31 Mart 2015 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Arka Sokaklar 229. Haftanın Bölümü Fragmanı ve Full Dizi izle
15 Ocak 2012 Pazar 23:31

Arka Sokaklar 229. Haftanın Bölümü Fragmanı ve Full Dizi izle

Yeni Arka Sokaklar 229. Bölüm izle, Arka Sokaklar 229Bölüm hd izle, Arka Sokaklar 228. Bölüm son bölüm seyret Arka Sokaklar 228. Bölüm izle, Arka Sokaklar 228. Bölüm hd izle, Arka Sokaklar 228. Bölüm son bölüm seyretArka Sokaklar 228. Bölüm izle, Arka S

Arka sokaklarda geçen haftaki bölüme yine heyecan hakimdi. Bu hafta uyuşturucu patronu Olgun yakalanmıştı. Ancak Olgun, Sinan’ın polis olduğunu öğrenerek kendisine pusu kurulduğunu fark etmişti. Ekiplerle uyuşturucu mafyası arasında sıcak çatışmaya girilmişti. Sinan’ın yakın arkadaşı Doğu da ekibe yardım etmişti ancak çıkan çatışmada mafyanın kurşunlarıyla hayatını kaybetmişti. Kötü haberi doğum yapan eşine vermekse Sinan’a düşmüştü.

Dizinin bu haftaki bölümünde işler iyice kızışıyor. Uyuşturucu patronu Mürsel, yurt dışından Türkiye’ye giriş yapmıştır ve Rıza Baba ekibiyle birlikte onun peşine düşmüştür. Küçük çocuklara uyuşturucu sattırdığı da ortaya çıkan Mürsel için ekip ciddi bir operasyon hazırlığına girişecektir. Öğle yemeğine gittikleri kafede büyük bir saldırının yaşanması Aylin, Zeynep ve Melek’i büyük bir tehlikeyle burun buruna getirmiştir. Hemen olay yerine gelen Rıza Baba ve ekibi, kafedeki saldırının Mürsel kaynaklı olduğu bilgisine ulaşır. Narkotik polisi çok büyük bir operasyona imza atar. Timur ve Mürsel bir mahalleye yerleşmiştir ve ekip onların izini bulur. Mürsel’i yakalamak hiç de kolay olmayacaktır. Çevik kuvvet ve Narkotik destekli tehlikeli bir operasyona girişilir.

Arka Sokaklar 229. Bölüm Fragmanı

 

Narkotik Şube'den Doğu ve Sinan, özel bir operasyon için gizli görevdedirler. Doğu, Sinan'ın eski arkadaşıdır. Doğu'nun eşi hamiledir ve hamileliğinin de son günlerindedir. Uyuşturucu patronu Olgun'u yakalamanın peşine düşerler. İstihbarat ve Vedat Müdür, operasyonu Rıza Baba ve ekibine verir. Murat ve Zeynep, yeniden evlenmeye karar verdiklerini Rıza Baba'ya nasıl söyleyeceklerini bilemezler. Biraz çekinirler. Rıza, Ayla ve Pınar'ı alıp yemeğe çıkartır. Ali devriyededir. Restauranta geldiklerinde aracını valeye verir. Çıkışta arabayı bulamazlar. Şef garson restaurantlarının valesi olmadığını söyler. Rıza arabayı çaldırmıştır. Çok sinirlenir. Ayla'yı ve Pınar'ı, bu olayın ekipten kimseye söylenmemesi ile ilgili tembihler. Pınar, bunu Ali'ye bile söylemeyecektir.

« geri1·2·3·4·5·6·7ileri »
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ