30 Mart 2015 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ehliyet sınav sonuçları açıklandı MEB motorlu taşıt sınav sonuçları (Güncel)
28 Aralık 2011 Çarşamba 23:51

Ehliyet sınav sonuçları açıklandı MEB motorlu taşıt sınav sonuçları (Güncel)

ehliyet sınav sonuçları,ehliyet,ehliyet sınav yerleri,10 aralık sürücü kursu sınav sonuçları,ehliyet sonuçları,10 aralık ehliyet sınav yerleri.

ehliyet sınav sonuçları,ehliyet,ehliyet sınav yerleri,10 aralık sürücü kursu sınav sonuçları,ehliyet sonuçları,10 aralık ehliyet sınav yerleri.
Ehliyet sınavına giren sürücü adaylarının ehliyet almaya hak kazanmaları için bu sınavda sorulan soruların Trafik, İlk yardım ve Motor derslerinden en az 70 puan barajını aşmaları ve bu 3 sınavdan geçtikleri taktirde direksiyon sınavını geçmeleri gerekiyor. Adaylar direksiyon sınavından da en az 70 puan aldıkları durumunda ehliyeti almaya hak kazanacaklar.

Sonuçlar AÇıklandı

10.12.2011 Tarihli Motorlu Taşıt Sürücü Adayları Sınavı (2011-6), Sınav Sonuç Bilgisi HEMEN LİNKE TIKLA


Ehliyet sınavına giren adayların, ehliyet sınavına girmeden önce mutlaka önceki dönemlere ait ehliyet sorularını çözerek sınava girmeleri gerekiyor.

10.12.2011 ehliyet sınavı sonuçları (MTSK sonuçları) ehliyet sınavına giren adayların sonuçları açıklandı. Ehliyet sınavı sonuçları gazete5.com adresinden öğrenebilirsiniz. Ehliyet sınav sonuçlarından en az 70 puan alan adaylar direksiyon sınavına girmeye hak kazanacaklar…

Ehliyet sınav sonuçları 27 Aralık tarihinde MEB tarafından açıklanacaktır.

Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayı Sınavı 10 Aralık Cumartesi günü yapılmasına rağmen ehliyet sıanvı soruları ve cevapları hala açıklanmadı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Eğitek tarafından açıklanması beklenen sınav soruları için sınava giren adaylarsa birincikuvveti yorum yağmuruna tuttular. MEB'in soruları hala açıklamamasından şikayetçi adaylar merakla 10 Aralık ehliyet sınavı sorularını bekliyor.

10 Aralık ehliyet sınavı sorularının bu hafta içidne açıklanması beklenirken, sınav sonuçları ise 27 Aralık tarihinde açıklanacak. Direksiyon sınavı ise 7-8 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek. Sıanv sorularına ve, ehliyet sınav sonuçları bilgisine eşzamanlı oalrak haber50.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

10 Aralık 2011 Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı Soruları ve Cevapları

 

A1-A2 Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

B Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

C-D-E Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

F-G Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

H Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ