30 Mart 2015 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adını  Feriha Koydum 45. Yep yeni Bölümü  SHOW TV Tv Dizisi Full izle
23 Ocak 2012 Pazartesi 21:51

Adını Feriha Koydum 45. Yep yeni Bölümü SHOW TV Tv Dizisi Full izle

İşte o rüya bir aşkı Emir (Çağatay Ulusoy) ile Feriha (Hazal Kaya) aşkını anlatan dizi Adını Feriha Koydum 45. bölüm fragmanı izle haberi. Adını Feiriha Koydum 45. bölüm fragmanı geri sayım. Adını Feriha Koydum dizi yorumları. Adını Feriha Koydum 45. bölü

    ADINI FERİHA KOYDUM 45. YENİ BÖLÜM
Adını Feriha Koydum 45. bölüm fragman tahminleri. Adını Feriha Koydum 45. bölüm fragmanı bekleniyor. Adını Feriha Koydum en son bölüm 45. bölüm fragmanı ne zaman. Adını Feriha Koydum 45. bölüm fragmanı sitemizde olacak. Adını Feriha Koydum 45. bölümde neler olacak. Adını Feriha Koydum son bölümde yaşananlar.Adını Feriha Koydum 45. bölüm tahminleri 45. bölüm fragmanı sitemizde (medyarazzi) yakında..

Adını Feriha Koydum dizisinin en son bölümü yani 44. bölümü ekranlaran geldi. Adını Feriha Koydum dizisinde haftalardır beklenen büyük buluşma gerçekleşti. Adını Feriha Koydum 44. böllümünde nihayet Emir ve Feriha barıştı. Hem de öyle böyle bir barışma değil. Adını Feriha Koydum 45. bölüm öncesi Emir ile Feriha ateşli bir öpüşme ile barıştılar ve aşklarının geleceği hakkında planlar yapmaya başladılar.

Adını Feriha Koydum son bölümünde Halil'in elinden kurtulan iki sevgili Emir ve Feriha hastaneden taburcu oldular. Yaşadıkları zor günler Emir ve Feriha'yı birbirine iyice yaklaştırmıştır. Adını Feriha Koydumda neredeyse Emir ve Feriha arasındaki tüm engeller kalktı. Adını Feriha Koydum dizisinde artık iki sevgili birlikteliklerinin mutluluğunu yaşıyorlar.

Adını Feriha Koydum son bölümünde Emir'in evinde intihar eden Gülsüm'ü Koray son anda kurtardı ve hastaneye götürdü. Hastaneden çıkan Gülsüm ve Koray evlilik kararı aldı. Ama bu evlilik kararına Gülsüm'den başka hiç kimse sevinmedi. Adını Feriha Koydum 44. bölümde uzun bir aradan sonara Hande'yi gördük. Hande Gülsüm'le Koray'ın nikahını bastı ve Feriha ile Emir arasınaki ilişkiyi bağıra bağıra anlattı. Hande'nin bu sözlerini duyan Feriha'nın ailesi şok geçirdi.

45.BÖLÜM FRAGMANI


  

44.BÖLÜM ÖZETİ VE FULL DİZİ

Adını Feriha Koydum 44. Bölüm izle, Adını Feriha Koydum 44. Bölüm hd izle, Adını Feriha Koydum 44. Bölüm son bölüm seyret Emir ve Feriha'nın Halil'in elinden kurtuluşu her ikisinin de aileleri için büyük şok olur. Mehmet ve Rıza'nın Feriha'ya kavuşma sevinci içlerini kemiren şüphelerin gölgesinde kalır. Emir'in yaralanmasıyla neye uğradıklarını şaşıran Aysun ve Ünal ise öfkelidir. Apaçık gerçeğe gözlerini kapatmaya çalışan Mehmet ve Rıza, Emir konusunu sorgulamak için Feriha'nın kendisini toparlamasını beklerken aşıklar ise aralarındaki engelleri aşıp birbirlerini görebilmek için fırsat kollar. Öte yandan ölümün kıyısından dönen Gülsüm ise yaşadıklarını kendine saklamaktan yorgun düşmüştür. Halil kabusundan birlikten uyanan Feriha ve Emir ruhlarında açılan derin yaraları, aşklarıyla kapatmak için birbirlerine sığınırken, şüpheleriyle boğuşan Mehmet'in sabrı taşmak üzeredir. Ne var ki Gülsüm ve Koray arasında geçenlerin kapıcı dairesine bomba gibi düşmesiyle ailenin tüm gündemi değişir. Gülsüm ve Koray'ın şok kararı Emir ve Feriha'yı da şaşırtırken, yaşanacaklar aşıkları bir kez daha tehlikeye atacaktır.

« geri1·2·3·4·5·6·7ileri »
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ