30 Mart 2015 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ali Taranın eski eşi haberi 2011( tüm detaylar )
07 Temmuz 2011 Perşembe 14:00

Ali Taran'ın eski eşi haberi 2011( tüm detaylar )

Haberi duyan kanser tedavisi gören Selma Taran'ın fenalaştığı, oğlu Kuzey Taran'ın da ağladığı öğrenildi.Haberin duyulmasının ardından Ayşe Özyılmazel ve annesi Oya Germen telefonlarını kapattı. Özyılmazel'in babası şarkıcı Neco(65) haberi basından öğrendi ve inanmadı.

Kanser tedavisi gören Selma Taran'ın fenalaştığı, oğlu Kuzey Taran'ın da ağladığı öğrenildi. Selma Taran'ın çevresine "Ayşe'ye tavsiyem dikkat etsin, benim gibi hastalanmasın" dediği öne sürüldü.

Boşandıktan sadece 18 gün sonra yeni bir evlilik yapacağı için eleştirilen Ali Taran, twitter'dan:
-"Özel hayata biraz saygı istiyorum. Çok şey mi istiyorum?" dedi.

Belediye başkanı, gelini Hülya Avşar zannetti...

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon "Sayın Taran nikah işlemleri için bize başvurdu, kendisine tarih verdik. Evleneceği kişinin Hülya Avşar olup olmadığını sorduk, hayır dedi. Arzu ederlerse nikahlarını ben de kıyabilirim" dedi. Önce nüfus idaresine, daha sonra Bodrum Belediyesi'ne giden Ali Taran hem Başkanı Kocadon hem de nikah memuru ile görüştü.

AYŞECİK BABASININ İZİNDEN GİDİYOR

Ayşe Özyılmazer'in şarkıcı babası Neco, kızı yaşındaki biriyle evlenince ortalık ayağa kalkmıştı... Ayşecik'te babasının izinden gidip aralarında 27 yaş fark olan Ali Taran ile evleniyor. Ali Taran'ın ilk evliliğinden olan kızı Burçak, Ayşe Özyılmazel'den 5 yaş büyük...

Ali Taran eski eşi Selma Taran'dan henüz 13 Haziran'da boşanmıştı. Ayşe Özyılmazel birkaç hafta öncesine kadar Beyrutlu tekstilci İbrahim ile birlikte ve mutlu olduğunu söylüyordu.

YORUMLAR
Bihter Sendromu
Kını-Yorum
Ayşe babasının annesinden kendinden yaşca küçük bir hanım için ayrılmasının yarattığı ruhsal depremi yaşıyor,bilinçaltında belki de babasını cezalandırıyor.Asla gerçek anlamda mutlu olamadan yaralı bir ceylan gibi oradan oraya kendini atıyor.Oysaki Balçiçek Pamir gibi saygın bir ismi olabilirdi.
06 Temmuz 2011 Çarşamba 12:53
95.211.127.93
ayşe taran
sweet
geçen sene ali taran ın bir röportajında karısı ile ilgili sevgi dolu sözlerini okuyunca mutluluklarına şahit olmuştuk.peki merak ediyorum bir sene içinde bu kadar büyük bir aşk nasıl bitti hemde kanser hastası bir eş ve iki evladını hiçe sayan bir insana ayşe hanım ın yerinde olsam pek güvenmezdim .selma hanıma Allahtan acil şifa diliyorum inşallah biran önce iyileşir hakkettiği iyilikte bir hayat sürdürür
06 Temmuz 2011 Çarşamba 02:19
95.211.127.93
AYŞE
ZEKİYE
Ayşecik diye yazarak çocukluk dönemimizin yıldızına hakaret etmiş olmuyor musunuz? O kişi cv'sinde o yaştaki kişileri zaten barındırıyor, bunda şaşılacak tek nokta ve şaşıracak tek kişi Ali Taran.
05 Temmuz 2011 Salı 12:51
95.211.127.93
ÜYE İŞLEMLERİ