığı,
Ahmet Sevinç Nazımiye C.Savcısı Dursunbey C.Savcılığı,
Özlem Selvi Kıllıbaş İmamoğlu Hâkimi Harran Hâkimliği,
Oğuz Okay Türkeli C.Savcısı Şırnak Hâkimliği,
Nejdet Çorlu Gördes Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Burcu Taş Hassa Hâkimi Boğazlıyan Hâkimliği,
Enis Seyis Yenice (Karabük) C.Savcısı Kâhta C.Savcılığı,
Nihat Murat Kayan Samsun Hâkimi Çukurca Hâkimliği,
Selami Karaarslan Giresun C.Savcısı Yayladağı C.Savcılığı,
Ayşe Özalp Hâkimi Nizip Hâkimliği,
Muhammet Kürşat Geyve C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Feti Ahmet Kulu Hâkimi Şirvan Hâkimliği,
Begüm Soma Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Mehmet Alper Korgan C.Savcısı Sungurlu C.Savcılığı,
Ayşegül Aksaray Hâkimi İspir Hâkimliği,
Dilek Erzurum C.Savcısı Ermenek C.Savcılığı,
Özlem Sivas Hâkimi Bozova Hâkimliği,
Emre Uzunköprü Hâkimi Darende Hâkimliği,
Ramazan Türkeli C.Savcısı Şarkikaraağaç Hâkimliği,
Pınar Dicle C.Savcısı Şereflikoçhisar C.Savcılığı,
Ahmet Tolga Erbaa C.Savcısı İspir C.Savcılığı,
Ali Selim Şanlıurfa C.Savcısı İpsala C.Savcılığı,
Ender Kağızman Hâkimi Kavak Hâkimliği,
Gökhan Ermenek Hâkimi Koyulhisar Hâkimliği,
Musa Milâs C.Savcısı Sason C.Savcılığı,
Yeşim Ceyhan Hâkimi Sarıoğlan Hâkimliği,
Gökhan Soma C.Savcısı Pınarbaşı (Kayseri) C.Savcılığı,
Sema Boyabat Hâkimi Pütürge Hâkimliği,
Mustafa Mazgirt Hâkimi Seydişehir Hâkimliği,
Mehmet Çiftlik Hâkimi Erciş Hâkimliği,
Zeynep Artvin Hâkimi Hani Hâkimliği,
Fatih Samandağ Hâkimi Özalp Hâkimliği,
Gülsen Gülnar Hâkimi Erbaa Hâkimliği,
Filiz Dörtyol Hâkimi Karakoçan Hâkimliği,
Kevser Silivri Hâkimi Karlıova Hâkimliği,
Ömer İdil C.Savcısı Karasu C.Savcılığı,
Volkan Şefik Sandıklı Hâkimi Mazıdağı Hâkimliği,
Selim Çan Hâkimi Ulus Hâkimliği,
İsmail Silivri C.Savcısı Karlıova C.Savcılığı,
Ebubekir Ceylânpınar C.Savcısı Gediz C.Savcılığı,
İbrahim İscehisar Hâkimi Ağrı Hâkimliği,
Yeşim Akkuş Hâkimi Mut Hâkimliği,
Mehmet Pülümür Hâkimi Düziçi Hâkimliği,
Seda Tufanbeyli Hâkimi Boğazlıyan Hâkimliği,
Mesut Gürgentepe C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Elif Adana Hâkimi Patnos Hâkimliği,
Faruk Karaisalı C.Savcısı Kırıkhan C.Savcılığı,
Yasemin Kadınhanı Hâkimi Çiftlik Hâkimliği,
Oğuz Çaykara Hâkimi Ardahan Hâkimliği,
Akın Erdemli C.Savcısı Kelkit C.Savcılığı,
Mehmet Kulp Hâkimi Bor Hâkimliği,
Ahmet Fethi Enez Hâkimi Erciş Hâkimliği,
Harun Kavak Hâkimi Gümüşhane Hâkimliği,
Duygu Bozüyük Hâkimi Yüksekova Hâkimliği,
Zübeyir Ergani Hâkimi Lâdik Hâkimliği,
Hüsnü Aybeg Gaziantep C.Savcısı Baykan C.Savcılığı,
Muhammet Ali Osman Kahramanmaraş C.Savcısı Cizre C.Savcılığı,
Taner Eşme Hâkimi Yusufeli Hâkimliği,
Gökhan Karapınar C.Savcısı Çaykara C.Savcılığı,
Muhammet Eray Beyazal Andırın C.Savcısı Borçka C.Savcılığı,
Ferhat Yayla Divriği C.Savcısı Kırkağaç C.Savcılığı,
Merve Kendir Geyve Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Raşit Hünal Hazro Hâkimi Akçakoca Hâkimliği,
Adalet Tanrıöver Erzurum Hâkimi Tonya Hâkimliği,
Rukiye Özel Gemerek Hâkimi Gerze Hâkimliği,
Tayfur Cengiz Savur C.Savcısı Ürgüp C.Savcılığı,
Yahya Karslı Sarıgöl Hâkimi Tufanbeyli Hâkimliği,
Yasin Küçükkılıç Erzin C.Savcısı Ahlat C.Savcılığı,
Akın Karasu Gölköy Hâkimi Çal Hâkimliği,
Abdullah Yıldırım Sarıkaya C.Savcısı Tercan C.Savcılığı,
Alper Kolbaşı Reşadiye C.Savcısı Tavşanlı C.Savcılığı,
Kübra Pamuk Gültek Batman Hâkimi İscehisar Hâkimliği,
Bayram Çelik Yıldızeli Hâkimi Şereflikoçhisar Hâkimliği,
Emrah Yıldırım Şebinkarahisar C.Savcısı Türkeli C.Savcılığı,
Yavuz Aytekin Elbistan Hâkimi Bozova Hâkimliği,
Mustafa Oğuz Tür Keles Hâkimi Siverek Hâkimliği,
Şura Genç Toy Ayvacık Hâkimi Kozluk Hâkimliği,
Rümeysa Çalı Kangal Hâkimi Çaycuma Hâkimliği,
Mustafa Şahin Viranşehir C.Savcısı Kale (Denizli) C.Savcılığı,
Mehmet Çepni Reyhanlı C.Savcısı Gürgentepe C.Savcılığı,
Zeliha Özden Çorlu Hâkimi Hakkâri Hâkimliği,
Hasan Tahsin Cinoğlu Çekerek Hâkimi Hopa Hâkimliği,
Eyüp Yoldaş Yahyalı C.Savcısı Pazarcık C.Savcılığı,
Oğuzhan Tekin Kınık C.Savcısı Şemdinli C.Savcılığı,
Mehtap Tandoğan Keles C.Savcısı Nizip C.Savcılığı,
Mehmet Ali Yıldız Pülümür C.Savcısı Akyazı C.Savcılığı,
Muhammet Güngör Uludere Hâkimi Kandıra Hâkimliği,
Murat Tekeli Kumru C.Savcısı Sorgun C.Savcılığı,
Mustafa Çelik Gaziantep C.Savcısı Niksar C.Savcılığı,
Uğur Şentürk Elbistan Hâkimi Gökçeada Hâkimliği,
Mehmet Üstün Çelik Kozaklı C.Savcısı Bingöl C.Savcılığı,
Lokman Kambur Çukurca Hâkimi Finike Hâkimliği,
Mustafa Cemil Demir Nurdağı Hâkimi Devrek Hâkimliği,
Hafize Aysal Demirköy Hâkimi Karapınar Hâkimliği,
Gönül Demirtaş Kaş Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Kıvanç Tütüncü Hatay C.Savcısı Savur C.Savcılığı,
Mustafa Ekrem Petekkaya Malazgirt C.Savcısı Şarköy C.Savcılığı,
Yakup Tatlı Sütçüler Hâkimi Ergani Hâkimliği,
Anıl Kubal Sandıklı C.Savcısı Baykan C.Savcılığı,
Songül Akgül Akçaabat Hâkimi Akçakale Hâkimliği,
Fatma Top Kağızman C.Savcısı Vize C.Savcılığı,
Erdem Oğuz Özer Derinkuyu Hâkimi Banaz Hâkimliği,
Havva Nur Akpunar Kırıkhan Hâkimi Şefaatli Hâkimliği,
Turgay Öztürk Nizip Hâkimi Harran Hâkimliği,
Işık Sarı Çameli Hâkimi Yargıtay Tetkik Hâkimliği,
Hasan Toy Hozat C.Savcısı Lâpseki C.Savcılığı,
Hacer Durbak Bahçesaray C.Savcısı Bozdoğan C.Savcılığı,
Zehra Güler Haymana C.Savcısı Harran C.Savcılığı,
Ahmet Çetin Selendi Hâkimi Tatvan Hâkimliği,
Abdullah Dertli Pazar Hâkimi Kumru Hâkimliği,
Türker Volkan Eskipazar C.Savcısı Birecik C.Savcılığı,
İsmail Olgun Kurt Feke C.Savcısı Çardak C.Savcılığı,
Cemal Pişiren Nizip Hâkimi Manyas Hâkimliği,
Işın Ebru Türkoğlu Mesudiye Hâkimi Kâhta Hâkimliği,
Rabia Kula Şavşat C.Savcısı Sandıklı C.Savcılığı,
İsmail Çevik Karlıova Hâkimi Acıpayam Hâkimliği,
Zafer Ayten Tunceli Hâkimi Keles Hâkimliği,
Serkan Yıldız Elbistan C.Savcısı Patnos C.Savcılığı,
Hüseyin Günden Genç Hâkimi Uzunköprü Hâkimliği,
Ahmet Güleç Kumluca Hâkimi Suruç Hâkimliği,
İlhan Öztürk Serik C.Savcısı Hozat C.Savcılığı,
Mustafa Özkan Gaziantep C.Savcısı Darende C.Savcılığı”
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.