27 Mart 2015 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
 Ebru Gündeş, Hoş geldin Alara Bebek
16 Ekim 2011 Pazar 02:55

Ebru Gündeş, Hoş geldin Alara Bebek

Ebru Gündeş, dün sabah ismini Azeri eşinin koyduğu Alara bebeği sezaryenle doğurdu
Türk Sanat Müziği sanatçısı Ebru Gündeş dün sabah İstanbul Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesin'de sezaryen doğumla anne oldu. Doğum sonrası bir basın toplantısı düzenleyen Gündeş'in doktoru Opr. Dr. Banu Günenç "Ebru Hanım 3 kilo 200 gram ağırlığında ve 49 santimetre boyunda bir kız çocuğu dünyaya getirmiştir. Bebeğin ismi Alara konulmuştur" dedi.

BEYİN KANAMASI RİSKİ
Doğumun Ebru Gündeş'in daha önce geçirdiği beyin kanamasından dolayı riskler taşıdığını söyleyen Günenç "Erken doğum riski vardı. Fakat bu durumu ilaçlarla kontrol altına aldık. Beyin kanamasından dolayı tansiyon oynamaları erken haftalarda kanamaları oldu. Beyin cerrahı Cengiz Kuday'da doğuma girdi. Ancak hiçbir komplikasyon olmadı. Hastanede iki gün kalacak. Çok güzel bir bebek dünyaya geldi" dedi.

'EBRU MUTLULUK SARHOŞU'
Sezaryenle doğum kararının risk dolayısıyla alındığını söyleyen Dr. Gönenç, kendisine Gündeş'in durumunu soran gazetecilere "Şu anda mutluluk sarhoşu. Bebeğiniz emziriyor" dedi. Gün boyu birçok çiçeğin geldiği hastanenin önünde ziyaretçilere üzerinde "Alara bebek teşekkür eder" yazılı şekerler dağıtıldı. Ebru Gündeş'i sanat camiasından Seda Sayan, Armağan Çağlayan, Ceylan ve Işıl Reçber gibi yakın arkadaşları da ziyarete gelerek bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Seda Sayan, "Çene kısmı, ağzı babasına benziyor; burnundan yukarıya doğru da tamamen Ebru'ya benziyor" dedi. Ebru Gündeş'in azeri eşi Rezza Zarrab doğum öncesi ve sonrası heyecandan yerinde duramadı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ