30 Mart 2015 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Arka Sokaklar 198. son bölüm fragmanı - HD dizi izle
04 Nisan 2011 Pazartesi 17:02

Arka Sokaklar 198. son bölüm fragmanı - HD dizi izle

Arka Sokaklar 198. Bölüm fragmanı yayınlandı-tıkla izle. Yeni bölümde neler yaşanacak?Arka Sokaklar en son yeni bölümüyle 4 Nisan Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle

Arka Sokaklar 198. Bölüm Fragmanı izle Arka Sokaklar 198. Bölüm Fragmanı seyret 4 Nisan Pazartesi akşamı Arka Sokaklar Dizisi Merakla beklenen yepyeni 198. bölüm ile Kanal D ekranlarında.

Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Çağla Kubat,             Uğur Pektaş, Berk Oktay, Zeynep Beşerler ve Alp Korkmaz’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar”ın bu bölümünde; ölümle tehdit edilen Orkun’a yardıma giden Sinan, mermilerin hedefi oluyor.

Ünlü prodüktör Evren Tamyol, Seyran’ı dinlemeye Barbaros’un barına gider. Seyran ve ekibi çok heyecanlıdır. Evren eğer, Seyran’ın sahnesini ve sesini beğenirse, ileriye dönük büyük bir adım atmış olacaklardır. O gece Mesut da bardadır. Evren’in sahneye viski göndermesine, Seyran’ın önce Evren’in masasına oturmasına sinir olur ve kalkıp gider. Seyran da sevgilisinin peşinden koşar.

Emre’nin Serdar’a 2.000 TL borcu vardır. Serdar borcunu ödemeyen Emre’yi dövmekten beter eder. Emre’nin kardeşi Orkun, ağabeyini kurtarmak için hırsızlık da dahil, her şeyi yapar. Bu olay Rıza Baba ve ekibine intikal eder. Orkun ile Sinan yakından ilgilenir. Emre tedavi için hastaneye yatırılır. Serdar’ın durmaya niyeti yoktur ve Orkun’un peşine düşer. Sinan, Elif’i İstanbul’a dönmesi için ikna etmeye çalışmaktadır. Sinan artık Elif’siz bir dakika bile geçirmek istemez. Elif geldiği anda evlenme teklif etmeye karar verir ve kuyumcunun yolunu tutar. Orkun’un başı derttedir. Serdar peşine düşmüştür ve onu öldürecektir. Orkun, Sinan ağabeyini arar ve yardım ister. Sinan, Orkun’u olduğu yerden almaya gider. “Korkma, Serdar sana hiçbir şey yapamaz. Gel çıkalım buradan” dediği anda Serdar ateş etmeye başlar. Sinan olduğu yere yığılır.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ