04 Mart 2015 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Beni affet dizisi 13. Son  Bölümü Full izle
08 Kasım 2011 Salı 17:00

Beni affet dizisi 13. Son Bölümü Full izle

Beni affet dizisi son yeni en showtv Dizisi özeti ve videoları haber50.com'da ve sitemizde anında izle

Beni affet dizisi son yeni en showtv bölüm dizisi dizi özeti fragmanı izle seyret. Beni affet son bölüm show tv dizi izle. Beni affet dizisi en son yeni bölümü bölümleri ile showtv ekranlarında hafta içi her gün showtv Beni affet izle.

Beni affet dizisinin en son yeni bölümleri showtv televizyonunda hafta içi hergün yayınlanıyor. Beni affet dizisi titiz bir kast çalışması yapılan ve 300 kişi arasından seçilen oyuncu kadrosunda Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban; Gamze İğdiroğlu; Ceren Yalazoğlu, İlkay Kayku, Kerem Poyraz Kayaalp; Elif Şanlı; Ötüken Hürmüzlü; Zeynep Yasa gibi hepsi tiyatro kökenli isimlerin yer aldığı, çekimleri Ankara'da gerçekleşen dizinin yapımcılığını Focus Film üstleniyor.
Aşk bazen aniden gelir. Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider. Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar. 

"Beni Affet" sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi "Beni Affet"...

Ekranların sevilen dizisi Beni affet hafta içi hergün yeni bölümleri ile showtv ekranlarında olmaya devam ediyor.

Beni affet dizisinin yeni bölüm özetleri ve fragmanlarına aşağıdaki dizinin adresinden ulaşabilirsiniz

« geri1·2·3·4ileri »
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ