30 Mart 2015 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adını Feriha Koydum izle 8.en yeni Yeni bölüm izle Show tv - Dizi İzle‎ -
04 Mart 2011 Cuma 07:28

Adını Feriha Koydum izle 8.en yeni Yeni bölüm izle Show tv - Dizi İzle‎ -

Adını Feriha Koydum 8.En Yeni bölüm fragmanı - tıkla video izle -(haber)

Adını Feriha Koydum son bölüm özeti

Adını Feriha Koydum son bölümde Hande’nin evinde gördükleri ile büyük bir şok yaşayan Ferihanın annesi Zehra hanım, Ferihaya hesap soran annesi büyük bir suçlamada bulunur. Kızına olan güvenini yitiren Zehra, Feriha’nın hayatını takip etme şansını kaybetmek istemez ve Hande’lerin evinde çalıştığını gizler.

Adını Feriha koydum 8. bölüm fragmanı - tıklayın hd izle

Feriha, bir yandan annesine kendisini affettirmeye çalışırken bir yandan da ilk aşkın büyüsüne kapılmıştır. Bu durum Hande için yıkıcı olur. Adını Feriha Koydum son bölümde  Otel, ev ve okul arasında mekik dokuyan Feriha ile Emir arasındaki dünya farkı da kendini belli etmeye başlar. İlk şokun ardından kendini toparlayan Hande ise, gönüllerine engel olamayan emir ve ferihayı rahat bırakmaz.

Pencereden gördüklerinin şaşkınlığını yaşayan Cansu, Ferihayı yakından takip etmeye başlar. Üzerinde Emir’in adının yazdığı kağıt yüzünden çıkan gerilim ise devam eder. Zehra ve Sanem, karşı karşıya gelir.
Evde ise, Zehra’nın reçellerinin pazarda satılmaya başlaması Rıza ile aralarında sorun yaratır. Karısının ek iş yapmasını gurur meselesi yapan Rıza, Veysel’in taksisinde çalışmaya başlar. Mehmet, vargücüyle iş aramakta ve her geçen gün umudunu biraz daha kaybetmektedir. Mehmet’in, geçmişten gelen bir dostla karşılaşması ise onun için şaşırtıcı olur.

Feriha, otelde büyük bir sürprizle karşı karşıya kalırken, Rıza ise gecenin karanlığında büyük tehlike altındadır.
Kapıcı dairesine ulaşan kara haber ortalığı yangın yerine çevirir.

adını feriha koydum izle, adını feriha koydum 8. yeni bölüm fragmanı izle, adını feriha koydum 8. enson yeni bölüm izle, adını feriha koydum 8. yeni bölüm fragmanı tıkla izle, adını feriha koydum 8. yeni bölüm fragmanı tıkla online hd izle, adını feriha koydum 8. yepyeni bölüm izle, adını feriha koydum 8. enson yeni bölüm izle, adını feriha koydum 8. yeni bölüm Show tv de canlı izle

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ