29 Mart 2015 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ak Parti Eskişehir Milletvekilleri Hacı Bektaş-ı Veli Derneğini Ziyaret Etti
26 Ocak 2012 Perşembe 21:37

Ak Parti Eskişehir Milletvekilleri Hacı Bektaş-ı Veli Derneğini Ziyaret Etti

AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Salih Koca, Ülker Can, İl Başkanı Süleyman Reyhan, Odunpazarı İlçe Başkanı Ercan Kelleci, Gençlik Kolları Hakan Çizmelioğlu Hacı Bektaş-ı Veli Sosyal Yardımlaşma Derneğine yeni seçilen Başkan Muzaffer Demirtaş’a hayırlı

AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Salih Koca, Ülker Can, İl Başkanı Süleyman Reyhan, Odunpazarı İlçe Başkanı Ercan Kelleci, Gençlik Kolları Hakan Çizmelioğlu Hacı Bektaş-ı Veli Sosyal Yardımlaşma Derneğine yeni seçilen Başkan Muzaffer Demirtaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Derneğin 10. olağan genel kurulunda başkan seçilen Demirtaş, AK Parti heyetinin yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Şehrimizin milletvekillerinin sivil toplum kuruluşlarına verdiği değeri görmek bizlere daha çok güç veriyor. Derneğimizin faaliyetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak için yeni dönemde çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz" dedi.

Demirtaş’a hayırlı olsun dileklerini ifade eden Ülker Can, "Şehrimizin önemli değerlerinden olan Hacı Bektaş-ı Veli Vakfı ve Derneğinin faaliyetleri neticesinde Eskişehir de diyalog ve hoşgörü ortamı daha da güçlenmiştir" dedi.

Birlik ve beraberliğin önemine değinen Milletvekili Salih Koca, sivil toplum kuruluşlarının toplumsal konulara duyarlı olduğu bir ortamın Eskişehir’de oluşmasında örnek teşkil eden Hacı Bektaş-ı Veli Vakfı ve Derneğinin aynı zamanda bütünleştirici bir özelliğinin olduğunu söyledi.

AK PARTİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ HACI BEKTAŞ-I VELİ DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

AK PARTİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ HACI BEKTAŞ-I VELİ DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ