01 Nisan 2015 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Anadolu Üniversitesi 2011 AÖF Bütünleme Tarihleri Ne Zaman? Sondakika Açıklandı!
23 Haziran 2011 Perşembe 09:51

Anadolu Üniversitesi 2011 AÖF Bütünleme Tarihleri Ne Zaman? Sondakika Açıklandı!

Aöf 2011 Bütünleme Sınavı Tarihi Ne Zaman- Açıköğretim Fakültesi Bütünleme Sınavı Tarihlerinin Ne zaman?

 

Aöf 2011 Bütünleme Sınavı Tarihi Ne Zaman- Açıköğretim Fakültesi Bütünleme Sınavı Tarihlerinin Ne zaman olduğunu merak eden arkadaşlarımız için konu ile ilgili bir bilgi notu hazırladık.


2011 yılı açıköğretim sınav tarihleri şöyledir.


Arasınav ( Vize ) : 02-03 Nisan 2011


Yıl Sonu Sınavı ( Final ): 28-29 Mayıs 2011


Bütünleme: 10-11 Eylül 2011


aöf Final Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2011 aöf final sınavı yorumları. Aöf sonuçları sonunda açıklandı Milyonlarca kişi ders sonuçlarını sabırsızlıkla bekliyordu. 2011 AÖF Final Sınav sonuçları bugün açıklandı

SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SORULARI KONTROL ETMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

--------------------------------------------------------------------------------

aöf Final Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2011 aöf final sınavı yorumları. Heyecan dorukta henüz sonuçlar açıklanmadı. Milyonlarca kişi ders sonuçlarını sabırsızlıkla bekliyor. 2011 AÖF Final Sınav sonuçları ne zaman aciklanacak? 2011 AÖF Final Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak. 2011 aöf final sınav sonuçlar geçen senelere göre muhtemel haziran ayı son haftasında açıklanacak. 

(gündem sınavı)2011 AÖF Final Sınav sonuçları ne zaman aciklanacak. 2011 AÖF Final Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak. 2011 aöf final sınav sonuçlar geçen senelere göre muhtemel haziran ayı son haftasında açıklanacak.

2011 aöf final sınavı soruları ve cevapları için; Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav sorularını ve cevap anahtarlarıı " e-Kitap " olarak yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak Fakülte başlığından Sınav Soruları seçeneğine, Bölüm başlığından öğretim yılını, Ders başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına ve cevaplarını görebilirler. 

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak T.C. Kimlik Numaranız ile e-Öğrenme Portalına oturum açarak bütün detaylara ulaşabilirsiniz.

http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx

                           * Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler. * Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. * Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. * Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileride portalda "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir. * Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda "9..." ile başlayan "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir. * Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz. * Öğretim Üyelerimiz, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler. * Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır. * e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (http://eöğrenme.aöf.edu.trhttp://eöğrenme.açıköğretim.edu.tr vb.) ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için Internet Explorer 7.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir. açıköğretim fakültesi, açıköğretim sınav sonuçları, anadolu üniversitesi ... öğretim sonuçları, açık öğretim fakultesi, anadolu açık öğretim fakültesi,
 

Bütünleme sınavına girecek arkadaşların unutmamalıdırlar ki bu sene icindeki son sanşlarıdır.


Açıköğretim sınavları test usulüdür ve yanlışlar doğruları götürmez. Bu nedenle sınavda boş bırakmamanız yararınıza olur. Bilmediklerinizi sallayabilirsiniz.


- Tüm açıköğretim sınavları 2 günde ( Cumartesi – Pazar ) yapılır. 1. ve 3. sınıflar sabah, 2. ve 4. sınıflar öğlen sınavlara girer. Sınav ders başı 40 dakikadır. Yani 4 dersten sınava girecekseniz sınavınız 160 dakika sürecektir.


- Açıköğretim sınavları üç tanedir. Arasınav, Yılsonu sınavı ve Bütünleme sınavı. Dersi geçmek için arasınav notunuzun %30′u ile yılsonu sınavınızın %70′i alınıp toplanır. Eğer toplam 50 ve üzeri ise o dersten geçersiniz ve bütünleme sınavına girmezsiniz. Eğer toplam 50′nin altında ise o dersten bütünleme sınavına girmeniz gerekecek. Bütünlemede geçmek içinse arasınav notunuzun %30′u ile bütünleme sınavınızın %70′i alınıp toplanır. Eğer toplam 50 ve üzeri ise o dersten geçersiniz. 50′nin altında ise o dersten kalırsınız.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ