29 Mart 2015 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
2011 Seçim sonuçları (illerin tamamı ilçeleriyle) Seçim ve analizler - detay
18 Haziran 2011 Cumartesi 17:01

2011 Seçim sonuçları (illerin tamamı ilçeleriyle) Seçim ve analizler - detay

Seçime az bir zaman kala birçok seçim anketi sonuçları okuyorsunuz. Peki, bu anket sonuçlarından hangileri daha güvenilir. En son yapılan anket sonuçları, 2011 seçim sonuçları ile benzer çıkacak mı?

 

Haber50.com, Cihan Haber Ajansı ve TTnet ile oluşturduğu işbirliği neticesinde, Oylama sürecinde sizler için en hızlı ve en doğru sonuç bilgilerini görsel ve işitsel olarak saniye saniye ayağınıza kadar getiriyor....

Aşağıda gördüğünüz canlı aktarım sisteminde, il il ve ilçe içe Tüm Türkiye'de sandıklar açıldıkça an be an gerçek sonuçları görebileceğiniz bir sistem ile Yayın yasağının kalktığı andan itibaren sonuçlar canlı olarak Haber50.com'da.

Online İL İLÇE Seçim (GRAFİKLİ) Sonuçlar İçin Tıklayınız

Resimli Milletvekili Listesi İçin Tıklayınız

ak_partinin_rekor_kirdigi_iller.jpg

Canlı Seçim Sonuçları 12 Haziran 2011, Canlı Seçim Sonuçları Öğren 12 Haziran 2011, Canlı Seçim Sonuçları 12.06.2011, Canlı Seçim Sonuçları, Canlı Seçim Sonuçları 12 Haziran 2011 Öğren, Canlı Seçim Sonuçları 12 Haziran 2011 Canlı Öğren, Canlı Seçim Sonuçları 12 Haziran 2011 Yüksek Seçim Kurulu Seçim Sonuçları, Yüksek Seçim Kurulu Canlı İli Seçim Sonuçları, Yüksek Seçim Kurulu Amasya Seçim Sonuçları Öğren, Yüksek Seçim Kurulu Canlı Seçim Sonuçları 12 Haziran Pazar 2011, Yüksek Seçim Kurulu Canlı Seçim Sonuçları Öğrenelim.

Online Seçim Sonuçları İçin Tıklayınız

12 Haziran pazar 2011 Yerel Seçimleri günü saat 08.00 ile 18.00 arasında oylarınızı kullanabilirsiniz müşterisini. Amasya iline ait olan partilere göre oy dağılımı ve hangi partiden kaç milletvekili Düzce ilinden çıkacak tüm sonuçlar otamatik olarak sistem dahilinde yer alacaktır.

12 Haziran 2011 Pazar günü montpolieller yapılacak olan yerel genel seçimler sonuçlarında ve 81 ile göre oy dağılımına bu sayfamızda altında değerlendirilecektir.

Ülkemizdeki tüm illerin sonuçları sitemize eklenecektir.

Türkiye’de tüm illerin sonuçları yapılacak genel seçimler doğrultusunda kesinlik sağlanacaktır.

_____________________

12 haziran 2011 İzmir Seçim Sonuçları. 12 Haziran Türkiye Genel seçimleri bugün yapılıyor. Seçim sonuçları YSK’nin verdiği izinden hemen sonra açıklanmaya başlanıcaktır.


12 haziran 2011 İzmir Seçim Sonuçları. 12 Haziran Türkiye Genel seçimleri bugün yapılıyor. Seçim sonuçları YSK’nin verdiği izinden hemen sonra açıklanmaya başlanıcaktır.

Google, 12 Haziran 2011 Türkiye Seçimlerine Doodle ile jest yaptı. Türkiye ABD ve İngiltereden sonra seçim sonuçlarını Google'dan öğrenecek 3. ülke oldu. 12 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri, Google Türkiye ile milyonlara ulaşacak.  12 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri için Cihan Haber Ajansı'nın (Cihan) sandık başlarından elde ettiği sonuçlar, Google Türkiye ile milyonlara ulaşacak. 2008 Amerika ve 2010 İngiltere seçimlerini sayfalarına yansıtan internet devi Google, 12 Haziran seçimleri için harita tabanlı arayüz geliştirdi.

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre Cihan Haber Ajansı'nın seçim sonuçları çalışması Türkiye sınırlarını aştı. İnternet devi, arama motoru Google seçim sonuçlarını kamuoyuna duyurmak için Cihan Haber Ajansı ile anlaşma sağladı. Seçim sonuçlarını yansıtmak için widget (akıllı uygulama) geliştiren google, seçim yasaklarının kalkmasının ardından sonuçları harita tabanlı arayüz ile duyuracak. www.google.com.tr/secim2011 linkine giren kullanıcılar haritadan istediği yeri seçerek, Cihan tarafından elde edilen resmi olmayan sonuçları ve detaylarına anlık olarak ulaşabilecek. ""SEÇİM SONUÇLARINI EN HIZLI VE DOĞRU CİHAN VERİYOR"Yaklaşık 3 aydır 12 Haziran seçimleri için yaptıkları çalışmaların sonuna geldiklerini ifade eden Cihan Haber Ajansı Genel Müdür Yardımcısı Zafer S. Demiriz, “Bu bizim Cihan olarak yaptığımız 6. Seçim çalışması olacak. Çalışmalarımızı 3 aydır büyük bir titizlikle sürdürdük.” d iye konuştu. Cihan’ın 6 seçimdir yaptığı çalışmayla kamuoyunun güvenini kazandığını kaydeden Demiriz, “İnternet devi Google’ın Türkiye birimi ile de bu seçimde birlikte çalışacağız. Cihan olarak yeni medyayı önemsiyoruz. Google ile yapılan bu anlaşmaya da bu anlamda bakıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Genel seçimin Türkiye ajandasında önemli bir yer tuttuğunu dile getiren Google Türkiye Ürün Pazarlama Müdürü Zeynep İnanoğlu da, seçim sonuçlarını duyurmaya karar verdiklerinde Türkiye'de bir araştırma yaptıklarını ifade etti. Yaptıkları detaylı araştırma sonucunda Türkiye'de seçim sonuçlarını en iyi şekilde Cihan Haber Ajansı'nın verdiğini tespit ettiklerini belirten İnanoğlu, "Tabi Google olarak biz tüm dünyadaki milyonlarca kullanıcımıza her zaman en doğru bilgiyi en kolay şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu anlamda Türkiye'de bu işi en iyi Cihan Haber Ajansı'nın yaptığını gördük. Türkiye'deki bir çok televizyon kanalı ve iş ortaklarımızdan bu konuda görüş aldık. Cihan'ın daha önceki seçim çalışmaları da bizim için önemli bir referans oldu." şeklinde konuştu.
12 Haziran Seçimleri için özel bir arayüz hazırladıklarını vurgulayan İnanoğlu, 11 Haziran 24.00'dan itibaren de Google Türkiye sayfası için hazırlanan 'doodle' ekrana yansıyacak. Ana sayfada Google ismi yerine geçecek doodle'a tıklayanlar seçim sayfasına rahatlıkla ulaşabilecek.

 

 

YORUMLAR
gerçekler varken
orhan
nedendir bu muhalefetteki hazımsızlık bugün 2 kişiden 1nin oyunu almış bu insanlar demekki gerçekler ortada chp yi savunan kardeşim araştır bakalım kemal kılıçdar oğlunu önceki soyismini neden değiştirmiş acaba gerçekleri kendin duy ve gör
13 Haziran 2011 Pazartesi 21:42
95.211.127.93
AKP YE OYVERENİN BEYNİ YOKYA
dogrucu davut
BAKALIM NEKADAR DOGRU ŞU BEYİNSİZLAFI . biz akp ye oyveren insanların birçogu muhafazakar insanlarız . biz çok partili sistemde oyvermedigimiz parti kalmadı bakın sayalım tüm sagpartileri adalet parti demokrat parti dogruyol anap refah partisi mhp akp .biz hoşumuza gitmeyeni silmişiz .şimdi sola bakın chp başka varmı başına apoyu getirin oyu beli bunar hala tekpartili sistemin bekçileri .siz yerinizde sayın biz beyinsiz olalım salak olalım göbegini kaşıyan olalım.chp li olm
13 Haziran 2011 Pazartesi 20:46
95.211.127.93
kurt
sinan
yol yada market sayısı artmakla hizmet olmaz
cemaatciler artık köşe olacaklardır
13 Haziran 2011 Pazartesi 14:42
95.211.127.93
ÜYE İŞLEMLERİ