30 Mart 2015 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Derinkuyu’da Herkül Yaşar Güç Gösterisi Yaptı / Foto Galeri
05/02/2010 21:36

Derinkuyu’da "Herkül Yaşar" Güç Gösterisi Yaptı / Foto Galeri

Nevşehir’in Derinkuyu ilçesinde “Herkül Yaşar” olarak tanınan Yaşar Çataltepe Kanal 7 ekranlarında yayınlanan “Yetenek Avcısı” programı için birbirinden farklı gösteriler yaptı.

 

 

 

Derinkuyu’da yaklaşık iki bin kişinin izlediği gösteride “Herkül Yaşar” Kanal 7 kameraları karşısında, 1 ton 150 kg ağırlığında hareket halinde olan bir traktörü durdurdu ve 7 ton ağırlığında bir römorku devirdi.

 

 Bunların yanında farklı güç gösterileri de yapan “Herkül Yaşar” lakaplı Yaşar Çataltepe, hedefinin Guiness Rekorlar Kitabına adını yazdırmak olduğunu söyledi ve kendisini destekleyen Derinkuyu halkına teşekkür etti.

 

       “Yetenek Avcısı” program yapımcısı Muhsin Bay ise, “Herkül Yaşar”ın en çok zorlanacağını düşündüğü 7 ton ağırlığındaki römorku devirmesi ile ilgili olarak “ Bu römorku devireceğine inanmıyordum, inanılacak gibi de değildi ama Yaşar, “Herkül Yaşar” olduğunu bizlere gösterdi” dedi.

     

Yönetmen Turgut Bosut da yeni çekimler için tekrar Derinkuyu’ya geleceklerini belirterek, Yaşar Çataltepe’nin bir dizide rol almasını temenni etti.

 

 

     .

 

 

***

***

***

***

***

***

Haber-Fotoğraf: derinkuyuhaber

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ