31 Mart 2015 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Belçikalı Belediye Başkanı İstanbulda Kulede Seks Yaparken Kaydedildi -izle
05 Eylül 2011 Pazartesi 00:51

Belçikalı Belediye Başkanı İstanbul'da Kulede Seks Yaparken Kaydedildi -izle

Belçika’nın Aalst kenti kadın Belediye Başkanı Ilse Uyttersprot’un, İstanbul’da bir kulede nişanlısıyla seks yaparken görüntüleri ülkede skandala yol açtı

Belçika’nın Aalst kenti kadın Belediye Başkanı Ilse Uyttersprot’un, İstanbul’da bir kulede nişanlısıyla seks yaparken görüntüleri ülkede skandala yol açtı.İSTANBUL’da 4 yıl önceki tatili sırasında bir kulede nişanlısı ile sevişirken kameraya kaydedilen Aalst Belediye Başkanı Ilse Uyttersprot’un görüntüleri zaten siyasi krizle boğuşan Belçika’da bomba etkisi yaptı. İnternet üzerinden yayılan görüntüler ülkede ‘Tower-gate skandalı’nı patlattı.

“Towergate” ifadesi Belçikalı Twitter kullanıcıları arasında dün trend oldu. Kadın belediye başkanı, Twitter hesabından cevap verdi: “4 yıl önceydi. Nişanlımla aramızda özel bir şeydi. Siyasetle ilgisi yok. Tweet atarak destek verenlere teşekkürler. Şimdi neredeyse bütün medya bana telefonla ulaşmaya çalışıyor. Aalst şehri yeniden gündeme geldi. Aalst ilerlemeli, önemli olan bu.”

Teşhircilikle suçlanan Belediye Başkanı’nın kabinesinden yapılan açıklamada, “Uyttersprot, etrafta kimsenin olmadığından inançla böyle bir davranışta bulunmuştur. Görüntüler yakınlardaki ziyarete açık olmayan bir yerden çekilmiş” diye açıklama yaptılar. Belediye Başkanı’nın yakın çevresi ise “Bu görüntülerin ne politikayla ne de Belediye Başkanı’nın kente verdiği taahhütlerle bir ilgisi yoktur” yorumunu yaptı.

Ancak ülkenin kuzeyinde ‘bir belediye başkanının kente örnek olması gerektiğini öne süren’ muhalefet sesini yükseltiyor. ‘Open VLD’ partisinden Pour Vera Van der Borght, “Bir makamdayken özel hayat argümanını savunamayız. Pozisyonu zayıflamıştır. Şimdi nasıl bir okula gidip çocukların önünde kurdela kesecek ya da öğrencilerin önünde nasıl değerlerle ilgili konuşacak” dedi.
 

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ