28 Mart 2015 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
2011 ÖSYM YGS Sınava girilecek yerler işte bu adreste - Tıkla ve buradan öğren
15 Mart 2011 Salı 11:15

2011 ÖSYM YGS Sınav'a girilecek yerler işte bu adreste - Tıkla ve buradan öğren

YGS sınav giriş yerleri açıklandı. ÖSYM 2011 YGS sınavı giriş yerleri ve giriş belgesi bilgileri ais.osym.gov.tr adresinden öğreniliyor, YGS sınav giriş yerleri bilgisi ve ÖSYM 2011 aday işlemleri merkezi için tıklayınız.

Üniversite sınavı YGS sınav giriş yerleri 2011 duyuruldu


YGS sınav giriş yerleri açıklandı. ÖSYM 2011 YGS sınavı giriş yerleri ve giriş belgesi bilgileri ais.osym.gov.tr adresinden öğreniliyor, YGS sınav giriş yerleri bilgisi ve ÖSYM 2011 aday işlemleri merkezi için tıklayınız.

ÖSYM 2011 YGS sınavı giriş yerleri bilgisini içeren, YGS Sınav Giriş Belgesi bilgilerini ais.osym.gov.tr adresinden yayınladı. Aday işlemleri merkezi tarafından adrese gönderilmeyecek olan bilgiler ile YGS sınav yerinizi öğrenebilirsiniz. 27 Mart Pazar günü yapılacak olan YGS sınavı giriş bilgilerinizi TC kimlik no ve Aday şifreniz ile hemen öğrenin ve YGS sınav giriş bilgilerinizi kaydederek dikkatle incelemeniz gerekmektedir.

YGS Sınav yerinizi öğrenmek için tıklayın

İşte ÖSYM YGS Sınav Giriş Belgeleri duyurusu;

2011 Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) Sınava Giriş Belgelerinin Edinilmesi

2011 Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) 27 Mart 2011 Pazar günü yapılacaktır.

Bu sınavda adaylara Sınava Giriş Belgesi gönderilmeyecektir. Adaylar sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesi’ni, T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile 7 Mart 2011 günü saat 14.00’ten itibaren ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet adresinden edineceklerdir. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulunacaktır.

Adaylar internetten edinecekleri bu belgelerin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını sınav günü yanlarında bulundurmak zorundadır. Bu belgesi yanında olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

Adayların sınava girecekleri binayı sınav gününden önce görmeleri yararlarına olacaktır.

Fotoğraflı ve onaylı Özel Kimlik Belgesi olarak sadece Nüfus Cüzdanı veya Pasaport kabul edilecektir. Nüfus Cüzdanı fotoğraflı ve TC Kimlik Numarası yazılı olmalıdır. Özel kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanını veya pasaportunu sınav günü yanında bulundurmayan aday, gerekçesi ne olursa olsun sınava alınmayacak; sınava alınsa bile sınavı geçersiz sayılacaktır.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ